Професионални серии за коса - тема 117

  • 130 150
  • 768
# 420
Аз взех детският на Филип Кингслей.
Мек, хубав и не дразнещ очите шампоан.
Моята дъщеря е с гъста коса с тънък косъм и къдрава.
Добре се справя с разресването, но аз слагам и балсам след това.
Ужасно много и се заплита коса и се образуват топки. Каква война водя да я разреша хубаво.
Не съм открила топлата вода, но ако някой незнае можр да му е полезно.
Вечер я сплитам и спи на хлабава плитка и вече не се образуват тези топки.
Споделих с фризьорът ми й каза,че е много добре не се травмира косата☺.
Виж целия пост
# 421
Аз съм много доволна от боята на Макадамия. Преди нея бях с Олиосета безамонячна, но много ми пресуши краищата. С Макадамията въпреки, че е амонячна никакви последици нямам върху косата. Цвета стана а същия като на каталога, косата жива, мека и с много блясък. Мажирел също харесвам, но една боя не ми стига и от финансова гледна точка минах на по-големи бои. Joy
Виж целия пост
# 422
Не съм следила темата отдавна, затова отговарям:
1.От кои продукти сте видимо доволни от към израстване на нови косъмчета?
На Медисютикълс стимулаторът и то без да го ползвам редовно по два пъти на ден, както препоръчват.2 пъти в седмицата (и дори с пропускане) водят до нов растеж. Не ми харесва, че омазнява скалпа по-бързо, но какво да се прави.

2. Kакви грижи за скалпа полагате, към които сте проявили някаква непоносимост(дразнене,сърбеж,зачервяване)?
Безсулфатни шампоани, алое вера гел върху скалпа и най-важното: вътрешен баланс.
Виж целия пост
# 423
Нали не бъркам, че използването на Aminexil Ампули против косопад на Лореал, се ползват на измита - леко подсушена коса?
Виж целия пост
# 424
Нали не бъркам, че използването на Aminexil Ампули против косопад на Лореал, се ползват на измита - леко подсушена коса?
Точно така е. Peace
Виж целия пост
# 425
Привет отдавна не съм писала, напоследък косата ми е в добро състояние. Любим шампоан в момента на Керастас Аура Ботаника Simple Smile . Аз влизам с такова питане сега гледам тези комплекти на МШ и се чудя за шампоанът за обем дали омазняваше тънка коса? Другото, което гледам е продуктите на Пол Митчел и се чудя за бустера за обем, а някоя от вас доволна ли е от шампоаните им?
Виж целия пост
# 426
Kidra е само в салоните.Скъпичка е.Като се прибави и самото боядисване в салона става доста голяма сумата,но всеки си преценя.Към нея винаги се добавя едно масло,което подхранва косата и я предпазва от самото боядисване.Харесвам я .Kidra e продукт на PHITO.В аптеките има техни продукти,имат и боя-Кидра,на растителна основа,но са много малко цветовете.Основните,без подтонове.
Виж целия пост
# 427
Здравейте момичета чета ди Ви постоянно Heart Много сте обсъждали ЗР Simple Smile На мен пък поръчката ми беше изпратена на следващия ден   от черния петък, ноооо още я няма благодарение на Спиди! Тази форма колко е некоректна нямам думи просто 2 седмици ни мотат и мен и ЗР! Както и да е 🙂
Видях, че някой си е поръчал шампоана за коса и тяло Фклип Кингсли кидс! Доволни ли сте от него, защото и аз съм го поръчала, но не съм го използвала сега за детето?

 Много ме съмнява проблемът да е в Спиди ама....  Laughing както и да е

  Моята поръчка от Рибите от 23.11 най-после дойде АМИН!
   Само за информация поръчката ми от HQ  от същата дата я взех вчера  Joy. Чак ми е смешно. Англичаните поне не си позволяват да продават на преордер неща,които нямат.

 Я някой ползващ отдавна Маракеш да ми каже серумът за връхчета дали не е реформулиран нещо  newsm78. До сега съм изплескала повече от половин кило,но тоя новия ми се струва различен като консистенция. Моят е като мляко,а тоя е като крем  newsm78 или просто е замръзнал от температурите навън  Laughing
Виж целия пост
# 428
Момичета,а на Афоджи балсамът за протеиновата терапия продава ли се отделно в голяма разфасовка? Не ми се взимат еднократните дозички
Виж целия пост
# 429
Kidra е само в салоните.Скъпичка е.Като се прибави и самото боядисване в салона става доста голяма сумата,но всеки си преценя.Към нея винаги се добавя едно масло,което подхранва косата и я предпазва от самото боядисване.Харесвам я .Kidra e продукт на PHITO.В аптеките има техни продукти,имат и боя-Кидра,на растителна основа,но са много малко цветовете.Основните,без подтонове.

Мен в един салон ми казаха, че ги правили в лабораториите на la prairie. Не знам дали е вярно Simple Smile Simple Smile на кои аптеки има растителната им? И как се казва?
Виж целия пост
# 430

 Много ме съмнява проблемът да е в Спиди ама....  Laughing както и да е

  Моята поръчка от Рибите от 23.11 най-после дойде АМИН!
   Само за информация поръчката ми от HQ  от същата дата я взех вчера  Joy. Чак ми е смешно. Англичаните поне не си позволяват да продават на преордер неща,които нямат.

 Я някой ползващ отдавна Маракеш да ми каже серумът за връхчета дали не е реформулиран нещо  newsm78. До сега съм изплескала повече от половин кило,но тоя новия ми се струва различен като консистенция. Моят е като мляко,а тоя е като крем  newsm78 или просто е замръзнал от температурите навън  Laughing

Да не са ти пратили маската, вместо серум?  Grinning
Виж целия пост
# 431
Привет отдавна не съм писала, напоследък косата ми е в добро състояние. Любим шампоан в момента на Керастас Аура Ботаника Simple Smile . Аз влизам с такова питане сега гледам тези комплекти на МШ и се чудя за шампоанът за обем дали омазняваше тънка коса? Другото, което гледам е продуктите на Пол Митчел и се чудя за бустера за обем, а някоя от вас доволна ли е от шампоаните им?
cityofangels , от стари теми помня, че моята коса харесва продуктите, които и ти харесваш.  Blush Можеш ли да сравниш Аура Ботаника с Chronologiste? Като блясък, обем? Шампоана и балсама ли ползваш в комбинация?
Аз както казвах, че Chronologiste не е нещо особено за тези пари, пак си купих шампоана и маската. Косата ми с тях изглежда по-добре, отколкото с другите ми продукти в банята.

Не съм се боядисвала от над година и половина, но Diarichesse на Лореал е много хубава боя, фризьорката ми казва, че тя е подходяща за хора с до 60 процента бели коси.
Виж целия пост
# 432
Използвам само шампоан, а маска на Маскинтенз. Хроноложист е много по хидратиращ докато Аура Ботаника е по балансиращ и дава обем Simple Smile
Виж целия пост
# 433
Christina-89777, има ApHogee Balancing Moisturizer 237мл и 473мл. Трябва да кажа, че го ползвам само след протеина, иначе не го намирам за нещо особено. А и не е никак икономичен.

На Пол Мичъл съм ползвала лилавата серия за обем + към нея имаше мини на Флуид за плътност и блясък на тънки коси Paul Mitchell Extra Body Thicken Up, така и не разбрах смисъла от него, и въобще цялата серия не ме впечатли.
От хидратиращата серия косата ми ставаше страшно мека, което в моя случай не е добре.
Виж целия пост
# 434

 Я някой ползващ отдавна Маракеш да ми каже серумът за връхчета дали не е реформулиран нещо  newsm78. До сега съм изплескала повече от половин кило,но тоя новия ми се струва различен като консистенция. Моят е като мляко,а тоя е като крем  newsm78 или просто е замръзнал от температурите навън  Laughing
Аз го ползвам отскоро, но и моя е като крем, консистенцията му е като на крема без отмиване на Макадамия (стария). Гъстичък е. И в магазина във Варна го бях пробвала и техния беше кремообразен.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия