Хрема при 12 месечно бебе- какво се прави?

  • 1 066
  • 12
Здравейте,
Моят Алекс за първи път има хрема от както се е родил и много се мъчи през изминалата нощ. Няма температура и други симптоми.
Споделете опит как се процедира за облекчаване на детето?
мерси
Виж целия пост
# 1
Тази тема е здравният форум.

По въпросът за хремата - обилни промивки със физиологичен разтвор, колкото може по - често и изчистваш секретите с помпичка за нос.
Виж целия пост
# 2
Вземете Стеримар - спрей - физиологичен разтвор с морка вода, много е ефикасен. Впръсквате в ноздричките и изсмуквате с помпичка. Добре е да използвате и някакви капки, след като почистите нослето. За тях - обадете се на лекарката или питайте в аптеката.
Виж целия пост
# 3
Вземете Стеримар - спрей - физиологичен разтвор с морка вода, много е ефикасен. Впръсквате в ноздричките и изсмуквате с помпичка. Добре е да използвате и някакви капки, след като почистите нослето. За тях - обадете се на лекарката или питайте в аптеката.

И аз така процедирах Peace
Виж целия пост
# 4
Вземете Стеримар - спрей - физиологичен разтвор с морка вода, много е ефикасен. Впръсквате в ноздричките и изсмуквате с помпичка. Добре е да използвате и някакви капки, след като почистите нослето. За тях - обадете се на лекарката или питайте в аптеката.
Peace
Добре е да го види и педиатъра (за твое успокоение)!
Виж целия пост
# 5
Вземете Стеримар - спрей - физиологичен разтвор с морка вода, много е ефикасен. Впръсквате в ноздричките и изсмуквате с помпичка. Добре е да използвате и някакви капки, след като почистите нослето. За тях - обадете се на лекарката или питайте в аптеката.
Peace
Виж целия пост
# 6
Капките Виброцил са много ефикасни , но съветът ми е да се консултираш с Педито newsm78
Виж целия пост
# 7
Ходи се на лекар!
Никога не бих самолекувала детето си.
Стандартното в тези случаи е Стеримар.
Виж целия пост
# 8
Впръсквам във всяка ноздра със спринцовка физиологичен раствор. Когато впръсквам в едната изтича от другата. Правя го по често, но така или иначе хремата продължава около седмица.
Виж целия пост
# 9
За хремата-слагала съм силен чай от лайка и витамин С. За облекчение на детето-сложи го да спи на по-висока възглавница.
Виж целия пост
# 10
Стеримар е много добро средство в твоя случай. Другото от което аз съм много доволна е Nisita мехлем.
Виж целия пост
# 11
Стеримар е много добро средство в твоя случай. Другото от което аз съм много доволна е Nisita мехлем.
И аз съм много доволна от Низита. Но при всички случаи заведи детето на лекар.
Виж целия пост
# 12
Промиите с физиологичен разтвор и капнете по 1 капка витамин с във всяка ноздра. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия