::Лидл - 109:: 1.11-1.12.2017

  • 180 945
  • 1 591
# 1 365
Моя има паркинга и самолета и сега ще взема къщата, но паркинга е фаворит - всеки ден си играе с него, а го има от две години. Килимче имаме подобно от алито - не се плъзга, но и не топи много. Все пак обаче е някаква изолация и с него му ограничавам територията за разхвърляне на играчките Simple Smile
Много ти благодаря за мнението! Току що с баща му обсъдихме и той е за паркинга, аз обаче се влюбих в къщата, така че сигурно ще взема и двете, само да ги има Laughing И килимчето ще видя, и пуловерчетата, изобщо утре ще се разорявам. Но сега се е паднало. Ще купя подаръци от името на дядо му, на леля му, на баба му Laughing
Виж целия пост
# 1 366
О, свещите на Ирина са върха. Имам един къпкейк и цялата стае ухае без да е запалена.
И у нас е така.
Ивче, тези нови свещи, в кутии като от блажна боя бе, вадят ли се от тях, или така горят?   Rolling Eyes


А, как ще се вадят. Палиш си я така като всяка друга свещ.
Виж целия пост
# 1 367
По-напред в темата видях мнения за кафе на зърна в дървени бъчвички. Стават ли за кутия за кафе после като че ли доста трудно Ше се отварят  newsm78. Отвътре пак ли са дърво (е не точно) или да кажем пластмаса или нещо подобно и последно  Simple Smile кафето с червен надпис има ли изразен кисел нюанс (пише в брошурата че е съвсем лек, но аз го пия само с мляко без захар). Благодаря предварително  Simple Smile
Виж целия пост
# 1 368
Такъв зор за паркинга миналата година, ангажирах тук потребителки, отделна тема пуснах дори да го диря, накрая от Гърция го пратиха....иииииии ей го, прашясва тук разглобен...Close

Иначе е готин. Имаме всички от серията писти мисти...

Свещи на пазара има стотици видове и марки, но сал тия лидълските са за 2.50 и миришат. Хол 20 кв.м..влизам и усещам.
Виж целия пост
# 1 369
Много съм доволна, че отново са пуснали в асортимента охладените патешки гърди с кожа.
А! Наистина ли? А как се приготвят?
Аз пък да се оплача, че не намерих онези мини царевички в бурканче. Бяха много вкусни.
Взех от пастата с артишок, но не съм очарована. Толкова много олио, а вкусът й почти не се усеща.
Виж целия пост
# 1 370
А! Наистина ли? А как се приготвят?
Ей така ги правя (подправките от рецепта едно, методологията от рецепта две), става ужасно вкусно и елегантно (ако ще ти идват гости и искаш нещо по-така).
https://www.epicurious.com/recipes/food/views/duck-prosciutto-368934

http://www.saltedandstyled.com/2012/06/11/step-by-step-making-du … reast-prosciutto/

Само че не слагам червен пипер, пушен или не, защото става голяма какафония от аромати (според мен). Струва си човек да потърси и да сложи хвойна, дава страхотен аромат и много добре си партнира с патешкото.

Edit: оправих линка
Виж целия пост
# 1 371
Не се отваря линка...
Виж целия пост
# 1 372
Не можах да намеря зелен боб в буркан. Спрян ли е?
Виж целия пост
# 1 373
А! Наистина ли? А как се приготвят?
Ей така ги правя (подправките от рецепта едно, методологията от рецепта две), става ужасно вкусно и елегантно (ако ще ти идват гости и искаш нещо по-така).
https://www.epicurious.com/recipes/food/views/duck-prosciutto-368934
http://www.saltedandstyled.com/2012/06/11/step-by-step-making-du … reast-prosciutto/

Само че не слагам червен пипер, пушен или не, защото става голяма какафония от аромати (според мен). Струва си човек да потърси и да сложи хвойна, дава страхотен аромат и много добре си партнира с патешкото.
Поправих линковете.
Виж целия пост
# 1 374
Момичета фонданът хубав ли е?Искам да облеча с него бонбони около 30бр.
Виж целия пост
# 1 375
Момичета фонданът хубав ли е?Искам да облеча с него бонбони около 30бр.
Аз не разбирам от фондан, миналата година купих заради малката, за да украсяваме меденки. Много лесно се работеше с него, дори няколко дни престояха меденките с него и нямаше промяна. Тази година ще купя пак. Peace
Виж целия пост
# 1 376
Фортуна имаш ли спомен колко меденки покрихте с един.
Виж целия пост
# 1 377
Тете,то и у нас ще е така сигурно.Голям мерак за паркинг и ще играе ден-два и ще събира прах после.
Виж целия пост
# 1 378
Много съм доволна, че отново са пуснали в асортимента охладените патешки гърди с кожа.
А! Наистина ли? А как се приготвят?

Вкъщи ги правим така (или търсиш в нета рецепта за патешко магре, има доста)
https://www.youtube.com/watch?v=GnAjO5I3vJY
Елементарно, но ужасно вкусно.
Бях взимала от Кауфланд замразени, но пресните определено стават много по-хубави.
Виж целия пост
# 1 379
По-напред в темата видях мнения за кафе на зърна в дървени бъчвички. Стават ли за кутия за кафе после като че ли доста трудно Ше се отварят  newsm78. Отвътре пак ли са дърво (е не точно) или да кажем пластмаса или нещо подобно и последно  Simple Smile кафето с червен надпис има ли изразен кисел нюанс (пише в брошурата че е съвсем лек, но аз го пия само с мляко без захар). Благодаря предварително  Simple Smile

Стават за кутия за кафе после, обърни внимание, че има панделка, която служи за отваряне на капака. Отвътре е пак дървена, не е пластмаса.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия