The Walking Dead - 21 - WAR

  • 59 109
  • 736
# 720
Те тия филми дали ще видят бял свят... Ще повярвам като го видя.
Виж целия пост
# 721
За погребението на Мишон ли идва  Laughing
А за Мишон знае ли се дали ще умре или и тя ще забегне нанякъде?

Няма официално инфо, но на 90% при Рик.  Peace
Виж целия пост
# 722
Как ще си зареже децата не знам  Laughing
Може Малчо да го вземе с нея.
Виж целия пост
# 723
https://www.facebook.com/ann.esperanza.391/videos/17591649024810 … /?hc_location=ufi

Не знам дали ще работи линкът,  сезон 10, серия 3, всяка събота сутрин в една от фейсбук групите ми публикуват новата серия хора, които я гледат по amc premium или нещо подобно. Аз гледах.... Уау... спомних си защо следя сериала толкова време, много добра серия. Качеството на картината е лошо, звукът е добър и има добри субтитри на английски. Който е любопитен - заповядайте Simple SmileSimple Smile
Виж целия пост
# 724
А не, няма да си развалям кефа с лошо качество  Laughing
Виж целия пост
# 725
В замунда я има вече
Виж целия пост
# 726
О, много благодаря, не знаех, че толкова рано я има в Замунда, и то преведена. Аз си кривя очите и слуха да гледам всяка събота през фейсбук, ами любопитна съм Simple Smile А мъжът ми е не човек, а желязо, винаги чака понеделник вечер по фокс със субтитри. Преди чакахме заедно, ама аз вече не се стърпявам Simple Smile
Виж целия пост
# 727
Аз съм абсолютно желязна. Чакам да излезе целия сезон 😁
Виж целия пост
# 728
Нееее, ти си мазохист Joy
Виж целия пост
# 729
Малко скучен епизод, тая много си е повярвала.
Виж целия пост
# 730
Тц, не съм. Просто удължавам кефа. Изчаквам за да мога като излезе целия сезон да си направя маратон и да изгледам всичко за един ден Simple Smile
Виж целия пост
# 731
Аз нямам нерви да чакам целия епизод Mr. Green
Виж целия пост
# 732
На мен пък ми хареса епизодчето.
Щом Мъж ми участва - няма скука  Mr. Green
Керъл наистина има проблем, но ще се окаже, че не е халюцинирала.
Оф, Алфа ме дразни много. Абе добре играе тая.
Боже, и вярно наблюдават яко.
Мисля че тя изпращаше малките стада - да ги предупреди един вид.
Виж целия пост
# 733
Оф, откакто се загледах по един мафиотски турски, а техните са по два часа на епизод, направо ми е мъка с американските - таман почне да става нещо и епизодът свърши. Скучен ми се видя този епизод.
Виж целия пост
# 734
Какво стана на края ? Керъл е убила някой от шептящите ли?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия