
Как да ти благодаря?…
Автор: m_space
Аз не зная, как да ти благодаря
а ми се искаше да мога…
В живота няма хиляди слънца
и единици са добрите хора.
За всички мигове, в които си до мен,
за всяка топла дума и прегръдка,
за опората в несигурния ден,
за силата в страхливите ми стъпки,
за тихата ти обич без слова,
за слънчевите изгреви в пороя,
аз цял живот не мога да се отплатя,
за дарът на ДОБРИТЕ ХОРА!
Ако знаех как да ти благодаря,
ти навярно щеше да избягаш.
Затова ти пиша тук, сега,
сърцето ти ще се познае…
Момичета
,благодаря ви че ви има!Всеки ден сме заедно и споделяме новини за Туба и за нас!

От днес ДиК започва и в Ливан!

Сега видях,че се появи нова снимка!!!Явно е стоп-кадър от видео,не е ясна!
Saat 11.00'de Star Duymayan Kalmasın'da
https://vk.com/kivanctuba
Приятен ден на всички!



Сега се питат за любов ли става въпрос, или за нов проект 


Линка, Цвети, Вичи, Надин, Злати, Баги, Сабинка, Рали, Гуга
Няма да ви обяснявам защо - сигурно се досещате 
Надин 