Зима иде,сняг вали-ФЕВРУАРЧЕ в мама спи.Рита,шава и не спирa-мама вече няма мира

  • 50 416
  • 742
# 600
Здравейте, включвам се и аз във вашата групичка - на 32 години съм, от София, чакам момче с термин 5 Февруари. Имам голям син на 3 години. Ще ви чета с интерес.
Виж целия пост
# 601
Здравейте, включвам се и аз във вашата групичка - на 32 години съм, от София, чакам момче с термин 5 Февруари. Имам голям син на 3 години. Ще ви чета с интерес.
Добре дошла и лека до термин.
Ще те помоля само, ако искаш инфото дя го сложим на първа страничка, да ми го напишеш на лични, защото сега нямам възможност да добавям, после ми е трудно да се намери между всички постове.
Виж целия пост
# 602
Здравейте ,момичита. Някоя от вас случайно да си е купила количка Cybex Balios M?
Виж целия пост
# 603
Алкохол не съм пила, само два три пъти за цялата бременност по една чаша червено вино , кафето сутрин е задължително, без него не мога Confused а цигарите ги спрях веднага и о т тогава не пипвам Sunglasses От храните ям всичко което и преди, риба не близвам от дете , та нямам вашите терзания Blush Сега разбрах чеэимало такова нещо, като еднократна помощ при раждане имате ли идея тя дали се ролучава само,ако не взимаш майчинство или ?
http://bremennost.bg/ednokratna-pomosht-pri-rajdane.html
Виж целия пост
# 604
Тази помощ се плаща за всяко родено дете. То тя си е от едно време. На моя акт за раждане (от преди 42г.) даже има печат, че е получена такава помощ
Виж целия пост
# 605
Има и еднократна помощ за бременност 150лв. Тя е когато доходите на глава от семейството са по-ниски от минималните за страната. За нея се подава 45 дни преди термин.
Виж целия пост
# 606
Има и еднократна помощ за бременност 150лв. Тя е когато доходите на глава от семейството са по-ниски от минималните за страната. За нея се подава 45 дни преди термин.
Това не е ли за майки които няма да получават майчинство, поради липса на стаж или осигуровки?
Виж целия пост
# 607
Има и еднократна помощ за бременност 150лв. Тя е когато доходите на глава от семейството са по-ниски от минималните за страната. За нея се подава 45 дни преди термин.
Това не е ли за майки които няма да получават майчинство, поради липса на стаж или осигуровки?
Хм, ами, честно казано не знам, май си права. Аз понеже съм от точно тези майки и си знам, че ми се полага Rolling Eyes мисля, че точно в сайта, към който беше даден линк ги пише всичките, бременност.бг
Виж целия пост
# 608
  http://pomosti.oneinform.com/semeini-pomosti/bemennost/
Виж целия пост
# 609
Тази помощ се плаща за всяко родено дете. То тя си е от едно време. На моя акт за раждане (от преди 42г.) даже има печат, че е получена такава помощ
Мерси Flowers Hibiscus
Виж целия пост
# 610
Тази помощ се плаща за всяко родено дете. То тя си е от едно време. На моя акт за раждане (от преди 42г.) даже има печат, че е получена такава помощ
Мерси Flowers Hibiscus
А и ето още в началото на статията си пише:
“Българската държава отпуска еднократна помощ при раждане на всяко живо родено дете в България.”
Виж целия пост
# 611
Като гледам едното е помощ при бременност, а другото помощ при раждане.
На тази при раждане имат право всички.
Виж целия пост
# 612
Като гледам едното е помощ при бременност, а другото помощ при раждане.
На тази при раждане имат право всички.
Точно така
Виж целия пост
# 613
Момичета случва ли ви се да имате горчив вкус в устата ?
Виж целия пост
# 614
Момичета случва ли ви се да имате горчив вкус в устата ?

Случва се...минава като хапна нещо сладко. Много е неприятно...ако ще 10 пъти зъбите да си измиеш..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия