
и предполагам тази вечер празнуват. Като гледам, компанията им май е започнала празнуването по рано
, може би са очаквали резултата.https://www.instagram.com/p/By_dEy2gzkm/?igshid=19z17pvvpy5i3

, може би са очаквали резултата.




Чакам есента и ще продължа с "Кузгун" 
Özlem Yılmaz/Дамла от НПМ/ Ağlama Anne прочитам, че е една от сценаристите на Кузгун, а също и преди е била на ЧЛ с Бурак и Несли 

ако го излъчват и на tv каналa TRT1 ... 

Поне от превода на този материал оставам с такова впечатление.

благодаря за преведената информация за Джансел 

Ами той да си инвестира парите и за театралните постановки, но се надявам като му предложат роля и в сериал, която да му хареса да не я откаже
Гледам един от неговите нови приятели от театъра Керем/Чудовището на Франкенщайн извади късмет и се появи по някоето време с почти главна роля във високорейтингов сериал
На мен не ми харесва с играта си, ама ... определено до късмет е като че ли в този юруш от спиране и почване на турски сериали ... 
Аз загледах през зимата "Соколовият хълм" и заради сценария, и заради актьорите, че и на АЯ беше и ... взеха, че го спряха на 6 епизод за нисък рейтинг
Направо съм в чудо с какво не им хареса този сериал на турските тв зрители ... 
Виждам още една публикация за Джансел 
Случват се такива травми и на професионалните спортисти
и бързо да отмине на Джансел 









http://instagram.com/p/B0i72TEA_Sd/ …
Във филма 6 бяха мъжете стриптизьори, ама ... може и да не се съберат толкова смелчаци като Джансел за тази театрална пиеса
Това е името на постановката : 'Çıplak Vatandaşlar'/„Голи граждани“ и като гледам с репетициите всичко е ОК 

току-виж това пък да е вярно 



с пояснението : Spor sonrası.Teleferik/След спорт. Кабинковият лифт




добър е афиша за "Голите граждани", а и за третото партньорство на Дилшад с Джансел ме зарадва 
определено ще има успех










Честит РД на Джансел с най-искрени пожелания за лично щастие, здраве и професионални успехи 



благодаря, че не изоставяте темата.

Дано все пак впише в програмата си и по някой сериал, че и ние да го гледаме как играе.
Стискам палци за новите постановки.
Досега празно няма на театралната сцена, така да е и занапред.

Да е жив и здрав, много успешен в личен и професионален план.
Нека има късмет във всичко, с което се захване.







Препоръчани теми