::Лидл - 109:: 1.11-1.12.2017

  • 180 942
  • 1 591
# 465
Момичета, аз пак да питам за клиновете. От днес са, видяхте ли ги вече?
Виж целия пост
# 466
Днес ходих, клинове не видях. Купих най-накрая от прословутите бойфренд дънки, но имам сериозни опасения, че няма да вляза в 38цата, която взех. Нищо де, то нямаше никакъв интерес към тях. Имаше и скини дънки, даже бяха намалени по 18 лв.
Виж целия пост
# 467
Аз се чудя за поставката за сладкиши...отдавна искам да си купя такава...
И тъкмо долнища ни трябват,та ще ходя...дано само да са по-плътни  Thinking
Виж целия пост
# 468
За чакащите апрески, които имат достъп до Метро - в неделя ще има детски 22-30 номер на цена 29.99, а във вторник дамски за 39.99.
Виж целия пост
# 469
Клинове дамски имаше днес - памучни, съвсем обикновени.

Апрески взех от Кауфланд 33 номер, но май ще ги връщам, че му опирали на кутрето на моя хубостник, а той хич не трае да му опира някъде. Сърбала съм му попарата...

Яйца нямаше, явно им готвят увеличение и на тях на цената. С едни жени се заговорих, казаха че скоро или вчера пак/още нямало яйца. Празен беше и днес рафта...след маслото айдеееее и на яйцата ни посегнаха. В темата за Кауфланд вчера четох, че и там са поскъпнали яйцата и най-евтините са 2.50 лв. Ужас направо, накъде вървят нещата...

Суджуци нямаше хич. По думите на момичето били свършили. На мен ми намирисва, че са ги намалили на 30 процента и от персонала са си ги разграбили за тях. Мдам.
Виж целия пост
# 470
Снощи загледах гащурята. Е, не можах да определя кой номер съм. По всички нормални номерации съм L, но за гащите мисля, че съм S. Не ми се рискуваше с 5 чифта. От тези с дантелите съм си купувала преди време M, бяха ми големи, отделно, че след прането се развлачиха и станаха едни лигави, смъкваха се, директно ги хвърлих. Тези без дантелите изглеждат по-стегнати. Те пък всички бяха оплетени в един куп, който нямаше разплитане... Не разбирам защо трябва да се вади всичко от кутиите. Отварят се няколко номера, гледаш, преценяваш и си вземаш кутийка със съответния номер.
Яд ме е, че не можах да взема боксерки на ММ. Бяха свършили. Sad
Виж целия пост
# 471
Тета, точно памучен ми трябва. Мерси  bouquet
Няма да свършат надявам се, щом има и дънки ...  Simple Smile
Виж целия пост
# 472
Обсъжданият бисквитен крем този от новата брошура от стр.6 ли е? Фаворина за 3,99лв?
Виж целия пост
# 473
Клиновете - погледнах сивия, памук и полиестер беше.
Имаше дънки и блузи от предишни пускания, намалени.
Млените бадеми са изчезнали, но имаше със сигурност, не ги бъркам/Пловдив, Тракия/.
Яйцата от поне седмица са 3.50/10 бр М в нашенския Триумф, съответно по-евтините в Кауфланд и Лидл редовно са свършили.  #Cussing out
Виж целия пост
# 474
Обсъжданият бисквитен крем този от новата брошура от стр.5 ли е? Фаворина за 3,99лв?

Таня, на 6стр го има. Поне аз за него писах.
Виж целия пост
# 475
Харесах си домашните чехли за възрастни, имате ли наблюдения за тях.
От Лидл съм купувала едни от най-издръжливите и удобни пантофи. Вкъщи само детето продължава да ходи босо. Ние всеки сезон си купуваме нов чифт.
Скрит текст:
Най-кофти пантофите, които съм купувала бяха миналата година от магазин на happy dreams, уж на промоция - 25 лв. 2 чифта, мемори пяна, ала-бала. Купих ги за Коледа и края на януари се баха сплескали.
Ще се купуват значи, благодаря!
Виж целия пост
# 476
Даа, тъкмо четох, че се има криза с яйцата и щели да поскъпват до края на януари. Ако станели прекалено скъпи за българския потребител щяло да се мине на внос. Интересно,     каква ли ще е прекалено скъпата цена?
Виж целия пост
# 477
И при нас снощи нямаше яйца. Да не кажа, че в 19.30 ч. беше някаква кочина. Изнасяха нещата за промоциите от четвъртък, разместваха, някакви кашони се подбутваха. Голяма цигания.
Виж целия пост
# 478
Обсъжданият бисквитен крем този от новата брошура от стр.5 ли е? Фаворина за 3,99лв?

Таня, на 6стр го има. Поне аз за него писах.

Благодаря! Точно за него питах. Не знам как съм видяла, че е 5-та страница.  ooooh!

Виж целия пост
# 479
Минимум 30 ст. ще станат яйцата. В Била в момента били 2 лв. на промоция, смятайте редовната им цена каква е....Бясна съм!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия