Фермата 3 - 2017 г. - Тема 11 (20.11. - 26.11.)

  • 62 850
  • 843
# 495
Дарина е голям дразнител, ми да излезе навън, а пък Валерия мие чинии- събитие.
И двете се надвикват коя е по -права, уфф с тези махленски свади. Да и имам организъма на Дарина Imp
Виж целия пост
# 496
Божеее тая е отвратителна.
Да я избира Елена и да се маха.
И тя откача наближи ли дуел.
Как пък не свърши едно нещо както трябва.
На 51 г. става за подигравка на млади хора и тя сама си го прави.

Виж целия пост
# 497
Алоооууу пенсионното и ТЕЛК да се сезират - за Дарина ТЕЛК, а за мъжо й, и всички, на които им се налага да я търпят - пенсия по болест! Щото, не е лесно!
Виж целия пост
# 498
Леле, Дарина е болна и е доникъде с работата - не мога да повярвам.
Кой ѝ е длъжник и трябва да ѝ слага дърва в печката? Нещо не разбрах. hahaha
Виж целия пост
# 499
Тя е адвокатка пък не била свикнала да работи под напрежение Joy
Виж целия пост
# 500
Елена направо умира от яд, че е ратай не за друго, а защото изтърва клюките Joy

Ама и аз какъв път извървях, Виолета ми беше супер неприятна, а сега я харесвам и ме радва как ги дразни 😈
Виж целия пост
# 501
Хайде, Виолета им избоде очите.
Виж целия пост
# 502
аз нещо изпуснАх? Какво стана? Защо скочиха ан Виолета?
Кого според тях е трябвало да избере Яни за кръчмата?
Виж целия пост
# 503
Хайде, Виолета им избоде очите.
Да бе чудо голямо.
Защо не реагираха така миналия път когато Елена се набута.
И ревльото как леееко обработваше Елена преди избор на дуелист.Така му се иска тя да викне Вили.
аз нещо изпуснАх? Какво стана? Защо скочиха ан Виолета?
Кого според тях е трябвало да избере Яни за кръчмата?
Е ,кого.Любимата на шефа и..евентуално Марина, ама това с Марина беше щото няма как
Виж целия пост
# 504

А как искам Валерия да е на дуел, много ще се накефя, ей така напук на фермера и да я видим все пак Валерия, знаем, че е много надъхана и дуела ще е доста оспорван.

Кофти и Елена подхожда елементарно. Много са плитки и предсказуеми.
Виж целия пост
# 505
Елена пет пари не дава за Франческа. Ще посочи Дарина защото мисли, че най-лесно ще я бие, а това за Франческа й е извинението.
Алек ми е непоносимо досаден. Въобще не искам да му чувам гласа.
Виж целия пост
# 506
На Дарина доста дуели се насъбраха.
Виж целия пост
# 507
Пфффф Валерия вече е голямата работа и крещи на всички. Нали е жена на Алек Joy
Виж целия пост
# 508
Майкооо, Виолета почва да ме кефи. До къде я докарахме. Grinning
Виж целия пост
# 509
Сега искам Дарина да падне и да направи Вила фермер ....и Алек ратай.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия