ХАЛИТ ЕРГЕНЧ И БЕРГЮЗАР КОРЕЛ В "ТИ СИ МОЯТА РОДИНА" И ВСИЧКО ДРУГО ЗА ТЯХ - 18

  • 63 625
  • 741
# 555
Ако Сехер се усъмни в Тефик и реши, че знае нещо, но крие от нея, ще намери начин да го принуди и той ще изплюе камъчето. За да предпази Азизе, да не издъни и ДЖевдет, но тогава ще е най-голямата глупост на сценаристите.
Виж целия пост
# 556


От статията на Месут Яр днес. На две на три да обобщя.

Казва, че действието в ТМР трябва да се ускори. Недоумявал защо някои герои като Тефик и Хамилтън за една серия се обърнали на 180 градуса, а нещата между Джевдет и Азизе се влачат със скоростта на костенурка.
Виж целия пост
# 557
Щом и критиците взеха да ги побутват и подсещат в тази посока, може и да се сетят...Нали все се влияят уж.
Между другото, онзи силует на Азизе от гората, пуснат от Бурак К.трябва да е от новия епизод...
Може да наблюдава  Джевдет, ако е отишъл при Дагестанеца... Joy Joy Joy

Хахахах, никакво губене на надежда!
Виж целия пост
# 558
Цитат
...тогава ще е най-голямата глупост на сценаристите

То има ли мегдан за още глупости.  Joy

............................

Да ви разкажа малко за училището на Али.

Той е втори клас, значи е тръгнал по-рано на училище.

Часовете започват в осем. Учителите посрещат децата в класните стаи. От 8.10 до 8.25 е време, в което децата могат да разкажат как се чувстват, да споделят притеснения, нещо хубаво, което са преживели, обсъждат се важни новини, ако са се случили.

След това започват часовете.  

В 9.25 имат закуска. В 12.25 обяд. Часовете приключват в 15.30.

Във втори клас учат турски, математика, английски, Hayat bilgisi /нещо сборно между нашите "Човек и общество" и "Човек и природа"/, изящни изкуства, драма, музика, спорт, информационни технологии.

Извън учебната програма - музика, балет, спортна гимнастика, плуване.

Специални дни

- парти "Добре дошли"
- бал по случай деня на Републиката
- Новогодишен бал
- бал по случай Деня на детето 23 април
- световен ден на танците
- изложба по случай края на учебната година
-  На стотния ден - изложба с постижения на учениците в различни области, върху които са работили от първия до стотния училищен ден
- парти "Довиждане, училище"

На 11 декември предстои събитие под мотото "Среща на приказните герои".


В петък обедното меню е било

супа от тархана
дюнер с месо
пилаф
айрян
бамя със зехтин
беломорска зелена салата
американска салата
кисело мляко
туршия
малеби с кадаиф

Клубове по интереси

Аз правя анимационни филми
Балет
Баскетбол
Аз съм малък програмист
В света на информационните технологии
Почитатели на анимационните филми
Почитатели на комиксите
Йога за деца
Драма и театър
Забавления на чужди езици
Народни танци
Хандбал
Лего клуб
Тенис на маса
Мода и дизайн
Модерни танци
Аз създавам музикални клипове
Оригами клуб
Разказвам приказки чрез музика
Шахмат
Волейбол


Първият срок свършва на 19 януари. Междусрочната ваканция е от 20 януари до 5 февруари.
Учебната година започва на 11 септември и завършва на 13 юни.

Няма нужда да казвам, че училището е светско и проевропейско.

Таксата е 10 000 евро.
Виж целия пост
# 559
Привет! Hug
Варна, благодаря за превода! И... за Али Heart Eyes Heart
На всички  Hug - за прекрасните коментари Flowers Rose




Цитат
Между другото, онзи силует на Азизе от гората, пуснат от Бурак К.трябва да е от новия епизод...


Още един силует от Бурак К. .....Grinning Grinning

Виж целия пост
# 560
ВАРНА благодаря за АЛИ Grinning и за поредния превод на сериала Hug

Благодаря на всички за интересната дискусия и за всичко споделено в темата  Hug
Виж целия пост
# 561
Като гледам силуета на Леон, Хел  Hug  bouquet,излиза, че този на Азизе не е от сцена в гората...Вие на какво мнение сте?
Явно са част от началото на следващия епизод...
И от мен благодарности за Аличето! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 562


Вече не си спомням каква снимка пусна Бурак и дали изобщо беше на Азизе.

Аз нямам надежда Джевдет да я види. Това значи Леон и Хилял също да я видят. Толкова хора да знаят, че е жива. Не знам, нямам идея.

Дано вие сте прави и срещата е скоро. Ама и там какви ревове ще бъдат.  ooooh!

Джево направо ще хване гората и ще влезе в армията на Дагестанеца.  Mr. Green
Виж целия пост
# 563
Всички /Тефо, Чарлз.../предричат, че Джевдет ще зареже мисията за сметка на лично отмъщение. Но може да има и обратен ефект и Джевдет да бъде още по- мотивиран за мисията...


Сто на сто Али ще влезе в музикалните клубове по интереси Heart Eyes Grinning
За спорта се двоумя между плуване/ като баща си/ или волейбол/ като майка си... тя нали имаше снимка, но баксет или волейбол играеше newsm78 а може да има и собствен избор за друг спорт newsm78
Виж целия пост
# 564
Ето силуета на Азизе от оператора...https://www.instagram.com/p/BcULgIkh--l/?taken-by=burakkan1

Вече съм абсолютно сигурна, че Азизе не е в гората в тази сцена....Ако се вгледаме внимателно в обстановката, дървото, къщите, които се очертават зад него - и Азизе, и Леон са на едно и също място....
Дали пък Азизе няма да изпусне нещо свое?  Praynig Joy Joy Joy

Като се отвори този линк https://www.instagram.com/burakkan1/,
снимките на Леон и Азизе са точно една под друга и сравнението е още по-лесно.
Виж целия пост
# 565
Майдрийм,  Hug

Виж целия пост
# 566
Добро утро в неделя Hug

Виж целия пост
# 567
Добро неделно утро и от мен!

Лили, сладка е закуската от Онур! Heart Eyes
Сладка е и сцената....Как си говореха с очи...Без много думи...
Носталгията по тях винаги ще ме преследва.

Това клипче е качено на 8 декември, изглежда е свързано с ВВ.



Топла, споделена и усмихната неделя на всички! Heart Eyes Heart Eyes

Виж целия пост
# 568
Хубав ден на всички!


Цитат
Дали пък Азизе няма да изпусне нещо свое?

Това е възможно.
Не мога да повярвам, че последната сцена няма да доведе до нищо.
Но като си знам хората, тоест сценаристите.
Поне  да накарат Джевдет да допусне, че Азизе е жива.

...........................

Агенцията за икономически проучвания прави всеки месец тв мониторинг.

Задали са въпрос с кой телевизионен герой се идентифицирате.

Директорът на агенцията Джан Селчуки споделя, че най-много жени са отговорили, че се идентифицират с Азизе от ТМР и Халиме хатун от "Дирилиш".

Ах, ах, още колко по-хубав можеше да бъде образът на Азизе.



............................

Небахат Чехре се връща на екран със сериала "Врагът в дома ми"


Виж целия пост
# 569
                                  Добро неделно утро, ватанки! Hug

                          



Желая ви ден, изпълнен с приятни емоции, отмора и радост! Grinning Heart Eyes




..И да изпием днес кафето с Тефик - Ефе Grinning

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия