Всичко за всички марки гел лакове - 13

  • 62 407
  • 727
# 375
О, Благодаря! Аз съм много зле с оформянето, за мен това е комплимент.😊 двата слоя основа слага момимето, при което ходя. И затова и аз така направих.
Виж целия пост
# 376
О, Благодаря! Аз съм много зле с оформянето, за мен това е комплимент. двата слоя основа слага момимето, при което ходя. И затова и аз така направих.

Разбрах аз, че така те правят. Нали се оплака обаче, че трудно махаш гела. От двата слоя основа е  Hug

Виж целия пост
# 377
 Hug слушам, сега като го махна ще видя как е, а другия път ще пробвам само е веднъж нанасяне на основа, сега се престарах, че да издържи
Лошото е, че след 3 дни имам час за маникюр, а ноктите ми са до кожа отрязани едва ли не. Мисля да го отложа за другия месец, поне да порастнат. И да видя този колко ще изкара.
Виж целия пост
# 378
Благодаря и аз за труда, за клипчетата и за всичката информация. От клипа за ваденките ми беше интересно, че самата ваденка се суши, че се слага после праймър отгоре...Другите не можах да ги изгледам, но като имам време ще им хвърля едно око.
Някой може ли да ми препоръча китайски праймър, но да не е като Canni ултрабонд, а уж праймър?
Виж целия пост
# 379

Някой питаше за акрилната пудра, на Indigo е моята. Ето от днес:

Скрит текст:



Страхотно!!! Страшно много ми хареса маникюра. И дължина и оформяне и декорация. СУПЕР bouquet
Дайте сега идеи с кои лакове и пудри от Али може да се постигне това чудо. Laughing
П.П. ... и такъв пуловер цвят "пудра" искам Heart Eyes

ferriy идеално си систематизирала цялата информация Hug
Виж целия пост
# 380
А за декорацията с пудра може ли да се замести геловата боя с гел лак ?
Виж целия пост
# 381
А за декорацията с пудра може ли да се замести геловата боя с гел лак ?
Да, може. Моята декорация с пудра е правена с гел лак, слагам два слоя лак, топ, след топа рисувам с тънка четка с гел лак, след това не пека, поръчвам отгоре обилно с пудра, няколко пъти. Потупвам пръста над нокътя да изпада излишното и пека. След изпичане с мека четка изчиствам нокътя и пада всичко излишно.
Виж целия пост
# 382
А за декорацията с пудра може ли да се замести геловата боя с гел лак ?
Да, може. Моята декорация с пудра е правена с гел лак, слагам два слоя лак, топ, след топа рисувам с тънка четка с гел лак, след това не пека, поръчвам отгоре обилно с пудра, няколко пъти. Потупвам пръста над нокътя да изпада излишното и пека. След изпичане с мека четка изчиствам нокътя и пада всичко излишно.

чудесно ,сега започва търсенето на пудра в Али Grinning Ако някой има излишна за продажба да свирка Simple Smile
Виж целия пост
# 383
Шикер, не съм го доизгледала клипа със стикера, гледах само да е за цял нокът, явно е някаква по-друга технология в този клип.
Обичах, може да се замести, но геловата боичка е по-гъста като консистенция, седи на мястото, на което си я поставил без риск да се разлее и релефния ефект е по-видим.
Диана, страхотно ти се е получило!
Майка Зайка, ето:
- акрилна пудра - https://www.aliexpress.com/item/15g-Clear-Pink-White-3-Colors-Ac … 042311.0.0.kwjCL7
- гелови боички - https://www.aliexpress.com/item/50618-New-2017-CANNI-Nail-Art-Ti … 042311.0.0.kwjCL7
Виж целия пост
# 384
Момичета, акриланта пудра прозрачна ли трябва да е?
Диана, страхотен маникюр!
Виж целия пост
# 385
Момичета, акриланта пудра прозрачна ли трябва да е?
Диана, страхотен маникюр!
Благодаря! Моята е като ситна сол.
Виж целия пост
# 386
А колко време издържа тази акрилна пудра, пада ли, губи ли се ефекта, аз имам усещането, че ако си направя и на втория ден е заминала?! Маникюра е страхотен, Диана!
Виж целия пост
# 387
Не зная колко време ще издържи, тепърва ще разбера и на мен ми е интересно.

Момичета ползвате ли такъв брокат:

http://s.aliexpress.com/j6nAzMNJ

Ако да, как се  работи с него?
Виж целия пост
# 388
Не зная колко време ще издържи, тепърва ще разбера и на мен ми е интересно.

Момичета ползвате ли такъв брокат:

http://s.aliexpress.com/j6nAzMNJ

Ако да, как се  работи с него?

може да се вгражда в ноктопластика с гел или акрил,
другия вариянт е върху лепкавия слой на гел лака и да се запечата от горе с топ, но при този вариант трябва да имаш отделен топ, който е само за такива брокатени декорации, цапат много четката.
третия вариянт е да се смеси с гел лак или топ и така да се нанесе върху нокътя

акрилната пудра върху гел лак стои до като не се махне, аз съм слагала и рекорда беше 6 седмици
Виж целия пост
# 389
bouquet Мерси, поръчах Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия