Как да открия мебелна фирма Бурлекс?

  • 1 080
  • 6
Мами, знам че някои от вас работят там или имат лични връзки и може да помогнат. На телефоните на Бурлекс, които са на сайта им никой не отговаря, дори на един от номерата казват, че не съществува, магазина им на Отец Паисий също го няма, как да се свържа с тях?
Виж целия пост
# 1
ако знаеш името на фирмата или булстата, може да намерим нещо   Wink
Виж целия пост
# 2
запис
Виж целия пост
# 3
пусни ЛС на ета
Виж целия пост
# 4
Мами, знам че някои от вас работят там или имат лични връзки и може да помогнат. На телефоните на Бурлекс, които са на сайта им никой не отговаря, дори на един от номерата казват, че не съществува, магазина им на Отец Паисий също го няма, как да се свържа с тях?

Освен на ул.Отец Паисий май още един магазин за мебели Бурлекс  имаше и някъде до Историческия музей или бъркам ???
Виж целия пост
# 5
Магазина на Отец Паисий е в ремонт още, звъннете на телефон 504160 или 0885 008530.
Виж целия пост
# 6
Мами, знам че някои от вас работят там или имат лични връзки и може да помогнат. На телефоните на Бурлекс, които са на сайта им никой не отговаря, дори на един от номерата казват, че не съществува, магазина им на Отец Паисий също го няма, как да се свържа с тях?

Освен на ул.Отец Паисий май още един магазин за мебели Бурлекс  имаше и някъде до Историческия музей или бъркам ???

бъркаш
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия