Изневяра....

  • 10 168
  • 181
Искам да попитам на колко от Вас им се е случвало да разберат, че съпругат им изневерява ??? На колко от Вас се случи да Ви обясняват, че не е това, което изглежда ??? Как продължихте живота си след това разкритие ??? Има ли живот и семейство след изневярата ???
Виж целия пост
# 1
Отговорите - в ДиС
Виж целия пост
# 2
а, те я преместили...сори Blush
Виж целия пост
# 3
казват, имало.
Виж целия пост
# 4
Имам два пресни случая пред очите си - единият обясняваше, че нещата не са такива, каквито изглеждат. После обясняваше, че обича и двете. Накрая се изнесе при другата.
Другият - продължава да отрича, че изобщо има друга при налични доказателства. И то неоспорими. Продължават да живеят със съпругата с периоди на затишие, на кавги и безразличие, редуващи се с надежда.
Какъвто и да е края - има живот и след това! Боли, обидно е, но преминава. Горе главата!
Виж целия пост
# 5
Имах чувството, че нещо в мен се пръсна.....
Виж целия пост
# 6
Със сигурност не си го очаквала, със сигурност си му имала доверие, как няма да имаш такова чувство... Светът се завърта шеметно и не можеш да повярваш, че ти се случва. Не му показвай колко те боли...
Виж целия пост
# 7
Не мога, мила!
Не мога да спра сълзите си, лицето ми за пръв път не може да скрие болката и разочарованието.Имам дете от него....Не знам на къде сега....
Виж целия пост
# 8
А той какво казва по въпроса? Неговото желание, отношение и реакция какви са? Това е важно и то много. Има живот и след изневярата бил той с него или без него, но ако ще е с него е важно той как подхожда към теб и така създалата се ситуация. Съжалявам за това, което преживяваш!
Виж целия пост
# 9
На къде ... Известно време няма да можеш да повярваш. Няма да ти се прави нищо, няма да ти се облича, няма да ти се излиза, няма да ти се занимава с детето. После бавно ще започнеш да се отърсваш от това.
Живей за детенцето ви в момента, не му позволявай да те гледа нещастна.
Поглеждайки трезво - не си нито последната, нито първата на която се случва. Боли, колко боли само! И колко ненужна се чувстваш. Но всъщност е само чувство. Не е реално. Ти си ценна , каквато си, ти си се опазила честа и не си му изневерила, сигурно се грижиш прекрасно за детето и със сигурност ако не той, то някъде има човек, който да го оцени. Горе главата! Все пак важна е и причината - има разлика между " просто секс" и " връзка". Не се наказвай жестоко!
Виж целия пост
# 10
А той какво казва по въпроса? Неговото желание, отношение и реакция какви са? Това е важно и то много.

Вярно е и това, но е много важно и дали ти можеш да живееш с мисълта.
Някои казват, че имат нормален живот след това, други не...
Аз неуспях.
Виж целия пост
# 11
Дали само едната страна има вина?
Виж целия пост
# 12
Съчувствам ти,случи ми се преди 6 години.Бях като теб,не можех да повярвам,изпаднах в някаква дупка.Живеехме си много добре,по нищо не усетих,че нещо е имало.Какво да те посъветвам.Сега за теб светът се е срутил.Каквото и да ти казваме,няма да ти стане по-леко.Аз дори имах здравословни проблеми следствие стреса.Така че,ако можеш-стегни се,не си увреждай здравето.Не си струва,не го заслужават.Ако ти кажа,че ми е минало вече-не е и няма да ми мине.Той се старае,добър е иначе,но това не се забравя.Не се разведохме,всячески се мъча да продължим,но е трудно.Вече го няма доверието,светът ти е разбит на пух и прах.Има моменти,в които си казвам-какво пък толкова,повечето го правят,но има и такива в които се чудя как е могъл и после си е лягал при мен все едно нищо.Но повечето мъже са такива.Хубаво размисли,то зависи и от начина,по който е станало,можеш ли да преглътнеш.Но знай,че никога няма да е същото.
Виж целия пост
# 13
Не мога, мила!
Не мога да спра сълзите си, лицето ми за пръв път не може да скрие болката и разочарованието.Имам дете от него....Не знам на къде сега....
  bouquet

Иди и запали свещичка това да е най-големият ти проблем. Бял кахър е това, да знаеш. Усмихни се и бъди щастлива с живота, защото, да и преди и по време на и след изневярата има живот, истински, хубав, цветен. След някои други неща, доста по-страшни, които също на хора се случват, не винаги има живот. Горе главата и не задавай въпроси за миналото, благодари, че има "сега".
Виж целия пост
# 14
Примери най-различни.
Трябва и време, ако много обичаш някой можеш да простиш, и да, може да има живот. Стига този някой да заслужава разбира се и да не стане един омагьосан кръг. Това само, когато много обичаш, и в името на това можеш да пренебрегнеш гордост, достойнство...

Иначе, макар и временно, много помага да си го върнеш в такива ситуации. Мое мнение.

Поговорете, много е важна комуникацията, обсъждането на проблема, какво мисли той.
Дано всичко се оправи с времето.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия