Странно усещане при бременност???

  • 12 947
  • 30
Здравей те,момичета,искам да ви попитам нещо!Когато забременях те усещахте ли пробождания в някой от яйчниците?Тези пробождания биха ли могли да са сигнал за извънматочна бременност? newsm12Вече съм във втората седмица,но още не съм ходила на лекар.Cъщо така,аз нямах кървене,което да ми даде сигнал за инплантиране както при повечето от вас!Инъче гърдите ми си ръстът,болезнени са, гади ми се малко,ям повечко и това е!А,от тук идва и още един странен въпрос-? Turn-lКак да запазя гърдите си такива каквито са сега след раждането?
Виж целия пост
# 1
Говори с гинеколога си, тук никой не може да ти каже дали бременността ти е извънматочна!Това са сериозни неща - отнеси се отговорно към здравето си и към това на бебето!
Виж целия пост
# 2
Говори с гинеколога си, тук никой не може да ти каже дали бременността ти е извънматочна!Това са сериозни неща - отнеси се отговорно към здравето си и към това на бебето!

 Peace Peace Peace
Абсолютно съм съгласна с Фанта.
Според мен имаш ли някакви съмнения, би трябвало да попиташ доктор, защото това, за което се съмняваш е сериозно нещо. Безотговорно ми звучи да не отидеш на доктор след като си разбрала, че си бременна. А и тук няма врачки и никой не може да ти даде точен отговор на това, което става с теб.
Пожелавам ти от сърце всичко да е наред, но съвета ми е да посетиш възможно най-скоро гинеколог.
Виж целия пост
# 3
Аз пък нищо не разбрах Mr. Green
Как си във втора седмица и от къде знаеш,че си бременна щом не си ходила на лекар ooooh!
Теб извънматочната бременност ли те тревожи или как ще изглеждат циците ти след раждане Thinking
Виж целия пост
# 4
Говори с гинеколога си, тук никой не може да ти каже дали бременността ти е извънматочна!Това са сериозни неща - отнеси се отговорно към здравето си и към това на бебето!
Peace
Виж целия пост
# 5
Тревожат ме и двете неща,ми след поне 5 положителни теста и вече две седмици без менструация какво съм?????И как да ида на лекар като  една приятелка така си изгуби бебето,отиде бъркаха я там нещо и след два дни край!Въпреки това в понеделник имам час!Мисля,че е нормално да се страхувам  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
Нормално е да се притесняваш и точно затова трябва да отидеш  на лекар.
А това за приятелката ти,дето така си изгубила бебето,просто не мога да го повярвам. Тя да не е била при ветеринар, вместо при гинеколог?Не проумявам как е станало, честно.
Гърдите си по никакъв начин не можеш да запазиш такива, каквито са били преди да забременееш.
И,да,усещах пробождания както в областта на яйчниците, така и в матката, но не съм имала извънматочна бременност.
Дано съм те успокоила малко. Wink
Виж целия пост
# 7
Отиди на лекар. Иначе няма как да знаеш всичко ли ще е наред. Това че приятелката ти е загубила бебето не означава че и ти ще го загубиш. Мен ме преглеждаха с вагинален ехограф и не съм имала проблеми. Загубата на бебето може да не е била свързана с прегледа.
А за гърдите... въпрос на природа, но аз поне не намерих начин да си останат такива каквито бяха преди.
Виж целия пост
# 8
 2 седмици без менструация,не са втора седмица бременност,поне  4г.с. си  Peace И отиди на лекар,не се притеснявай от бъркането,щеш нещеш ,той ще те бръкне.Не може да загубиш бебето по този начин  ! Успех   bouquet
А за гърдите,въпреки 7месеца кърмене,чак сега след 5г. започнаха да се отпускат,като се има в предвид,че съм с огромен бюст.Но както казва Drina ,въпрос на природа Peace
Виж целия пост
# 9
Според мен си в 5 г.с....на твое място не бих позволила вагинален преглед...все пак има коремен ехограф....
Виж целия пост
# 10
аз пък знам,че в начална бременност не се бърка,точно поради опасността от спонтанен аборт.Вагинален ехограф-да!Може да имаш болки,но СЛАБИ,навсякъде,където се сетиш.Болката от извънматочна бременност е внезапна,силна,като режеща с нож.Плюс това,ако такава е налице,невинаги теста е положителен.Хубаво е,че ще отидеш на лекар,успех Hug
Виж целия пост
# 11
При нас бъркат в 8-ма седмица. Аз бих изчакала до тогава за вагинален, особено ако си притеснена. Бодежите са най-често нормални. Гърдите ти не е задължително да се променят. Аз си купих подходящи сутиени и дори спях с тях. Промяна наистина нямаше, дано и след втория път е така.
Виж целия пост
# 12
Много ми е интересно с какво е опасен вагинален ехограф, след ката се поставя не повече от 2 см от входа на влагалището и как може да предизвика аборт? С извинение, секс ако правиш е къде по-натоварващо, а точно когато се имплантира бебето никоя жена не знае дали е бременна или не и секс се прави без проблем. Въобще не се страхувай от прегледа, в известна степен е нормално и да имаш болки. Успех  bouquet
Виж целия пост
# 13
Много мерси,сега наистина ми е по-добре newsm53 Друго си е да има с кого да споделиш!Все пак вярвам всяка е била сащо толкова уплашена като мен в началото!А,относно другото момиче е истина,може би не само пегледа е бил виновен...не знам.... newsm12
Виж целия пост
# 14
Аз съм в 4 месец и от началото на бременноста до сега си имам болки и в двата яйчника . Отиди на лекар , защото аз пия хапчета за тези болки . А пък и гениколожката ми каза , че в началото бебо е тръгнал да се отлепя и с тези лекарства оправихме положението .
Успех
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия