Нека Коледа ни подари Чудеса със две черти! - Бебеправене Тeма 332

  • 42 225
  • 744
# 510
Момичета, имам един доста глупав въпрос, но все пак... Чудя се, ако в месец, в който сме правили опит, съм на преглед след овулация с вагинален ехограф, възможно ли е това да навреди по някакъв начин или да попречи? 
Виж целия пост
# 511
Момичета, имам един доста глупав въпрос, но все пак... Чудя се, ако в месец, в който сме правили опит, съм на преглед след овулация с вагинален ехограф, възможно ли е това да навреди по някакъв начин или да попречи? 
Здравей Simple Smile не мисля, че може да доведе до какъвто и да е проблем..предвид, че мен ме гледаха през ден, а бяха наясно че съм бременна. Но не ти пречи да питаш все пак Simple Smile
Виж целия пост
# 512
Момичета, имам един доста глупав въпрос, но все пак... Чудя се, ако в месец, в който сме правили опит, съм на преглед след овулация с вагинален ехограф, възможно ли е това да навреди по някакъв начин или да попречи? 


Ти сериозно ли ?😃
Виж целия пост
# 513
Carrie^, ако питаш за по- добра цервикална слуз, не съм убедена, че всеки сироп действа. Моят съпруг е със завишен вискозитет и при него препоръчват Гвайфенезин. Тази съставка присъства в някои отхрачващи сиропи. Мисля, че бях чела, че и при жените точно тя се препоръчва, а не какъв да е сироп, обаче не съм много сигурна. За съжаление в БГ вече не се намират такива сиропи. Аз я открих в едни прахчета и този месец давах на мъжа ми да ги пие около овулацията. Това с одобрението на неговия лекар, разбира се. Лошото е, че те не бива да се приемат повече от 2-3 дни, понеже съдържат значително количество Парацетамол, затова ще търся чист Гвайфенезин от чужбина. Консултирай се с лекар по въпроса за сиропите, за да разбереш дали всеки отхрачващ сироп върши работа, или трябва да търсиш точно определена активна съставка.
Иначе ние ползваме Conceive plus- това е лубрикант, който преодолява евентуалните проблеми с ЦС и осигурява по-  лесното преминаване на сперматозоидите през киселинната среда на влагалището.
Виж целия пост
# 514
Момичета, някой пробвал ли е тая приумица със сиропа??
Сироп Мукосолван или прахчета АЦЦ - и двете са за отхрачване при кашлица.
Второто лекар го препоръча на ММ за преодоляване на аглутинацията - пие се по 1 прахче 1-2 дни преди О.
Гелче консийв плюс или Преферт също може да е от полза за транспорта на плувците.
Виж целия пост
# 515
За сега няма такъв проблем, просто го прочетох някъде, та се зачудих... но там пишеше за употреба от жената, а не мъжа?
Виж целия пост
# 516
При жената подобрява ЦС. При мъжа, в нашия случай - заради аглутинация (слепване) на плувците, установено в едната спермограма. Като чета - и сиропа, и АЦЦ имат еднакво действие.
Виж целия пост
# 517
А дали става въпрос за всеки сироп за отхрачване? (Флавамед също е за втечняване на секретите)
Виж целия пост
# 518
А дали става въпрос за всеки сироп за отхрачване? (Флавамед също е за втечняване на секретите)
И двата сиропа съдържат едно и също активно вещество - Ambroxol hydrochloride - така че действат еднакво.
Виж целия пост
# 519
Разбрах Grin
Виж целия пост
# 520
Здравейте момичета !
При нас вали днес и е прекрасно ! Christmas Tree
Моето дете е 1-ви клас и вчера нейната приятелка, с която стои и са нон стоп заедно, не била на училище, защото има шарка и аз съм малко притеснена - нито аз, нито малката сме карали. Rolling Eyes Този месец се очертава О около Коледа и съм в чуденка дали да не пропуснем с опитите .
Виж целия пост
# 521
Feline, най- добре с лекар се консултирай.
Не знам защо е масово разпространено, че вагиналният ехограф може да навреди. Много млади жени са ме гледали в почуда като съм споменавала за вагинален преглед в начална бременност.
Виж целия пост
# 522
Сигурно не знаят къде и до къде влиза ехографа Grinning Не мога, нямам друго логично обяснение Grinning
Виж целия пост
# 523
Сън, незнанието е едно на ръка. Ами предположението, че лекар би рискувал да ти навреди? Особено такъв, на който имаш доверие...
Doors- не се засягай. Говорим по принцип. Сигурна съм, че всяко момиче, което има някакви съмнение, малко ако поразсъждава би стигнала сама до заключението, че опасност няма никаква.
Виж целия пост
# 524
Момичета, да се отчета - HCG+b mIU/ml - 0.198
Не могааааа да повярвам .... този път наистина имах надежди....
Нищо - нова година нов късмет...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия