Big Brother - Most Wanted - 2017 - Тема 5 (11.12 - 17.12) - Финал

  • 371 835
  • 4 680
# 135
Мерси за темата...голяма интрига стана с Джинко и Джино....щом и Гала се замеси в сагата.....😂😂😂
Виж целия пост
# 136
Пишем си ние тук, кършим пръсти по клавиатурите, вадим аргументи като за докторат, правим теренни проучвания в Чикаго, а пак ще си стане както си знаем- победителят е предизвестен...Ех Райне, Райне, какъв мъж изпусна...Пиле мое...
Joy Joy
Виж целия пост
# 137
Някакъв бг лекар в Кейптаун се обясни в любов на ЛунА, само дето не ѝ предложи брак.
Слушам и не вярвам на очите си!
Гала разля големия бидон с олиото пак.

А-а-а НЕ, Луна каза гордо накрая: Гала, гответе се за сватба!!!:dizzy_face:

И да питам, че нещо нощните заведения в София хич не са ми познати...Тая "Плаза" да не е на Константин заведението, в което бяха открили специална стаичка за шмъркане?Close
Точно тая Плаза, в Ст.град
Виж целия пост
# 138
Странно как всички се обадиха по скайп и видяхме лицата им, само онези дащните, размятащи хилядарки наляво-надясно звъннаха по телефона, не по скайп, поради което и не видяхме лицата им. А аз си мислех, че предимно по скайп контактуват, предвид високите цени на телефонните разговори.

Това сигурно е предпазна мярка, за да не ги видим кои са и да започнем да им звъним и ние за пари.  Laughing

Момичета, няма да се плашите кО ШИ Идем В Марс, ще отворя набързо един ресторант с парите от Чикаго и всички сме там.  bowuu
Виж целия пост
# 139
За мен вече бозата стана вкисната. Обаче любопитството ми надделява над погнусата.
Виж целия пост
# 140
Значи, какво нещо е интернет... Преди малко написах в Гугъл "сгоден циганин", като целта ми беше да потърся някой, подобен на Ташев. Пък то първата снимка, която ми излезе, е на самия Ташев. Няма смисъл да търся. Дори самият Азис ми излиза много по-надолу. Любимата звезда на България е първи.

Виж целия пост
# 141
И какво като излиза първи?
Виж целия пост
# 142
И какво като излиза първи?
Очарована съм.
Виж целия пост
# 143
Епа сложи си Фънки на десктопа! Joy
Виж целия пост
# 144
Тъпото в миналото била мъж, който не чете книги... Видял, че в България тъпите мъже много ги плюят, кръцнал оттук оттам и станала жена, още е тъпа, но поне е вървежна...

Динко Честното и една сурия честни перачи на пари обвиняват един човек, че ги е обрал... "Крадецът вика - дръжте крадеца!" са казали хората преди известно време... Да излъжеш лъжец и да обереш крадец е висш пилотаж в професията и без да си учил вишУ - бравос на неграмотния Джино...
Виж целия пост
# 145
Ти откри ... Чикаго Laughing
Виж целия пост
# 146
Епа сложи си Фънки на десктопа! Joy
Фънки е за предпочитане. То и килима пред апартамента на Луна е за предпочитане пред Ганьо Ташев.
Виж целия пост
# 147
Гнусно ми е от днешното предаване на Гала,по-специално от всички,без Нордел,Гала,Луна и жената,която се обади,за да каже как сестрата на Динко е агитирала непознати да кажат че Джино им е длъжник,естествено след заплащане.Ако брат ѝ спечели.Повдига ми се.Най-вече от Фънки и Коце-Свинаря и Наркото Simple Smile
Ако има капка справедливост в тази държава,ще спечели ДЖИНО! Simple Smile
Виж целия пост
# 148
Какво толкова е показал/направил Коцето, за да има такава подкрепа и да го сочат за победител?
Освен, че фиркаше от сутрин до вечер, неадекватния поглед и закачките със Зорница, аз друго няма да запомня от него..Чак пък победител...
Виж целия пост
# 149
Не са го показвали в издънки.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия