Нека Коледа ни подари Чудеса със две черти! - Бебеправене Тeма 332

  • 42 225
  • 744
# 630
Плади, успокой се. Всичко ще е наред ще видиш. Пожелавам ти топли и уютни празници!

Както и на всички останали и с леко зякъснение да честитя на Джиндър .. Тихичко честито и до термин!

Покрай мен нищо ново, нищо интересно. Чакам си. Мисля да се насладя изцяло на празниците и да не мисля за това /до, колкото е възможно/ и после ще се види как са нещата.

Събирам си от всичкия син прашец, че ми е мечта и пожелавам успех и търпение на всички. Целувки!
Виж целия пост
# 631
Плади тихичко честито, стискам палци да  е  до термин !  Дано да е
Вашето Коледно  Чудо  !Не  се тревожи, аз също започнах с прогестерон  40 и не ми изписаха такъв  допълнително  поне още 10 дни , докато не се видя сакчето .
Стойността си е съвсем  нормална за срока на бременността  Simple Smile На този  етап  не ти трябва  още лекар , пий си дуфастона(само дозата  не знам дали е  достатъчна  ) и чакаш Simple Smile Преглед поне след 7-10 дни .

Дели , ЧРД , бъди здрава и обичана !Наръсвам те с розовичко

Розовкооооо и за късметлийското списъче -ръс -ръс -ръс ! Heart
Виж целия пост
# 632
Здравейте момичета. Срам не срам след драмите ми в началото на седмицата,реших да ви пиша и за пореден път да получа съвет или поне да чуя мнението ви. Ще ви бъда наистина много благодарна.
Моята БТ така и не спадна под 37, днес е денят на Ц,а сутринта температурата ми беше 37.2. В 6.30 просто станах и препишках един тест. Появи се втора чертичка,бледа като сянка. Мислех,че ми се привижда,но я гледам вече за стотен път и си е там. Пуснах веднага ЧХГ и прогестерон,току що излязаха. Прогестерона е 40 nmol/l, a чхг 29.34 mlu/ ml.  Овулацията е била по- скоро на 12ти. Знам,че е много рано ,но и съм доста притеснена. Следват почивни дни и кой знае кога ще мога да отида на лекар. Изпих веднага 2 Дуфастона,поне да повишат малко прогестерона. В понеделник,мисля да направя още един пиклив тест,а във вторник пак кръвен.Незнам доколко са нормални тези стойности,нали ми е за първи път Confused Моля ви, момичета, стискайте палци! Не смея и на ММ да кажа,а мислех,че ще летя от щастие при вида на + . Вместо това всичко ми е свито на топка.

Тихичкооо честито Blush стискам палци всичко да е наред.

Момичета, весело посрещане на празниците Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 633
pladi,  тихичко честито! Представям си какво ти е, но опитай се да си положителна и спокойна. Какви са референтните стойности за прогестерона? А за мъжа ти - недей да му отнемаш тази радост, сподели му Simple Smile
delisardeli, честит рожден ден Simple Smile
Étoile*, ама ти си вече към края Simple Smile Представям си какво вълнение е да знаеш, че след 10 седмици ще си гушнеш детенцето. Пу-пу!
Fairytale11, опитай се да не се вглеждаш и да си по-спокойна. Подобни болки можеш да имаш и от стомашни или коремни неразположения. Ако все пак си сигурна, че може да е нещо притеснително отивай на лекар ако те е страх от киста или друго.
ginger style, страхотно ЧХГ! Така да си расте Simple Smile
Сънче, дано, дано! Simple Smile

Виж целия пост
# 634
delisardeli, честит рожден ден! Нека най-съкровеното ти желание се сбъдне и бъдеш много щастлива!

П.с. Аз малко да си помрънкам, ама..струвахме на баба днес, дойде ми много тежко, мъчно ми е Sad, И естествено, за дс ми е пълен денят кучето почна да повръща и айде наобратно към вкъщи ( не бяхме в града уж за Коледа) с мръсна газ, че така ми почина лятото предишното ми приятелче след 8 години и половина заедно в ръцете ей така от нищото пак като бяхме извън града. Док каза,че за сега е добре, няма нищо притеснително уж, но за момент изпитах панически страх, да не кажа атака от факта, че отново може да загубя приятелче... мрън Sad тази година загубите на прекалено близки за мен същества ми дойде в повече...
Ох. Извинете,че ми натоварих, но още ми тежи много Sad
Виж целия пост
# 635
Дели,честит рожден ден. Здрава и много щастлива бъди.
Естелка, мерси за прашеца, доста си заграбих Simple Smile
Лаленце, добре съм вече. Реф.стойности 5.82-75.9. Абе нисък е за сега,но пък доки ми честити и каза,че към момента са ок резултатите ми и да слагам Утрогестан. На ММ казах и беше абсолютен цирк Grin
На всички ви весели празници!
Виж целия пост
# 636
pladi, тогава тихичко честито и много прегръдки!

Разкажи на ухо как реагира ТМ? Simple Smile
Виж целия пост
# 637
Pladi, честито и бъди спокойна и си изкарай едни прекрасни празници.
Delisardeli, честит рожден ден на теб. Нека най- съкровенното ти желание се сбъдне.
Carrie, опитай се да се отърсиш малко. Аз наскоро загубих баща си, след дълга битка, но продължавам напред въпреки всичко. Приятелчето ще се оправи много бързо.
Аз да ви кажа имам пак киста и хормоните пак са разбъркани, но... това ще го мисля догодина.
Важното за всички нас сега е да се успокойм и да се отдадем на любовта на близките около нас.
В крайна сметка, новата година идва с нови неща.
Виж целия пост
# 638
Здравейте мили момичета,
При мен пак се появяват въпроси. Закъснява ми 4-ти ден и като, че ли нямам признаци да ми дойде скоро... Правих тест на 3-ти ден от закъснението около обяд и беше напълно отрицателен. Ясно е, че не съм бременна, но на какво може да се дължи толкова дълъг период м/у отделните цикли?
Днес ми е 38 ден от последния цикъл, случвало се и др път, но рядко. Нямам кисти, правим опити за бебе. Някакво мнение?
Виж целия пост
# 639
Zaples, благодаря ти, ще стане и това, сигурно е нужно време. Вярвам като теб, че новата година ще бъде по-добра, по-мирна и щастлива! Дано!
Dani_dani_p , хм... не разбирам много от тези неща, някоя от другите момичета може да се изкаже по-точно, но в доста теми тук чета, че доста от момичетата, откакто правят опити имат забавяне с цикъла..?
Виж целия пост
# 640
Аз имах един период, в който нямах киста, хормоните ми бяха ок и имах 3-4 МЦ през 39-40 дни. Тогава бях и в голяма стресс, недоспиване, притеснения.
След това нещата се нормализираха от само себе си. Както каза Кари и аз съм забелязала,че като правим опити МЦ се удължава с 3-4-5 дни.
Хормони изследвала ли си?
Виж целия пост
# 641
Здравейте мили момичета,
При мен пак се появяват въпроси. Закъснява ми 4-ти ден и като, че ли нямам признаци да ми дойде скоро... Правих тест на 3-ти ден от закъснението около обяд и беше напълно отрицателен. Ясно е, че не съм бременна, но на какво може да се дължи толкова дълъг период м/у отделните цикли?
Днес ми е 38 ден от последния цикъл, случвало се и др път, но рядко. Нямам кисти, правим опити за бебе. Някакво мнение?
От къде знаеш за кистата? Не казвам, че е това! 4 дни закъснение не е за притеснение, 7 дни закъснение спрямо най-дългия цикъл през последните 6 месеца е за лекар. Моят най-дългия цикъл е 38 дни и не бях бременна. Закъснява си просто, вероятно късна овулация. Ако се притесняваш отиди на лекар.
Виж целия пост
# 642
Плади, супер. Всичко ще се нареди и ще върви по масло.
Виж целия пост
# 643
Момичета, има много причини за закъснение на цикъла, които за съжаление не са свързани с бременност. Както са писали и преди мен - стрес, недоспиване могат да са причини. Резки диети, прекаляване със спорт, смяна на климата са част от нещата. А както знаем и веднъж годишно се случва ановулаторен цикъл, което също може да доведе до по-дълъг период между менструациите.
Виж целия пост
# 644
Здравейте мили момичета,
При мен пак се появяват въпроси. Закъснява ми 4-ти ден и като, че ли нямам признаци да ми дойде скоро... Правих тест на 3-ти ден от закъснението около обяд и беше напълно отрицателен. Ясно е, че не съм бременна, но на какво може да се дължи толкова дълъг период м/у отделните цикли?
Днес ми е 38 ден от последния цикъл, случвало се и др път, но рядко. Нямам кисти, правим опити за бебе. Някакво мнение?
От къде знаеш за кистата? Не казвам, че е това! 4 дни закъснение не е за притеснение, 7 дни закъснение спрямо най-дългия цикъл през последните 6 месеца е за лекар. Моят най-дългия цикъл е 38 дни и не бях бременна. Закъснява си просто, вероятно късна овулация. Ако се притесняваш отиди на лекар.
Dani, ако наистина не е бременност, дори и да нямаш кисти, може да се е задържал фоликул точно този месец, това не означава киста, но може да се превърне в такава, ако не се резорбира и расте, затова се проследява, пият се хормони или противозачатъчни и не идва Ц, докато не се махне ЗФ. Така че търси лекар, който работи сега, за да каже дали не е нещо такова, аз тази година имах 2 такива случая, като по този начин се забавя и премества Ц и обърква всичко с плановете за бебе. Така че действай Simple Smile)))
Весели празници на всички момичета.
При мен нищо ново, затова и само чета, досега лекувах гъбички и плановете се отменят, за съжаление Sad(((
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия