За петната въпрос

  • 747
  • 14
За първи път ми се случва, едни дрехи на малкия, които не знам вече колко пъти си пера заедно, все на една програма, на една Т...и сега взе, че нещо пусна и омърля някои от дрехите (и то не всички...не знам по какъв критерии едни се боядсаха, други не)...та въпроса ми е има ли начин тези дрешки да ги спася някак или са за коша???? Rolling Eyes
Даже не знам дали това е подходящия раздел, ако не, преместете темата, моля....
Виж целия пост
# 1
Ако са се забоядисали целите няма да можеш да ги изпереш .И на мен ми се е слу4вало,бяха ми казали с Вениш,но не стана нищо.
Виж целия пост
# 2
не на петна са...
някакви кърпички ми се въртят в главата...ама не помня дали помагаха пост фактум и кви бяха изобщо....
Виж целия пост
# 3
Сьжелявам,но не се сещам за такива кьрпи4ки,но защо не попиташ в такьв магазин за перилни и по4истващи препарати. Успех Peace
Виж целия пост
# 4
Да утре или др ден ще питам....ама ако някой се сеща нещо по-конкретно, по-лесно ще тъся...
Виж целия пост
# 5
кърпичките са цветоулавящи и се слагат в пералнята когато переш цветно и бяло или точно такива дрехи които пускат боя ,а за твоя случай май няма оправия
Виж целия пост
# 6
Simple Smile
ам те дрехите до днес не пускаха...нито другите фащаха....ни нам какво им стана...ем ще ги преживея ако наистина няма оправия....
Виж целия пост
# 7
кърпичките са цветоулавящи и се слагат в пералнята когато переш цветно и бяло или точно такива дрехи които пускат боя ,а за твоя случай май няма оправия
Това за кърпичките е така. Аз веднъж боядисах едни дрехи и ги оправи х с Вениш, просто никакъв проблем. Но когато ми се случи отново (аз дори не се и притесних, нали бях открила "топлата вода" т.е. Вениш) дрехите си останаха в отенъци. Ха, сега?
Виж целия пост
# 8
Simple Smile
аз вениш не ползвам но ще пробвам с препарата на сано дано стане Simple Smile
Виж целия пост
# 9
за кърпичките:dr.brekam,мисля че така се казваха са мн.добри има още едни на ф.GREY,но те нестават за нищо.само си дадох парите,но най-лошото е че си съсипах едни дрехи.
Виж целия пост
# 10
изпраха се   newsm44
Виж целия пост
# 11
със какво?
Виж целия пост
# 12
полях ги със сано максима за петна и ги оставих(забравих по-точно) така 2 дни и вчера ги изпрах и няма и следа от поражението...Simple Smile
Виж целия пост
# 13
Да споделя -скоро и аз опропастих дрехи и ги оправих с препарата на Др бекман за вече боядисано пране,а не с кърпичките,които са за предотвратяване.Лично аз съм зашеметена от резултата-всичко изчезна,а ги бях омацала във вишнаво Peace
Виж целия пост
# 14
аз пробвах солта за петна на Др.Бекман,но не сам доволна.Това е лично мое мнение ,НААНАти с кои препарат на др.бекман си си оправяла дрехите?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия