
Дайче,

Снейки,

Ясно е, че няма да видим скоро Джансел в проект, но не губя надежда.
Все пак, добре, че са снимките от театъра. 



Все пак, добре, че са снимките от театъра. 



и с биричка в ръка. Причината - Въвеждане на онлайн платформа за гледане на късометражно кино

Така избръснат най ми харесва,
иначе е ясно, че бретонът няма да го "укротим". 






Разбира се добре. 

Дано!






Зарадва ме това за Томрис - дано се получи нещо накрая.
Здраве, щастие, мир и светлина за вас и семействата ви! 



Явно на "моята" снимка е пристигал в Париж. 
Пък аз казвам - а, дано, този въздух ни донесе сериалче, ама няма нищо конкретно засега, за съжаление. 





Казва се Зейнеп Тууче Баят.
Ако е същата и няма някакво съвпадение на имената, в което се съмнявам, е твърде малка за него, ама.... 




Ама с тези шапки.... хм, не ми се струва скорошна.
Абе, то, като се замисля, и Пънар е доста по-младичка от Джансел... 
Препоръчани теми