ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая, проекти и колеги - тема 489

  • 71 323
  • 740
# 315
  при Аксой много случайности  с едно друго дизи  Mr. Green  Joy



 
Виж целия пост
# 316
Ааа, за рубриката „открийте разликите” аз много не мога да кажа. Ети е по тази част Joy Тя и собствен сценарий пише Joy
Феми, ако сегашната колежка е Хазал, ще излезе че името на всяка следваща Чачова колежка се предопределя от първата. Да не изпадам в подробности Mr. Green Blush
Виж целия пост
# 317
 Ти кО ша кайш ша  има ли скоро фото със супермена   ?

  сънувах нещо го разкажем ли  #Crazy
Виж целия пост
# 318
Ще има newsm47 Мина месец от предишната- време е да ни покаже, че все още мърда hahaha
Разкажи, ако искаш Laughing Аз все едно като ти разказах ми даде рецепта за пицата ooooh! hahaha Вече две години чакам hahaha
Да не би да видя Ча, а пак да си нямала спирала?! rotfImbo
Виж целия пост
# 319
 Марги то майтап  , амЪ   има нещо такова   за името на колежките   Mr. Green 



 
Скрит текст:
Тц.... не беШИ за спиралата  ама ша се подготвим  hahaha Хазал сънувах  Shocked[ четях  интервю   и на въпрос за   хащаговете и  дали ще играят пак заедно   отговорила, че са лъжи    как изобщо го сънувах това не знам  #Crazy сигурно щото постоянно се коментира . После се събудих стресната  Joy/spoiler]
Виж целия пост
# 320
Ох бе, Феми Joy
Аз съм сънувала Ча и Хазал само веднъж и то още като гледах ОС нон-стоп, тъкмо беше почнал hahaha
Скрит текст:
Много рядко помня сънищата си. А свързаните с битовизми ако ми харесат вярвам, че са пророчески; ако не- казвам си, че са огледални, т.е. че ще се случи наобратно Mr. Green

Виж целия пост
# 321
   И аз рядко помна сънища  .




Виж целия пост
# 322
Аз Ча и Хазал не съм ги сънувала, ама мен си и Ча да hahaha Сериалът вече беше преполовил, Ча вече беше много красив... Иии...алармата на телефона звънна на най интересното, умрях си от яд hahaha
После го сънувах от една фотосесия по времето на Феномена  не помня точно  подробности, ама по едно време му викам виж се на какъв олигофрен си заприличал hahaha

Бекстейджа на фотосесията на Хазал. Бива Peace
https://vk.com/askts_yukseksosyete?w=wall-122060490_175373
Виж целия пост
# 323
Хайде бе девочки, няма ли да гледане НИ?
Виж целия пост
# 324
Хайде бе девочки, няма ли да гледане НИ?

Май само Ети го гледа, но тя не е писала от 2 седмици сигурно... Но аз обичам да ви чета като пишете за него и преглеждам фраговете. Нищо не следя в момента, ама на НИ се канех като направи 10 серии той вече ги премина, значи е време да го почвам....
Да не забравиш после да наминеш да разкажеш впечатленията си Grinning
Виж целия пост
# 325
И Рори го следи, но явно по различно време. Не се събирате с коментари по едно и също време Laughing
Мишел, и аз очаквам да разкажеш Laughing
Виж целия пост
# 326
Марги, нищо не казваш, прецъка ли видеото с Хазал? Според мен добре изглежда като мърда, ама дали ще изглежда добре на снимките newsm78
Виж целия пост
# 327
Марги, нищо не казваш, прецъка ли видеото с Хазал? Според мен добре изглежда като мърда, ама дали ще изглежда добре на снимките newsm78
Току-що го разцъках Laughing Опънатата коса наистина не ми е по вкуса, но пък Хазал на места ми хареса и особено в края.
Да видим и снимките тогава по-обстойно ще си кажем Mr. Green
Виж целия пост
# 328






 не са с хубаво качество но първите биват а това с жълтото като надут балон  #Crazy   тая мода не я разбирам    тия очила са смешни







Дилян Чичек  ми не ми аресва фотото
Виж целия пост
# 329
И аз не знам как ще са снимките, но като мърда е екстра. Мен балонестите неща и очилата ми харесват.  Heart Eyes Освен това познах за цветовата палитра. bowuu

Гледам Иит и Нур по Бтв, като свършат може да видя НИ. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия