Фермата 3 - 2017 г. - Тема 12 (27.11. - 03.12.)

  • 73 827
  • 895
# 405
Бъркате се , Алек е най-много на 10 Joy

 hahaha
Виж целия пост
# 406
Бъркате се , Алек е най-много на 10 Joy
И е по-големият брат на Енджи Касабие 😁

Тъй като си нямам работа, а явно и личен живот 😁 се порових за Алек, та...

-Ще ми споделиш ли какво символизира числото 24 и какво значение има за теб?

-Когато бях по-малък отидох в един отбор с 90% опитни футболисти. Казаха ни да си изберем номер, с който да играем и аз си взех 24. Оттогава ми е късметлийски номер, а числото ми носи късмет.

Бил и гадже на някаква фолк певица Славена, но и изневерил с нейна приятелка. От ЦСКА е стигнал до някакъв отбор от В група - Чепинец, та затова явто се е захванал с недвижими имоти.

Толкоз от жълтата станция 😂
Виж целия пост
# 407
24 е номерът му във футбола, а 23 са годините на Валерия.

На снимките пише, че е на гости и има и спойлер за финала..
ааа каза тя , че ѝ било любимото число и тогава била родена омг



Честно аз щях да се обиждам , ако прякорът ми е кола...
Виж целия пост
# 408
Бъркате се , Алек е най-много на 10 Joy
Говорим за физическата му възраст, не за менталната.  Laughing

magityy_k, благодаря!  bouquet
Виж целия пост
# 409
Калоян благородно е пратил Алек да помага на ратаите, а той как ще му се отплати....
Виж целия пост
# 410
Фолкаджийката Славена, която беше гадже на Алек
Скрит текст:
също е от Попово от където е Калоян и нейните баба и дядо също живеят в Садина, където са и бабата и дядото на Калоян Joy
Виж целия пост
# 411
Ха ха ха! Калоян не може да не знае в този случай кой е Алек и ако беше като тях имаше мнооог как да го злепостави пред любимата...
Виж целия пост
# 412
Не се знае, дали Калоян се е сетил.
Виж целия пост
# 413
https://mobile.sportal.bg/news.php?id=502179  Славена се чувствала преродена след раздялата,Бентлито също на ратайския бряг.
Виж целия пост
# 414
Айде Станко дуелист
Виж целия пост
# 415
Гечо като гърмян заек,голям страх го гони.
Виж целия пост
# 416
Знаех си, че подвеждат с рекламите. Станко, Гечо, Алек - стига се излагайте бе хора.
Виж целия пост
# 417
 Направо не знам кой ми е по по най гнусен от тримата. Жалки комплексари. Гечо се опика от страх, че ще ходи на дуел.
Виж целия пост
# 418
Хахахаха, смешници! Да разбирам ли, че Алек се сърди на Калоян, че не е пратил Валерия на дуел?? Или че Гечо го упреква за това, че не е ходил на дуел?? Thinking
Виж целия пост
# 419
Не го очаквах от Станислав да твърди, че са му тъпи причините на Калоян като неговите бяха същите! Много се изложи.

Алек не ми се и коментира, никаква логика няма в неговата глава.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия