Ин Витро център Стефанов - тема 9

  • 90 254
  • 741
# 285
Chara8608, честито! Лека и безпроблемна бременност и здраво бебче на термин! Не се притеснявай за овитрела изобщо, самото ти тяло синтезира този хормон сега в огромни количества, инжекцията добавя още от него за сигурност.
Виж целия пост
# 286

днес сме на втори преглед. дано чуем сърчицето. 
Виж целия пост
# 287
Чакаме да пишеш за добрата новина със сърчицето!  Hug
Виж целия пост
# 288
Здравейте, записвам се и аз да следя темата. Предстои ми опит при док. Стефанов април месец, ако всичко е наред дай Боже. С намален резерв съм и  не много добра спермограма. Това ще ми е 4-ти опит , първи при Стефанов. Късмет на всички
.          И ние така, само в добавка и некачествени яйцеклетки. Предполагам ще се взема заповедта и ще пробваме за 4 път май месец🙏  Успех!
Виж целия пост
# 289
Успех и на теб Fluffyjoy
Виж целия пост
# 290
Виж целия пост
# 291
Здравейте Simple Smile И ние ще стартираме април( на 23-и ), всичко да е наред, живот и здраве Simple Smile От февруари пия добавките.  Честит празник, момичета! Бъдете здрави, щастливи и много обичани! :* Успех на всички!


Искам да Ви питам, когато стартирате процедурата, колко отнема, докато е пункцията и всичко останало...? Всеки ден ли Ви викат от началото на старта? Благодаря Ви предварително Simple Smile
Виж целия пост
# 292
Здравейте и честит празник! Буба аз стартирах на 4-ти ден от цикъла и сега ме викат на 8ми ден от цикъла, не всеки ден! А за това колко отнема до пункцията е индивидуално зависи от развитието на фоликулите! Пожелавам ти успех!
Виж целия пост
# 293
Честити празник! Пожелавам ви сбъднати мечти, много любов и сила!

За новите момичета, имаме една мама в групата, в Надежда след три опита и бяха казали, че е с некачествени яйцеклетки, но забременя от първи опит в клиниката, така че не губете кураж. Аз също успях с шокиращо нисък АМХ 0,16.
Виж целия пост
# 294
Честит празник,прекрасни! Бъдете много щастливи,обичани и ценени.
Виж целия пост
# 295
Благодаря, Далинда. Но мисълта ми е, че се случва в рамките на месец, ако всичко е наред и се движи нормално, нали така?
Виж целия пост
# 296
Буба, ако си по къс протокол процедурата е към 20 дни. На втори, трети, ден от цикъла стимулацията е между 8-10-12-14 дни, зависи как реагираш. През това време ще те викат, през два, три дни, може и четири, може и всеки ден, пак зависи от хормоните и фоликулите. После имаш таймиращата инжекция, 36 часа след нея пункция и трансфера е на втори, трети или пети ден. По дълъг протокол е доста по различно.
Виж целия пост
# 297
Буба, ако си по къс протокол процедурата е към 20 дни. На втори, трети, ден от цикъла стимулацията е между 8-10-12-14 дни, зависи как реагираш. През това време ще те викат, през два, три дни, може и четири, може и всеки ден, пак зависи от хормоните и фоликулите. После имаш таймиращата инжекция, 36 часа след нея пункция и трансфера е на втори, трети или пети ден. По дълъг протокол е доста по различно.
          Благодаря Simple Smile Ами.., не знам по какъв протокол ще бъда, д-р Стефанов ми каза последното хапче да бъде на 18-и април и на 23-и при него. Сутринта пускаме пролактин Е2 и в 13.50ч. преглед. Аз съм с намален резерв, не знам дали е от значение за протокола...
Виж целия пост
# 298
По къс ще си, щом нямаш блокиращи инжекции, месеца преди процедурата. Ами това което написах горе ще ти е ориентир, за дните, ако се наложи да правите замразен трансфер, в единия месец ще стигнеш до пункция, а в следващ или по следващ ще направите само трансфера, тогава пак ще трябва да ходиш няколко дни до клиниката, за да проследите лигавицата.
Виж целия пост
# 299
Salilinda, благодаря ти много за пояснението Simple Smile А, по кес ли е по-добре или по дълъг...? Каква е разликата, повече инжекции, така ли...?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия