За бебета и деца от 0+ месеца: Бързи въпроси и отговори, съвети - 57

  • 50 938
  • 800
# 525
момичета на какво ви прилича това


добавка: а защо само там се появява от претопляне? с какво може да го претопляме, може ли да е от шапка?
Виж целия пост
# 526
На мен ми прилича на претопляне
Виж целия пост
# 527
На мен на бебешко акне ми прилича.
Виж целия пост
# 528
На претоплено ми прилича. Акнето изглежда по друг начин, сина ми имаше до към 40тия ден и са  бели пъпчици , а това не е такова.
Виж целия пост
# 529
момичета опасен знак ли е това, какво да го правим? аз го гушкам понякога посред нощ при нас когато плаче и тогава после е горещ, да не би да е от това? другият вариант е да еот шапчицата и качулчицата при разходки. акнето е каот пъпчици, а това е груба кожа която на пипане е като суха. може ли да е от това, че въздухът е сух заради радиатора?
Виж целия пост
# 530
Просто намалете температурата в стаята и го мажете с коремче докато заздравее кожата (или обличайте по-леко детето). Явно е топло у вас. Колко градуса държите?
Виж целия пост
# 531
Най-добре лекар да го види, аз нищо не разбрах от снимката. На моят син му стават червени и сухи бузите от студа. Едни грапави такива, но пъпчици почти няма.
Виж целия пост
# 532
Малкия имаше обрив наскоро, оказа се че се обрина като смених олиото, и  бързо бързо се върнах към старото.
Виж целия пост
# 533
Не знам,дали тук е мястото да попитам,но някой знае ли къде мога да открия и поръчам витамини за бременност и кърмене Prenatal на Jamison(?).Навсякъде, където питам,казват, че са спрели вноса?

В аптеки "Медея" и "Фармастор" има.
Мерси,coelum!
Виж целия пост
# 534
момичета бебето ми като е голо  си хваща пишлето и го дърпа...опасно ли е?
Виж целия пост
# 535
момичета бебето ми като е голо  си хваща пишлето и го дърпа...опасно ли е?
Няма да го скъса Joy Тепърва ще опознава тялото си.
Ако случайно го заболи бъди сигурна, че ще го пусне.
Виж целия пост
# 536
момичета бебето ми като е голо  си хваща пишлето и го дърпа...опасно ли е?
Не, напълно нормално е. Може да го дърпа, може и да си го натиска навътре, няма страшно. Simple Smile
Виж целия пост
# 537
момичета бебето ми като е голо  си хваща пишлето и го дърпа...опасно ли е?

Поздравления, току що е открил любимата си играчка, с която ще се забавлява цял живот  Crazy
Виж целия пост
# 538
момичета бебето ми като е голо  си хваща пишлето и го дърпа...опасно ли е?
Даже може да ти помогне със забелването. Wink

Момичета, в това време (в Сф вали мокър сняг) какво правите? И какво купихте на малките си деца за Коледа и Нова година?
Виж целия пост
# 539
момичета бебето ми като е голо  си хваща пишлето и го дърпа...опасно ли е?
И какво купихте на малките си деца за Коледа и Нова година?
Моя още не разбира, за това коледна фотосесия и дрешки от george.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия