добра сокоизтисквачка?

  • 6 280
  • 14
момичета,

дайте, моля ви, идея за добра сокоизтисквачка - марка и цена. Иска ми се да е по-безшумна, че четох тук за една, която бучала като багер, пък не искам да стряскам бебчо - главният бъдещ виновник за тази тема

благодаря предварително  bouquet
Виж целия пост
# 1
моята е на Мулинекс за 99лв , ама миналата година я взехме. Много е добра във всяко отношение! Но скоро си купих Витал център - страшно съм доволна  от него , ама сокоизтисквачката му не съм я ползвала , иначе шейкчета доста изпихме Wink
Виж целия пост
# 2
Имам на Молинекс и на Филипс. И от двете съм много доволна.
Виж целия пост
# 3
TCM - 50 лв. - безшумна и прави много хубави сокове. Но не бързай със сокоизстисквачката - има много по-важни за бебчо неща, които ще ти потрябват преди нея.
Виж целия пост
# 4
може ли някой да ми каже нещо за сокоизтисквачка на фирма clatronics - около 45 лв. Препоръчаха ми я в магазина на ТСМ.
Виж целия пост
# 5
Мулинекс - много съм доволна Peace
Виж целия пост
# 6
Също Мулинекс - отдавна я ползвам, хубава работа ми върши и лесно се почиства! Grinning
Виж целия пост
# 7
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=76217.0
Виж целия пост
# 8
"Делонги" 72 лв., стои си мирно в шкафа, сокове не давам, чудя се за какво въобще я купих, но  ...
Виж целия пост
# 9
И аз съм с Мулинекс!
Виж целия пост
# 10
,ол,им .
Виж целия пост
# 11
Филипс  -  цена129лв.
Много съм доволна от нея.
Виж целия пост
# 12
Нашата е тази http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09006669...и съм много доволна Peace
Виж целия пост
# 13
Ние сме с Филипс Кучина, мощна е, и това, което остава от плодовете накрая е буквално сухо, освен това има и блендер към нея Hug струваше около 150лв
Виж целия пост
# 14


Тези модели са добри и стават не само за изтискване на сокове, а и за пюренца, каши, рязане, настъргване, за тесто и други. :
Moulinex Ovatio 3 -

Moulinex Ovatio 3 Duo -

Други като марка бих препоръчала Elektrolux и Krups. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия