Инвитро в клиника "Селена" - Пловдив, тема №15

  • 57 861
  • 737
# 420
Crowned радвам се, че сте добре! Права си, че няма какво да го мислиш отсега, то само ще се измисли , каквото трябва да стане и току виж сте в пълен състав и докрая! Сега пази леглото , почивай си и наваксвай  за после, че “малките негодници” ще искат доста грижи!😂
Виж целия пост
# 421
Точно така! Тъпчи се с торти , апък нас кучета ни яли 😂
Ще бъде прекрасно , ако и 3те се развиват нормално, тройно щастие 😍

При мен няма нищо интересно ....тест за О -》секс-》дуфастон  (настояване на док)

Тия от фонда приключиха 😈 Има 450 номера до мен 😨 И така....
Виж целия пост
# 422
Точно така! Тъпчи се с торти , апък нас кучета ни яли 😂
Ще бъде прекрасно , ако и 3те се развиват нормално, тройно щастие 😍

При мен няма нищо интересно ....тест за О -》секс-》дуфастон  (настояване на док)

Тия от фонда приключиха 😈 Има 450 номера до мен 😨 И така....


Другия месец е твое месец йеееее Ти нали и без това за януари се гласеше? аз се хваля с торти ти със секс..... тва е братче..... Не си позволяволявай в инвитро форум да се оплакваш от секс, ама много те моля, защото съм ранима на таз' тема! От сватбата си- 17.06.17 сме правили сигурно 4 пъти и това ще е за тая година хаххаха чччаааааккккк втората половина на 2018г. ще ме огрее, а пия шепа хормони...напрежението се реже с нож хахах  Веднага разменям тортата за едно добро ......
Виж целия пост
# 423
Хахахахахахаах 😂 Сърди се на Минев ,той ме кара да правя такива неща 😉
Ти си направо девствена 😂милата 🤗
Добре , че док  те проверя там от време на време , че на паяжина отива 😂

А от Фонда приключиха Sad
Раздават до определен номер и толкова ...до декември.
Януари никой не пипа нищо по заповеди😈 договори подписват и разни такива неща оправят....отиде края на февруари /март....ехееееи. ....

Виж целия пост
# 424
Аз не съм чакала по тая процедура за заповедта и не съм много запозната, ама няма ли да има един транш още преди нова година? Ти ще си в следващата група просто!
Виж целия пост
# 425
Права си за групата! В следващата съм ,обаче кога ще стане 🙄 Чакаме и толкова.

От далече си правя планове и понеже нямам път скоро към Плд, се чудя дали лабораторията ще работи на 02.01🙄
Трябва да направя имунологичните, а се скатаваме още .
Виж целия пост
# 426
Аз ги правих преди стимулацията, не се притеснявай, то има задължителни изследвания, те ще ти дадат списък мацките и някои имат давност, затова не ги бързай от сега Simple Smile
Виж целия пост
# 427
Аз списъка го знам бейби 😉
Минев спомена , че ставали бавно 🤔 месец се бавили тези. Колко е вярно нямам идея.
Ще се обадя да попитам в краен случай .
Тези нямат давност.  До живот са 😂
Виж целия пост
# 428
към имунологияа не спадат ли тези нк клетки? Ако е така защо ме карат да ги повтарям сега? На нас имунологията ни стана значително бързо, цитогенетиката се забави месец, да не ги бъркаш нещо?
Виж целия пост
# 429
Ливче, генетичните са до живот, имунологичните не са.
Правят ги в пакет за 350 лв. и стават за около 20 дни.
Виж целия пост
# 430
Точно така! Тъпчи се с торти , апък нас кучета ни яли 😂
Ще бъде прекрасно , ако и 3те се развиват нормално, тройно щастие 😍

При мен няма нищо интересно ....тест за О -》секс-》дуфастон  (настояване на док)

Тия от фонда приключиха 😈 Има 450 номера до мен 😨 И така....


Другия месец е твое месец йеееее Ти нали и без това за януари се гласеше? аз се хваля с торти ти със секс..... тва е братче..... Не си позволяволявай в инвитро форум да се оплакваш от секс, ама много те моля, защото съм ранима на таз' тема! От сватбата си- 17.06.17 сме правили сигурно 4 пъти и това ще е за тая година хаххаха чччаааааккккк втората половина на 2018г. ще ме огрее, а пия шепа хормони...напрежението се реже с нож хахах  Веднага разменям тортата за едно добро ......
Малеее, и аз така за секса Simple Smile срам, ужас Sad
Виж целия пост
# 431
Тихо за секса, че аз какво да кажа ?
Суша от началото на септември 2016. Ай някой да се оплаче сега Laughing
Виж целия пост
# 432
Клео, пълен релакс е при мен. Мерси, че попита!😊 Ще гледам и днес да устискам и да полежавам предимно,а от утре пак на разходки малко по малко с малчо,защото и той си иска своето.
 Деси ,аз след моята пункция не се чувствах никак добре заради хиперстимулацията,която се получи и ме отложиха в крайна сметка. Ядосвах се , така се бях навила за "пресен трансфер", че направо не можах да възприема "ама защооо". Следващия месец отново ме отложиха заради лигавицата и аз вече се поуспокоих и реших да мисля,че така е най-добре и явно не му е било времето. На 2рия месец след пункцията вече се случиха успешно нещата и сега ,когато мисля от разстояние на времето-така е било най-подходящо и трябва да се доверим на специалиста. По добре да се отложи,ако няма идеалните условия, отколкото да се изгърмят патроните на халос. Пожелавам ти успех във всяка ситуация 🍀
Crowned, пази се, глези се, а другото е Божа работа и ще се натеди калто е най-добре за теб 🍀😊
А относно секса ....уфффф аз след раждането съм друг човек. Хормони ли, умора ли, що ли ,но не съм същата жена. Ще видим как ще е, но все имам надежда хаха Сега док ми каза "като за начало никакъв секс до теста " , а аз си мислех"да му мисли мм"😃😃😃
Виж целия пост
# 433
Жани, ти си нечовек!
Това са най-безсексните бебета в историята на бебеправенето .... ММ вече взима-дава милия, ръчна, крачна вика , че не било същото хаххаха
Виж целия пост
# 434
Хах, ама така си е.
При мен много бързо се случиха нещата - септември трансфер, бременност, съответно забрана за секс.
Ноември аборт, после декември стимулация с фемара, пункция. Януари трансфер и пак бременност.
И ей така си я карам. Не се оплаквам, де. Нещо либидото ми хич го няма от едно известно време.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия