, и аз се надявам на снимки 
сега ни запознават с обстановката
https://twitter.com/Kivanc_NAmerica/status/946802436521512961
Кате, много ти благодаря

аз те изпотих с рецептата
, ти с тая спирала

направо го скривам

, и аз се надявам на снимки 

, ти с тая спирала


, и аз се надявам на снимки 

, ти с тая спирала



мерси 
тенкс 



интересна рецепта ... тенкс 
супер ти е колажа, не го крий! 
е, а аз се зарадвах
После чак забелязах, че са много разголени, за да е от сега
Ама на Киво причоса ме заблуди
Дано пусне Башачка нови фотки 
е, а аз се зарадвах
После чак забелязах, че са много разголени, за да е от сега
Ама на Киво причоса ме заблуди
Дано пусне Башачка нови фотки 





не случайно сме си го избрали за любимец, нали ? Красиво, красиво, а пък талантливоооо ...

И от мен едно позакъсняло кафенце ...
твоето кафе няма равно! Благодаря и за фотките
Ммм ... готин!
Не сме ги виждали, така, че са нови

Преди него в Испания гледаха ДК Препоръчани теми