Кой какви сериали гледа? - Тема 19

  • 89 973
  • 738
# 195
Започна Алиенистът, изглежда обещаващо. Thinking

http://www.imdb.com/title/tt4604612/reference
Виж целия пост
# 196
Аз снощи заспах на него... но не е виновен сериалът - просто много късно си го пуснах, а май не трябваше.
Много харесвам Даниел, така че със сигурност ще му обърна внимание.
Първото ми впечатление е, че атмосферата е доста мрачна. Имаше някои твърде натуралистични кадри на убития, както и секс сцени (една-две видях, но може и повече да са били).
Скрит текст:
Не знам, защо ме подразни фактът, че героят на Люк Евънс явно ще е представен като женкар... Нужно ли е, след като всички знаем, че е гей...
Не го казвам като критика. Просто ми е чудно, какво целят продуцентите - да привлекат женска аудитория ли?
Виж целия пост
# 197
Много се зарибих по Chicago Fire. Изгледала съм Chicago Med, много ми хареса, после мисля да мина на Chicago P.D. Лекинко са свързани сериалите, т.е. има някои персонажи, които се появяват и в трите.
Виж целия пост
# 198
Секс-сцените у нас почнахме да ги превъртаме... Нямам нерви да ги гледам, пълна загуба на време е. Ако ми се гледа секс, ще пусна порно.Persevere
Виж целия пост
# 199
Препоръчвам The End of the Fucking World, само 1 сезон е. Хубава драма, малко е тежък на моменти за по-чувствителните хора Simple Smile
Виж целия пост
# 200
Аз започнах Kevin (Probably) Saves The World и 9-1-1. Първият е малко странен в началото, но като се изключат някои моменти, които са малко анимационни, сериалът е хубав. 9-1-1 ми хареса много засега.
Виж целия пост
# 201
Последно гледах DARK - голямо разочарование с огромни дупки в сценария, иначе е хубаво заснет и актьорите са на ниво.
Сега започвам The End of the Fucking World.
Виж целия пост
# 202
Guyane започнах - 1 серия беше супер, 2-ра стана мннного тегава, чудя се да започвам ли 3та newsm78 но те са само 8 така че може да се назоря
Виж целия пост
# 203
Аз гледам сериалът Кости,който е заинтригуващ.
Виж целия пост
# 204
Някой гледа ли ''Убийството на Джани Версаче'' Честно казано очаквах повече, защото летвата с О Джей Симпсън бе вдигната много високо. Но все пак ми харесва. Разбъркан е сюжета, непрекъснато ще лавираме напред-назад в историята. Любопитно ми е как ще представят духовния катарзис на гейчето психопат и кое ще доведе до това, което ще направи (знам историята и какво ще се случи, все пак е по действителни събития). Искам да похваля за избора на Джани Версаче. Много добро попадение, почти му е одрал кожата Едгар Рамирез. Иначе съм възхитен от играта на Дарън Крис. Толкова добре си играе ролята, че във всеки един момент ме провокира да вляза в телевизора и да му откъсна главата.  Wink
Виж целия пост
# 205
Някой гледа ли ''Убийството на Джани Версаче'' Честно казано очаквах повече, защото летвата с О Джей Симпсън бе вдигната много високо. Но все пак ми харесва. Разбъркан е сюжета, непрекъснато ще лавираме напред-назад в историята. Любопитно ми е как ще представят духовния катарзис на гейчето психопат и кое ще доведе до това, което ще направи (знам историята и какво ще се случи, все пак е по действителни събития). Искам да похваля за избора на Джани Версаче. Много добро попадение, почти му е одрал кожата Едгар Рамирез. Иначе съм възхитен от играта на Дарън Крис. Толкова добре си играе ролята, че във всеки един момент ме провокира да вляза в телевизора и да му откъсна главата.  Wink

Гелдам го и ми харесва. Много леко върви и актьорите наистина са в десетката.
Виж целия пост
# 206
http://www.imdb.com/title/tt5056958/?ref_=nv_sr_1.

http://www.imdb.com/title/tt2575968/?ref_=nv_sr_1

http://www.imdb.com/title/tt7048386/?ref_=fn_al_tt_1

http://www.imdb.com/title/tt6271042/?ref_=fn_al_tt_1
Виж целия пост
# 207
Аз изгледах първа серия на Altered Carbon.
Не съм чела книгите, но ми хареса, а и така ми се гледаше фантастика  Simple Smile
Така че продължавам нататък.
Виж целия пост
# 208
Еха, с пича от The Killing, откъде го свали, нещо не го намирам по нашите торенти.
Виж целия пост
# 209
И аз планирах да го гледам - мислех, че целият сезон ще излезе наведнъж, но не съм сигурна дали е така...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия