А къде ще сте по празниците ?

  • 1 115
  • 28
Ех това са ми любимите празници  newsm44 . Къде ще ги карата момичета ? Ние тази година ще сме си вкъщи. Хем се радвам, хем Не. Искам да сме си вкъщи, ама всички роднини да са при нас. А това неможе да стане, и това малко или много ме натъжава  smile3518.
Виж целия пост
# 1
Вкъщи. Но за Иванов ден в БГ  Grinning
Виж целия пост
# 2
Ами на 24, ще сме в свекървата, на 25 пак сме на гости, а на Нова година в къщи с приятели
Виж целия пост
# 3
На 24 и 25 на гости в Солсбъри,а на Нова Година в България newsm44
Виж целия пост
# 4
в къщи - на Коледа
в къщи - на Нова година Simple Smile
само компаниите ще са разли4ни Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Ами в София, в къщи с малката
Виж целия пост
# 6
Твърдо вкъщи. Peace Такива високогабаритни като мен никъде не ги пускат. Mr. Green
Виж целия пост
# 7
На Бъдни вечер и Коледа- в къщи, а на Нова Година -на заведение с коремчето. newsm62
Виж целия пост
# 8
Nie na Badni vecher shte sme v svekarvata, na Koleda v babata na maja mi, a Nova godina mislim da poreshtnem v Amsterdam!
Виж целия пост
# 9
Май се намесих във вашето форумче без да искам...но да си кажа и аз. hahaha
Виж целия пост
# 10
В къщи! Ще работя и на 24-ти, и цялата седмица между Коледа и Нова Година - направо си мечтая да постоя у дома!
Виж целия пост
# 11
За Бъдни вечер сме си в къщи с родители на мъжа ми. На КОледа сме при роднините на парти. На втория ден ще сме с приятели, а на Нова година на купон с приятели.
Виж целия пост
# 12
На бъдни вечер у приятели, на Коледа пак в приятели  Crazy (а може и в къщи newsm78), на Нова година у другите ни приятели...хи хи....ама го обясних  Party
 
В къщи не Naughty понеже ми казаха, че съм "трудна" и не трябва да се натоварвам Mr. Green
Виж целия пост
# 13
ние нямаме много приятели тук все още и наистина ми се ще да съм си в БГ с родата и френдовете  но ...
  За бъдни вечер сме на гости в едно семейство, на Коледа ще работя, а за Нова година още нямаме планове newsm78
  Весели празници на всички  ura
Виж целия пост
# 14
Бъдни вечер и втората Коледна вечер - у дома, на първата Коледна - при свеки
Нова година - още нищо не е сигурно  Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

X Реклама

Общи условия