Добро утро, поспаланки!
Да не изпуснем първото утро на годината! Я какъв дядо Мраз/Коледа ви водя!
И за загряване от тези снежни моменти:
И като продължение от 12-ия час, снощи предлагам и още:




Орси
благодаря за кафенцата, ще ми трябват
Честита Нова година и на теб! Жива, здрава и щастлива!
толкова хубави пожелания към Киво си отправила, че не ми остава друго, освен да се присъединя към теб в тях

радвам се да те видя
,..и на теб всичко най-хубаво през НГ!





благодаря за всичко споделено!
Такъв ни е патрона - страхотен!
За това пленява хората по цял свят
Браво на Джинджър, аз съм и фен
ЧНГ и на теб!


, мерси за новoто клипче
страхотна Джинджър!!
..и на теб ЧНГ 
, много приятно ме изненада!!! благодаря!!! 





, нали е НГ 






, благодаря, страхотно си го написала!! 


, май става и за ринг тон...
, 
радвам се, че не ни подмина
Честита Нова година и на теб! Всичко най-хубаво ти желая и не ни забравяй! Благодаря за хубавите пожелания, да ти се връщат!

благодаря ти за всичко!
Мен не ми пречат дитирамбите ти, напротив 
и аз се изкефих на същия колаж 
страхотен пост, благодаря от сърце! Дано !



Пожелавам на Киво и Туба, понеже и двамата ги обичам, цялото щастие на света. Всеки, където и когато го намери и колкото и както го пожелае... Много им се радвам и ги подкрепям, независимо от изборите, които са направили, правят и ще направят в бъдеще.
добра идея-татлъту






Препоръчани теми