Зима иде,сняг вали-ФЕВРУАРЧЕ в мама спи.Рита,шава и не спирa-мама вече няма мира

  • 50 416
  • 742
# 60
Фредерика, и аз съм така. Набелязала съм много неща вече, но на 24.11 ще е старта на пазаруването. Grinning Само ще си взема шапчица, защото вече знам,че ще имам син и мога да купя в правилният цвят. Blue Heart
Виж целия пост
# 61
Фредерика, и аз съм така. Набелязала съм много неща вече, но на 24.11 ще е старта на пазаруването. Grinning Само ще си взема шапчица, защото вече знам,че ще имам син и мога да купя в правилният цвят. Blue Heart
Аз също шапчица съм купила, но до там. Някак си "страх лозе пази" и ми се струва далечено времето за пазаруване. По принцип казват, че от 7 месец може да се пазарува, някои  чакат 9 месец, а други не робуват на суеверия и почват от началото.
Виж целия пост
# 62
Мен не ми се иска и от сега да се затрупаме с толкова неща,жилището е много малко. Не е толкова до суеверията,просто няма смисъл, а и на 10ти излизам в болничен,тогава точно ще започвам седмият месец,така че ще имам време да разглеждам, обикалям, харесвам неща.
А вие ще правите ли дезинфекция на целият апартамент преди бебето?
Виж целия пост
# 63
И аз мислех, да чакам до ноември и черните петъци, обаче като гледам в групата на януарките във ФБ, има майки които вече си приготвят багажа за болницата, купили са всички дребни неща, за които аз дори не знам че трябва да се купуват...
И аз започнах с едно розово шапче, когато ми казаха пола, после няколко бодита от промоцията в Лидъл, после ходих до Хиполенд да гледам колички...после шишета на авент, че бяха на добра цена...и кошара...бих казала, че полека лека се подготвям. Аз утре съм 25 г.с., не мисля, че е много рано, като знам колко покупки още трябва да се направят, да се преподреди спалнята...да се изчисти основно...няма как да сваря всичко в 9-тия, когато ще съм трудноподвижна.
Виж целия пост
# 64
Фредерика, assija_s и аз съм като вас но дори и без шапчица Simple Smile
Казаха ми вече че е момче, но аз все още не им вярвам и не съм взела шапка дори Simple Smile
Всичко мисля да оставя за края на Декември/ Януари. И аз съм в много малко жилище и дори и да взема кошара, вана и количка само ще ги прескачам и заобикалям. Набелязала съм това онова, но все още от откровено суеверие нищо не вземам Simple Smile
Виж целия пост
# 65
Знаете ли, много се чудя за тази вана. Няма ли да е по-лесно в легенче,поне в началото?Един ще го държи,другият ще мие.В тея вани имам чувството че ще се изгуби и ми изглежда по-опасно да не се хлъзне надолу Anguished



Виж целия пост
# 66
Много е малка тази ваничка, според мен...аз си мисля за най обикновенно корито.
Виж целия пост
# 67
Ние взехме вана, ако още не сте тръгнали по магазините да пазарувате, консултантите ще ви покажат какви допълнитлни джаджи ще може да се купят. Например съм си харесала от хиполенд едно нещо( дори незнам как се казва точно) прилича на мрежест плат пълен със стереопорени топчета и куки. Куките се закачат за краищата на ваната и стой сякаш повдигнато. Бебето се слага върху това нещо и не е нужно да го държи някои, просто си го поливаш, а заради стереопорените топчета водата се изцежда и си пада във ваната. Като поотрасне има как да се сложи върху ваната така че детенцето да е седнало и да му е меко на дупето. Цената е около 20лв мисля
Виж целия пост
# 68
https://scontent-sof1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/22528037_101557107 … 9&oe=5A7D6D2A [/img]
Ще има още покупки скоро... Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 69
Лъки, и аз тъкмо ги видях в брошурата Grinning По моя преценка дрехите от George излизат най-евтино. 10 чифта бодита, по 5 с къс и дълъг ръкав са 10 паунда. 10 лигавничета - 3-4 паунда. Абе страхотни неща има.
Виж целия пост
# 70
Не ми се занимава да поръчвам от чужди сайтове, таткото ни ще донесе от САЩ, на Картърс доста неща...аз си пазарувам от тук каквото ми хареса...Иначе на Джордж са качествени дрешките, така е. Peace
Виж целия пост
# 71
Това брошурата на лидъл ли е?Мен още ме е страх малко да пазарувам.
Влизам да се оплача и за съвет.Снощи както си лежах,така ми се зави свят и ми се размаза зрението,без причина,през деня не бях яла много,но вечерта скара и салата,окъпах се,легнах си и като ми прималя,много се уплаших,никога не ми се е случвало,припадах в началото,но беше моментно,а сега ме държа с часове.И нощеска към 4 като станах до тоалетна,като се осъзнах и уплаших,че малкия от вечерта не беше ритал,един рев че нещо му е станало и моя веднага хайде в спешното,аз се дърпам,че ме е страх какво ще ми кажат и дадат,до сега не съм пила нищо,мразя болници и хапчета и не склоних да отида.Явно и малкото притесних,че се събуди и почна да рита и най сетне се успокоих.Тази сутрин съм като парцал,пак имам излизания и задачи,омръзна ми от тоя ремонт искам да си лежа по цял ден и никой за нищо да не ме занимава,да си почина Sad
Виж целия пост
# 72
Това брошурата на лидъл ли е?
ДА. Peace
Виж целия пост
# 73
Здравейте момичета Simple Smile
И аз за ваната си харесах най-обикновенна и точно тези мрежички със стереопа вчера гледах в Хиполенд.
И от George ще поръчвам дрешки, но към Коледа ще си идва една позната и ще ми ги донесе. Ние си имаме вече розова шапчица и количка. Сега чакам края на ноември да купим и креватчето, шишета и други неща от списъка.
Виж целия пост
# 74
Момичета бихте ли дали линк за дрешките на George и трябва ли да нещо по-специално при регистрация и поръчка? Колко време се бавят нещата от там, за да си наоравя сметка кога ще е удобно да поръчам?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия