кой застраховател да избера

  • 917
  • 7
Здравейте мами и татковци,
Изправени сме пред поредния избор, този път избор на застраховател.И тъй като вие сте ценни наши съветници ще поискам отново вашето мнение.
Както знаете всички застрахователни компании предлагат тази услуга, но кой да изберем е въпросът.Всички покриват каквото си избереш, но при настъпване на застрахователното събитие кой е сериозният?
Моля да споделите вашия опит и мнение.
Благодаря.

Спешно ни е ...
Виж целия пост
# 1
  Е.... Какво искате да застраховате? Защото има значение.
Виж целия пост
# 2
където имаш близък на ключова позиция
Виж целия пост
# 3
  Е.... Какво искате да застраховате? Защото има значение.
Въпроса не е какво искаме да застраховаме, а кои са сероизните при изплащане.
Повечето предлагат различни опции, каквото избереш това плащаш като цена, но после какво се случва?
Виж целия пост
# 4
  Ти не ме разбра. Някои са коректни в автомобилните застраховки, други в имуществените и т.н. Така, че, въпросът ми е много на място. Имам познат, който работи като застраховател в няколко агенции и мога да го питам. Обясняваше примерно, че за стара кола са изгодни Сикаджиите, но за нова Алианц, а за имущество трети...
Виж целия пост
# 5
Нямам опит, но скоро се интересувах от затсраховки и да ти кажа Алианц май са коректни в всичко.
Виж целия пост
# 6
  Ти не ме разбра. Някои са коректни в автомобилните застраховки, други в имуществените и т.н. Така, че, въпросът ми е много на място. Имам познат, който работи като застраховател в няколко агенции и мога да го питам. Обясняваше примерно, че за стара кола са изгодни Сикаджиите, но за нова Алианц, а за имущество трети...

Е, кажи тогава за имущество кои са  Hug
Виж целия пост
# 7
където имаш близък на ключова позиция

Вече и аз съм на това мнение. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия