Време е за ИКЕА! - Тема 24

  • 137 298
  • 787
# 750
Някой има ли от рафтчетата с улей за картини? Издръжливи ли са, увисват ли, дори да не се слага нищо тежко върху тях?
Бяхме в чужбина и там в една от квартирите имаше от по-едрите стенни рафтове Lack . Бяха поувиснали.
Планувам шкафовете в хола, не харесвам особено "секции" и ми се иска нещо по-раздвижено. Обмислям тези рафтчета за снимки да са около телевизора.Едно дълго над него и евентуално(още ми е съмнително дали ще стои добре) по 2 отстрани. Като ще стоят снимки, свещи...прахосъбирачки. Ако има книги, то целенасочено ще слагам по-лекички. Но ме притеснява дали няма да провиснат и така.
Ние имаме до леглата на децата, използват ги като рафтове - едната освен картини с рамка и стъкло си  дръжи и коркова дъска - всякакви неща е накичила, дори декорирала с малките Икейски лампички. Вечер си слагат телефоните докато се зареждат При едната щерка сменихме леглото и рафта остана на високо, значи можеш да си представиш, че не е леко експлоатиран, понеже понякога се понабира на него за да си докопа телефона...
Мисля, че ключовото е в начина на закрепване - при нас е гипскартон с голям луфт след него. Рафтчето сме закачили с метални охлюви с винтче. (сетих се за онази илюстрация, в която всичко за жената е винтче Simple Smile
Виж целия пост
# 751
Тези рафтчета за снимки,ММ ги е харесал да ми ги нареди зад вратата в кухнята вместо етажерки и на тях да съм си слагала безбройните бурканчета и кутийчета с подправки.До месец дано мога да споделя за издържливостта им Wink.
Виж целия пост
# 752
Тези рафтчета за снимки,ММ ги е харесал да ми ги нареди зад вратата в кухнята вместо етажерки и на тях да съм си слагала безбройните бурканчета и кутийчета с подправки.До месец дано мога да споделя за издържливостта им Wink.
не виждам причина да не издържат! даже ми се струва много симпатично като решение.
Виж целия пост
# 753
Нали днес трябва да излязат новите Икеа фемили оферти?
Предните бях до 30.06.
Виж целия пост
# 754
Нали днес трябва да излязат новите Икеа фемили оферти?
Предните бях до 30.06.
Ами трябваше на 1.07, изтекоха и офертите с до 40% намаление, ама те са бавни от Икеа с качването на новите....
Виж целия пост
# 755
Ясно, благодаря!
Имам разни дреболии за поръчване, но ще изчакам да видя какво ще намалят.
Виж целия пост
# 756
Къде точно ги намалят?
Пуснете линк
Виж целия пост
# 757
Воала https://www.ikea.bg/sale/   Peace
Виж целия пост
# 758
Доста добри предложения има, но нищо от това, което чаках не е намалено. Simple Smile
Здраве да е де. Пак поръчах. Simple Smile
Виж целия пост
# 759
    Пратих ММ да вземе един Малм, мислех да е пак Бримнес ама и той ще свърши работа, да го пробваме и него. Трябваха ми два гардероба TRYSIL с плъзгащи врати и чекмеджета, ама на объркали са се и са намалили малките Stuck Out Tongue Winking Eye Взел е и два комплекта за спалня от тези единичните по 6 лв за гости като идват. Има наистина добри намаления на някои неща.
    Виж целия пост
    # 760
    Аз да се отчета с един Калакс - осмица, да има синковеца къде да си държи играчките. Много съм доволна от цената Simple Smile
    Виж целия пост
    # 761
      Пратих ММ да вземе един Малм, мислех да е пак Бримнес ама и той ще свърши работа, да го пробваме и него. Трябваха ми два гардероба TRYSIL с плъзгащи врати и чекмеджета, ама на объркали са се и са намалили малките Stuck Out Tongue Winking Eye Взел е и два комплекта за спалня от тези единичните по 6 лв за гости като идват. Има наистина добри намаления на някои неща.

      Хубави ли са спалните комплекти? И аз им се чудех, не че ми трябват, ама за тази цена.. Simple Smile
      Виж целия пост
      # 762
      Идея нямам специално за сините. Спахме с такива бежови в една къща за гости и останах приятно изненадана. В магазина ми се струваха доста рехави, но там като ги видях застелени и пипнах ми се сториха доста прилични. За тези пари са разкошни, то нищо не може да купиш за 6 лв като алтернатива. Иначе предпочитам комплектите на Икеа в ценовия клас от 30-50 лв и обиковено от тях купувам.
      Виж целия пост
      # 763
      Благодаря!
      Сега ме е яд, че не ги поръчах. Взема да прежаля още една доствака.  Laughing
      Виж целия пост
      # 764
      Дайте линк моля.
      Едва ли ще поръчам, защото нещо не ми харесват тези, които имаме дотук, но да разгледам и аз Simple Smile
      Виж целия пост

      Започнете да пишете...

      Страница 1 от 1

      Общи условия