::Лидл - 109:: 1.11-1.12.2017

  • 180 944
  • 1 591
# 1 410
Онлайн брошура
Всеки четвъртък нова брошура
Лидл уикенд: всеки петък хранителни продукти на промоционална цена

Виж целия пост
# 1 411
Термоклиновете от четвъртък подходящи ли са за носене като нормален клин или са тип термобельо само за под панталон? newsm78

Пак да попитам ...

Аз си го нося у дома. Не бих излезнала навън с него, но за вкъщи е идеален.
Виж целия пост
# 1 412
Скрит текст:
Термоклиновете от четвъртък подходящи ли са за носене като нормален клин или са тип термобельо само за под панталон? newsm78

Пак да попитам ...

Аз си го нося у дома. Не бих излезнала навън с него, но за вкъщи е идеален.

Вече мислех, че съм невидима  Crazy
Много благодаря за мнението  bouquet
Имам поръчка точно за външен, но ще помисля в такъв случай  Simple Smile
Виж целия пост
# 1 413
И бекона да намалите, оня хърватския...зер Коледа идва, трябва да се пооблажим...

Има нов вид бекон, до нарязания английски. Този е на цяло парче . около  0.4 кг. Пише суров, осолен и т.н. Вчера го загледах дали става за сушене. Днес уж да купя - те го изяли.  Party
Виж целия пост
# 1 414
Новият бекон не ми хареса. Мики ми го промотира миналата седмица.
На мен ми е много сух, прилича ми на филе от бут. Няма шаренко, няма нищо. Освен това не може да се хапва така, защото е суров и трябва да мине термична обработка. Хърватския може да се яде директно. Идеален ми е, освен цената...
Виж целия пост
# 1 415
Термоклиновете от четвъртък подходящи ли са за носене като нормален клин или са тип термобельо само за под панталон? newsm78

Пак да попитам ...

Аз си го нося у дома. Не бих излезнала навън с него, но за вкъщи е идеален.
И аз съм в същото чудене. На мен ми трябва точно термоклин, защото тренирам на минусови температури, но скиорските панталони не ми вършат работа в случая. Ще ги проверявам на място в четвъртък, ако изобщо се добера до тях.
Виж целия пост
# 1 416
От новия(не английския)бекон взех вчера за проба-ами...до мен не стигна бяха ми оставили едно мъничко като кутре парченце...пеках го у фурната набърже върху картофки.Като  го нацеля пак шъ взема...нарязан е като мини пържолки и малко поразкъсан да знайте...
Виж целия пост
# 1 417
Много сух, много...само дъвчеш кат гьон...
Виж целия пост
# 1 418
Виж този зимен клин http://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0507706002.html Сори че не е в Лидл, но може да  еот полза
Виж целия пост
# 1 419
О, благодаря! За пръв път виждам в H&M такъв клин. Ако го видя във физически магазин, бих му обърнала внимание и пробвала. Точно този тип спортни стоки обичам да ги пипна.
Виж целия пост
# 1 420
Аз одеве ходих, но го нямаше
Виж целия пост
# 1 421
Фортуна имаш ли спомен колко меденки покрихте с един.
Не помня. Sad Погледнах снимките от Коледа, украсили сме 16 с фондан, иначе съм опекла 36 меденки, но другите дали ги украсихме, не помня. Използвали сме по половин пакет червен и зелен фондан, останалите половини май ще ги хвърля, че им е изтекъл срокът на годност. Правихме ги с малката, давах и' да го разточва, да реже, общо взето не го пестяхме. Иначе много приятно се работи с него (не че знам с други марки как се работи). Peace

Клиновете от четвъртък са тип Термо бельо, имам такъв и го нося под панталон в най-голямата зима. Peace

А има ли смлени бадеми или само натрошени и на пръчици?

Виж целия пост
# 1 422
При нас само натрошени и на пръчици. От ония смлените на дребно като брашно - тц. И в брошурата не ги виждам.
Виж целия пост
# 1 423
При нас намерих бадемово брашно, но ми липсват бадемите с черупка и изчезнаха шоколадите 81% - много хубави бяха Simple Smile
Виж целия пост
# 1 424
Кажете, моля ви, къде стои това бадемово брашно  ooooh! зави ми се свят да обикалям ...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия