Колко време може с 2см. разкритие (второ раждане)

  • 12 638
  • 27
Здравейте,

Днес при слушане на тоновете и преглед се оказа, че съм с 2см. разкритие и на половина скъсена шийка. Колко време мога да откарам така, при положение, че ще ми е второ раждане?
Виж целия пост
# 1
Аз бях така 4 седмици и си родих преждевременно  Peace

Леко и безпроблемно раждане ти желая!
Виж целия пост
# 2
Приеха  ме в родилния дом с 2 сантиметра разкритие и контракции, след четири часа родих /първо раждане/ .
Виж целия пост
# 3
от началото на януари бях с 1.5 см. разкритие и изгладена шийка (може и от по-рано, но тогава ме прегледаха), а родих края на февруари.
Виж целия пост
# 4
не мисля,че е голям проблем за теб-още само 3 седмици
Виж целия пост
# 5
Стягай багажа  Whistling
Виж целия пост
# 6
Аз изкарах с 2 см една седмица Peace
Виж целия пост
# 7
Peace
Леко раждане и да се похвалиш!
Виж целия пост
# 8
Постъпих в болницата с 3 см разкритие и напълно скъсена шийка, на другия ден ми тръгна раждането. Става дума за първо раждане, 9 дена преди термина.
Виж целия пост
# 9
Аз с 3 см изкарах минимум 10 дни. Казвам минимум, защото не е ясно колко време преди да ми го открият съм си карала с него. Видяха го случайно и дори ме хоспитализираха, казаха, че раждам. Но не родих. Може би и повече от 10 дни щях да изкарам ако бях почивала повече и си бях спестила неприятните емоции, които доведоха до раждане около месец преди термина. Беше ми второ раждане и бях бременна с близнаци
Виж целия пост
# 10
С първото раждане ме приеха с 3 см. , стигнах до 5см. и така си останах три дни . С ужасни , постоянни болки . На третия ден родих .
Виж целия пост
# 11
Благодаря на всички за отговорите. Очевидно още не съм родила Joy, но обещавам да се похваля, когато това стане.
Виж целия пост
# 12
А лекарят какво каза?
Виж целия пост
# 13
Аз пък изкарах с 5 см. разкритие 2 месеца Shocked А ми е трето раждане....
Виж целия пост
# 14
Като отидох да ме прегледат бях с 3 см.разкритие,след 4 часа родих.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия