Препоръчайте ми офталмолог-невролог

  • 3 917
  • 5
След рязко вдигане на кръвното майка ми получи емболия в кръвоносен съд и на двете очи. Ослепя напълно. Когато това се случи се лекуваше в диспансер от туберкулоза. Лекуващия лекар прояви небрежност и с лекота заяви, че ще се оправи на следващия ден.
На следващия ден се оказа, че емболията е причинила спазъм на очния нерв и според офталмолога зрението й е загубено завинаги. След интензивно лечение, възвърна част от зрението си, но прогнозите не са оптимистични. След около 2-3 месеца си направи цветни снимки в София и й казали, че ретината й е изтъняла с 2/3.
Допълнително лекарствата за туберкулоза са засегнали и периферната й нервна система (медикаментозна полиневропатия). 
От ТЕЛК София искат допълнителни изследвания и окончателна епикриза за очите. Казали са й да се консултира с офталмолог-невролог. Къде можем да открием такъв специалист?
Виж целия пост
# 1
За първи път чувам за лекар с такава двойна специалност. Може би трябва да попитате в Александровска болница.
Виж целия пост
# 2
И аз за първи път чувам, но това не означава , че няма такъв специалист  Laughing Това , което ми минава през ума е да посетите Очната клиника в , рамките на 7 поликлиника в София. Там много добре се справиха с възвръщането на зрението на баща ми . Той беше друга сложна случка. Имат много добри специалисти и добра техника. Ще потърся нет координати и ще ти ги постна.
Виж целия пост
# 3
И аз за първи път чувам, но това не означава , че няма такъв специалист  Laughing Това , което ми минава през ума е да посетите Очната клиника в , рамките на 7 поликлиника в София. Там много добре се справиха с възвръщането на зрението на баща ми . Той беше друга сложна случка. Имат много добри специалисти и добра техника. Ще потърся нет координати и ще ти ги постна.

pitita, благодаря за отговора. Ще чакам координати на клиниката.
Всъщност в нета намерих един такъв специалист, но е в Пирогов. Доколкото знам там се приемат само спешни случаи. Не зная дали извършват прегледи с направление.
Виж целия пост
# 4
http://www.mczora.hit.bg/adres.htm това е адресчето на клиниката, виж и в Токуда  Peace
Виж целия пост
# 5
д-рНедев тел.9312281 -  7ДКЦ ; 2етаж
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия