Професионални серии за коса - тема 117

  • 130 177
  • 768
# 330
Момичета, може ли да споделите чуждестранни сайтове?
Виж целия пост
# 331
https://www.hqhair.com/

http://eu.feelunique.com/

https://www.lookfantastic.com/

Виж целия пост
# 332
И аз днес получих 2те поръчки от ЗР. Едната ми я донесе куриер на Спиди, а другата беше до офис на Еконт, която не съм взела още. Имах поръчани 2 бр серум с масло от арган и моринга на Чи по 15 мл, но ми пратили 1 бр, а фактурирани 2. Обадих им се и ми казаха, че веднага го изпращат за тяхна сметка. Нямам мостри Simple Smile
Да ви попитам- кърмя, имам косопад и си взех шампоан против силен косопад Напура S2 energy, крем балсам за суха коса с протеини и масло от авокадо Напура C8 nutry, възстановяващ серум против косопад Eprouvage.
Мога ли да ги използвам при положение, че кърмя?

Виж целия пост
# 333
Здравейте,да ви попитам олаплекс 3,може ли да се ползва с инфраред преса? newsm78
Виж целия пост
# 334
Момичета, да кажа, че съм очарована от Еластисайзера на ФК. Досега използвах домашно приготвения, но на Черния петък поръчах от ЗР. Оставих го да действа цяла нощ и на сутринта измих с лилавия шампоан за обем на Чи! Прекрасно се получи, особено след маската на Алтерна fix and repair, която се чудех с какво да я съчетая. Като термзащита, сложих коприната на Чи. Косата е мека, много тежко падаща, с обем и подредена😀
Виж целия пост
# 335
Виолетова, досега получавала ли си каквато и да е мостра от ЛФ или HQ hair? Защото аз никога не съм. Но пък често дават подарък продукт като вземаш два на дадена марка. За мен това пак си е бонус + добрите отстъпки, които правят.


На продукти за коса никога, но съм получавала за лице доста неща. Като че ли наистина преди пращаха повече. Много пъти е имало мини продукти, различни бонуси. Има и продукти, които няма другаде. Но Филип Кингсли в рибката е много по-евтина и има марки, които ги няма в чуждите сайтове и не мога да разбера днешно време един човек да предпочита само един магазин, все едно се е оженил за него. Но еластисайзерът във ФЮ е почти 80 лв. в рибката 50 и нещо, да не говорим за цената на черния Петко, че излезе 30 и нещо лв. По българските магазини Алтерна пък е безумна, в ензо цените са направо супер.
Виж целия пост
# 336
Момичета, има ли доволни/недоволни от  Луксозната терапия за сухи и изтощени коси Alterna Oil Creme Pre-Shampoo Treatment? Много и се чудя  newsm78 Балсама от серията в момента ми се отразява страхотно, шампоана - не съм го пробвала, от няколко месеца съм на противокосопадни Ш.



Аз го ползвам понякога. Има ефект на олигавяне на косата, но в хубавия смисъл. Понякога точно от този ефект имам нужда. За леко суха коса е подходящ според мен. Харесвам и пре-то на Керастаз, но от серия Нутритив, никак не харесвам пре-уоша еликсир ултим, той е най-ужасния според мен. На ливинг пруф също е добър за суха коса, има доста изглаждащ ефект, сходен ми е с този на Алтерна като ефект. Но най-доволна съм от еластисайзера, защото е най-мощен според мен, не е просто изглаждащ. В много редки случаи се омазвам цялата с кокосово масло, но четох и негативни мнения за вредата от това да се прекали с масла и сравнително рядко го правя вече.
Виж целия пост
# 337
Виолетова, може ли да кажеш за вредата от маслата? Аз започнах редовно да се мажа от 1 месец. За сега не виждам ефект- нито положителен , нито отрицателен.
Виж целия пост
# 338
Специално четох за кокосовото, че често намазвано в корените може да причини дори косопад. Препоръка да се редуват видовете масла и най-вече, че косъмът е съставен от протеини и мазнината - себумът са, за да ги смазват. И когато се прекали с тях страдал протеинът, нещо такова. Според мен вредата може да се получи, ако се прекали, най-вече от това, че така лишаваме косата си от протеините в продуктите за коса. Аз просто разредих употребата.
Виж целия пост
# 339
Здравейте Simple Smile Някоя от вас пробвала ли е защитния лосион преди боядисване на Lakme? Може ли да се комбинира с боя от друга марка?

имам го, но не съм впечатлена, т. е. не видях абсолютно никакъв резултат от него
няма причина да не можеш да го ползваш с други марки боя

за супермаркетните и професионалните продукти - наблюденията ми върху моята коса са, че ако тя е здрава и в добро състояние, то изглежда прекрасно и с подходяща супермаркетна козметика; ако има проблеми, изтощена е и е съсипана, оправянето става само с подходяща професионална козметика - и в двата случая наблягам на подходяща
Виж целия пост
# 340
Специално четох за кокосовото, че често намазвано в корените може да причини дори косопад. Препоръка да се редуват видовете масла и най-вече, че косъмът е съставен от протеини и мазнината - себумът са, за да ги смазват. И когато се прекали с тях страдал протеинът, нещо такова. Според мен вредата може да се получи, ако се прекали, най-вече от това, че така лишаваме косата си от протеините в продуктите за коса. Аз просто разредих употребата.

Благодаря, аз мажа масла преди боядисване, не мисля, че е много. Ще видя дали има резултат или някаква промяна.
Виж целия пост
# 341
Здравейте, моля да ми препоръчате продукт за оформяне на косата или по -точно да заменя пяната за коса с нещо друго. Имам дълга под раменете коса права към леко чуплива. Когато искам да я ''начупя'' ползвам пяна и първият ден е много добре, но на др.ден е направо за миене. Искам продукт с който и на следващия ден да мога да я оформя. Знам, че има такива във вид на крем, бяха ми препоръчвали, но вече не помня нито марка, нито нещо друго.
Виж целия пост
# 342
за супермаркетните и професионалните продукти - наблюденията ми върху моята коса са, че ако тя е здрава и в добро състояние, то изглежда прекрасно и с подходяща супермаркетна козметика; ако има проблеми, изтощена е и е съсипана, оправянето става само с подходяща професионална козметика - и в двата случая наблягам на подходяща
Много точно казано. Имам същите наблюдения върху себе си.
Виж целия пост
# 343
Момичета, на Чи термото Total protect , на суха или влажна коса се слага? Thinking
Виж целия пост
# 344
Дами, имате ли опит с преса с кератин? Те като нормални преси ли са или са само за терапии? Как се отразяват на косата? Попадна ми една такава на Джойко, но нещо не ми стана ясно  Thinking

Иначе моята пратка от четвъртъка преди ЧП от вчера е в офиса на Еконт. Нямам търпение утре да си я взема.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия