Правехте ли си червило?

  • 6 039
  • 53
от доста време се каня да ви питам, но се присетих вчера когато открих едно такова сред гримовете си.

Като бяхте ученички правехте ли си червила като ги разтопявахте в капачка?

Аз много го правех много често, защото нямаше богат избор на червила, а така получавах много готини червила. Любимият ми бордо цвят рядко си го намирах и винаги си правех от кафяво и червено, както и керемидово от кафяво и оранжево. И разни други кафяво -розово тн цветове, много се бях специализирала...... А освен това така можеш да използвам до край червилата, че и парички нямах.........
Виж целия пост
# 1
Не никога не съм правила такива работи. Не защото не съм искала, просто не ми се отдава. Малко съм вързана в ръцете.
Винаги много съм се харесвала хора които умеят да правят какво ли не сами. За такова нещо се иска и поне малко въображиние.
Виж целия пост
# 2
Никога не съм правила.
Виж целия пост
# 3
за първи път чувам такова нещо.разтапяш си червилата и ги смесваш ,така ли? Thinking
Виж целия пост
# 4
Не, за първи път чувам!  newsm78 
Виж целия пост
# 5
Не съм си правила  Tired
Виж целия пост
# 6
Не съм правила. Това сега го чувам. Confused
Виж целия пост
# 7
Правила съм, защото откъде парички за такива екстри. Аз използвах на мама от червилата. Каквото оставаше в гилзите беше за мен. Боже на колко малко сме се радвали Grinning
Виж целия пост
# 8
И аз за първи път чувам, че можело да се прави червило... newsm78 Я споделете как става? Не че ще тръгна да си правя - сега има голям избор от цветове, ама ми е любопитно...
Виж целия пост
# 9
Oоо, даа Grinning Какви спомени само ми навя - като по-малка обирах на майка ми остатъците и с братовчедка ми забърквахме - голяма занимавка беше.
Виж целия пост
# 10
Всичко си правех - червила, лакове, сенки... Гледахме с мойта приятелка Бурда (то май друго нямаше) и си гепвахме идеи за гримове -  по това време тука имаше основно розови перлени червила и лакове Rolling Eyes Няма да забравя как си направихме ноктите квадратни (90-та година ни гледаха като #Crazy) и понеже нямаше лак за френски маникюр, забъркахме безцветен с фон дьо тен Laughing
Виж целия пост
# 11
Никога не съм правила такова нещо, за първи път чувам.
Виж целия пост
# 12
Правех си като ученичка,ама каква дискусия можем да завъдим от това....  newsm78
Виж целия пост
# 13
Не, не съм правила. Когато бях на възраст за гримиране, вече имаше достатъчно от евтиния турски внос, ммм, забравих вече марките как се казваха, но не бяха скъпи.
Виж целия пост
# 14
Не, не съм правиала, но имам спомен, че майка ми си правеше, защото все не можеше да си намери цвят който да и хареса и забъркваше няколко цвята и получаваше желаното червило.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия