
София, благодаря за споделеното!

Исках да чуя и друго мнение за епизода, защото и на мен не ми беше тамам.
Първо - полицията ми беше много неадекватна, поне от това, което видях. Йозлем всички ги правеше на мармалад и никаква реакция нямаше от тяхна страна. Обвинението на Аднан за отвличането на Зейнеп заметоха под килима, но за изчезването на Аля арестуваха дузина хора. Задържаха Сабих, но пък пуснаха Мадонна
За играта на Джансел мисля, че е виждане на режисьорката. Защото съм го гледала достатъчно и знам как може да играе. Тук той беше най големия нещастник, дори по зле беше и от Алев. Тя поне си имаше верен паж, който беше опора и й даваше сили да продължи да се бори за каузата си. Докато Аднан сал един адвокат имаше на своя страна. Нещастен с тази съпруга, не можеше да предприеме никакви действия за развод - от една страна дъщеря му си иска майката, от друга го притискаше баща й. А когато научи за Зейнеп и гадостите на баща му и искаше да поправи грешката си от миналото, допусна нови и с това се забатачи съвсем положението му. Затова си мисля, че непрекъснато го обличаха в тези мрачни дрехи/офисни ги наричам аз/, които бяха в унисон с настроението му.
Алев хич не я харесвах, нито и съчувствах през повечето време, щото не харесвам хора крещящи, егоисти, търсещи само своите права, забравяйки за отговорности и задължения. Дразнеше ми с това нейно "сойле", с които притискаше Джансу и Дамла, със скандалите, които правеше навсякъде. Но пък точно това
Очаквах Джансел тия дни да замине на ски във Франция, но пък видях този колаж и ... ските остават за по късно.
Хубав ден!

И защо го нарича крал на всички, това от превода на гуглето.

















