Салон за масаж

  • 28 636
  • 69
Имам нужда от помощ  Praynig
Искам да направя подарък - масаж и процедура за почистване на лице, но аз самата никога не съм ходила на масаж и не съм запозната с този вид 'салони'.
Моля Ви, препоръчайте ми салон, някъде в центъра или в Младост  Heart Eyes
Виж целия пост
# 1
Виж този сайт!
Виж целия пост
# 2
айде и аз да се запиша  Mr. Green
можем да ходим заедно
Виж целия пост
# 3
Благодарности за сайта, надявам се някой да сподели и впечетление от салона, който посещава  Peace
Виж целия пост
# 4
Аз преди време правих такъв подарък .Салона беше май сън сити някъде около Цум.цялостен масаж аромотерепевтичен 30 лв.Мъжа ми остана супер доволен ,даже после пак ходи:)
Ако искаш подробности по късно ще ти кажа ,защото аз лично не съм ходила и съм забравила как точно се казваше.
Виж целия пост
# 5
Подариха ми преди няколко месеца масаж от тук: Finastyle
Хубаво беше, сега съм се замислила да подаря на майка ми за Коледа един масаж, сигурно ще се зарадва.  Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Аз преди време правих такъв подарък .Салона беше май сън сити някъде около Цум.цялостен масаж аромотерепевтичен 30 лв.Мъжа ми остана супер доволен ,даже после пак ходи:)
Ако искаш подробности по късно ще ти кажа ,защото аз лично не съм ходила и съм забравила как точно се казваше.

Feit , за този салон ли става въпрос-  http://www.suncitystudio.com/?navigate=massage

И аз си търся салон за масаж, ще следя темата.  Peace
Виж целия пост
# 7
Аз преди време правих такъв подарък .Салона беше май сън сити някъде около Цум.цялостен масаж аромотерепевтичен 30 лв.Мъжа ми остана супер доволен ,даже после пак ходи:)
Ако искаш подробности по късно ще ти кажа ,защото аз лично не съм ходила и съм забравила как точно се казваше.

Feit , за този салон ли става въпрос-  http://www.suncitystudio.com/?navigate=massage

И аз си търся салон за масаж, ще следя темата.  Peace

да! точно за този!
Виж целия пост
# 8
Иля ти ползвала ли си някоя от услугите на този салон
Виж целия пост
# 9
Иля ти ползвала ли си някоя от услугите на този салон

Не, но звучи интересно, може и да тествам салона.
Виж целия пост
# 10
е ти направо бе уби в 10.45 пуснах въпроса в 10.46 ми отговори евала  Hug

и аз ще го тествам и като имам впечатления ще пиша
Виж целия пост
# 11
Аз преди време правих такъв подарък .Салона беше май сън сити някъде около Цум.цялостен масаж аромотерепевтичен 30 лв.Мъжа ми остана супер доволен ,даже после пак ходи:)
Ако искаш подробности по късно ще ти кажа ,защото аз лично не съм ходила и съм забравила как точно се казваше.
Между нас да си остане, но и аз точно за мъжа ми търся салон  Wink
Виж целия пост
# 12
Подариха ми преди няколко месеца масаж от тук: Finastyle
Хубаво беше, сега съм се замислила да подаря на майка ми за Коледа един масаж, сигурно ще се зарадва.  Simple Smile
Не мога да отворя линка Sad
Виж целия пост
# 13
Моята приятелка ходи тук. Доволна е. Аз също съм решила да сменям центъра и скоро ще го посетя.
Виж целия пост
# 14
Аз преди време правих такъв подарък .Салона беше май сън сити някъде около Цум.цялостен масаж аромотерепевтичен 30 лв.Мъжа ми остана супер доволен ,даже после пак ходи:)
Ако искаш подробности по късно ще ти кажа ,защото аз лично не съм ходила и съм забравила как точно се казваше.
Между нас да си остане, но и аз точно за мъжа ми търся салон  Wink

Няма начин да не остане очарован:) Моя имаше голяма нужда от такова нещо и все се канеше но не му оставаше време:)
За салона научих от една позната която редовно го посещаваше,тя всъщност ми запази час.Аз само му дадох талончето да го използва:)
както вече казах остана много доволен.Обстановката е хубава,музика ,приглушена светлина ..абе...пълен релакс:)
Успех:)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия