Нека Коледа ни подари Чудеса със две черти! - Бебеправене Тeма 332

  • 42 225
  • 744
# 555
Честито Джинджър! Лека и спокойна бременност до пухкав финал! Най-хубавия подарък за тати е това. Нашата бонбона пък се роди на рождения ден на татко си Simple Smile
Етаолче отдай се на почивка, че сега ти е паднало да помързелуваш. То и времето някак предразполага.
Скрит текст:
Иначе ние сме добре, благодаря. В края на седмицата малката ще направи 6 месеца. Вече се захранваме, тя научава нови номера всеки ден и става все по-интересно. Очертава се да бъде голяма лудетина. Като я гледам сега как беснее си представям като проходи какво тичане ще пада из къщата Smiley
Виж целия пост
# 556
Етоал, благодаря за прашеца Heart

Джинджър, честит положителен тест. Много добре се е получило с РД на тати Blush На мен това с празниците и рождените дни никога не ми се получава, за съжаление Confused Хайде да свършват да мога и аз да се надявам на нещо Bowtie
Виж целия пост
# 557
Честито на всички момичета с положителни тестове , нека има само такива в групата . Аз имам едно питане  възможно ли е заради БХ цикъла да се измести въпреки приема на дуфастон ? Пих го до събота (13 дни ) и винаги ми идва ден след това , тестове правих поне 4 ( имам доста останали все купувам в промишлени количества ) и понежа са отрицателни не направих кръвен . Много ми е странно защото нямам никакви симптоми за нищо , само ми е нещо плачливо тези дни ядосвам се за глупости . Колко време да чакам според Вас и да търся ли лекар . Благодаря
Виж целия пост
# 558
До 10 дни трябва да ти дойде. Не си имала бх щом тестовете са отрицателни.

Джинджър,  прекрасна новина! Честито и Лека Б до термин! Hug
Виж целия пост
# 559
Честито, джинджърче! Дано провлачиш късмета си и скоро всички да те последваме! Аз се надявам да направя такъв подарък на мм за Коледа!
Успех на всички!
Виж целия пост
# 560
Ехаа какво хубаво начало на деня, джинджър, честито мила и нека всичко бъде наред!
Виж целия пост
# 561
Миналият месец имах БХ докозана както с положителни тестове така и с чхг което спря да се покачва на много ранен етап спрях закъснението ми беше 7 дни цикъл имах от 19 .11 да 24 .11 дължината на цикъла ми е 28 -29 точна най-вероятно заради дуфастона . За първи път ми се случва да съм го пила и да нямам цикъл . Очаквах цикъл в неделя 17.12 или в понеделни 18.12 . Благодаря за мнението щом е ок до 10 дни ще почакам
Виж целия пост
# 562
Джинджър , честита чертичка ! Пожелавам ти лека Б и до термин Heart

Хулиганка , как си ?

Аз се отчитам с Ц от вчера Sad

Весели празници на всички :*

Етоалче , гушки на коремчето :*
Виж целия пост
# 563
Ех колко хубава новина, Джинджър, честито Blush пожелавам ти една незабравима коледа и догодина с новото попълнение в семейството Heart Eyes
И аз си събирам от прашеца ви и дано при всички да се получат нещата в най-скоро време.Hug
Виж целия пост
# 564
Момичета, благодаря ви за милите думи и искрени пожелания. Прекрасни сте   Hug Дано наистина повлека крак...
Мери, съжалявам че М се е появила. Не унивай, а се наслаждавай на празниците.
Диана- в очакване съм на добри новини и от теб.
Чхг - 126,5. Малко ми се струва, но ще видим в петък какво ще покаже резултатът.
Виж целия пост
# 565
Kak така малко!?!  Та резултатът си е супер!  Simple Smile Честито пак и Весели празници!
Виж целия пост
# 566
Джинджър, и според мен чхг си е ок. А ти всъщност защо пускаш кръвен?
Виж целия пост
# 567
Ами много се зачудих дали да пускам въобще, ама реших за всеки случай да събера малко инфо и ще видим и в петък как ще е. Ами при предната ми бременност при два дни закъснение беше над 600.
Виж целия пост
# 568
ginger style - Честитооо, ЧХГ си е екстра, пожелавам ти прекрасна бременност и до пухкав финал (hug)
Тонче, прегръдки за теб и принцесата, стойте на топличко и се наслаждавайте едни на други.
Мери - догодина ще е нашата (hug)
Cherryto - :* (hug) наминавай да ни зареждаш с положителни емоции


Виж целия пост
# 569
То това с дните закъснение е много субективно. При една ранна овулация и при една късна такава, чхг при два дни закъснение ще е с доста различни стойности. Нямаш повод за притеснение Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия