Много мина, мъничко остана, скоро ФЕВРУАРЧЕ ще гушка мама!

  • 48 290
  • 761
# 690
Не знам нашият какъв е, не бях там като го купуваше мъжа ми. Не знам кокосов, бамбуков или друг. Обаче на пипане не е мек, че да потъваш. Приятно твърд е, прилича на този в спалнята.
Виж целия пост
# 691
За киселините аз открих моментно решение - топло прясно мляко. Не минава напълно, но облекчава. Simple Smile
Виж целия пост
# 692
Момичета весело посрещане на новата година / до колкото може да е весело - кореми, киселини и пр. / Blue HeartPurple Heart
Пожелавам ви в 00:00 бебетата да не се вълнуват и ритат много...да не вземе утре някой да се обади, че е родил от тези зари и пиратки  Grinning
Виж целия пост
# 693
Аааа, nesteva  недей така.

Момичета пожелавам ви новата 2018 година да ни е най-прекрасната, най- вълнуващата, обичана, изпълнена с много щастие. И всички бебета до термин или поне до 37 г. с.

Виж целия пост
# 694
Аз ще раждам в Селената в Пловдив,с пакет съм от 2 хиляди за естествено,половината е платен,другата част след раждането.Понеже последните месеци живеем в Кърджали заради работата на мъжа ми,проверих и тукашната държавна и хич не съм очарована,но чак след 15 януари ще се връщаме в Пловдив,дано бебо изчака.За почерпка сме поръчали кошници с вино и мезета и бонбони,доволна съм до сега от израждащия,дано успея при него да родя.
Аз също съм в Селената. За какъв пакет говориш? Аз знам, че цените са 1100 за естествено и 1500 за секцио. Последно чух, че са вдигнали цените на 1250 и 1600. Тези цифри ги знам от приятелки и от лекциите, които провеждат там. И как така плащаш предварително като до последно не може да се знае дали ще е така? Трябва да питам и аз моя лекар. Ти при кой си? Аз мисля да раждам при д-р Г.Амалиев.
Виж целия пост
# 695
За много години,дами! Да сте живи,здрави ви желая иии.. румени бебоци! Simple Smile)
Виж целия пост
# 696

За много години!
Виж целия пост
# 697
Честита Нова Година!!! Пожелавам на всички ни здрави бебета, щастливи мигове и само радост през новата година!
Виж целия пост
# 698
За много години! Най-вече здраве и спокойствие, много сбъднати мечти, здрави и щастливи бебчета, майки и татковци!

Време е да си изберем име за новата тема, пишете каквито харесате. Simple Smile
Виж целия пост
# 699
Време е да си изберем име за новата тема, пишете каквито харесате. Simple Smile

Много красива и много щастлива нека бъде новата ни година, момичета!

Предложения за ново име:
1. Февруари мина със очаквания красиви, с един сме повече и още по-щастливи!
2. Орисници вълшебни посрещнали сме вече, че февруари ни донесе най-желаното човече!
3. Февруари най-вълшебното ни подари - една душичка къщата ни озари!
Виж целия пост
# 700
Честита нова година,пожелавам на всички леко раждане и здрави и силни бебоци Blue HeartHeartHeart Exl
Аз си изкарах най спокойното посрещане,в къщи на дивана,гледайки филм до любимия мъж,а малкия не спираше да ритка от фойерверките предполагам Nature Snowman
С пакет за проследяване съм в селената,с включени изследвания и отделно си плащах болничните на комисия и по новите цени за естествено го слагам сборно 2хиляди,като половината са платени вече ,остана самото раждане ако стане при тях да си платя след това.При Минев се следя на частно и с него съм се уговорила за естествено.Отделно имам и по здравна аг,така или иначе съм здравно осигурена,нищо не губя и от тези допълнителни прегледи и изследвания.
Виж целия пост
# 701
Честита Нова Година! Да ни донесе здрави, силни и хубави бебчета и много приятни емоции с тях! Simple Smile

И ние си бяхме вкъщи на НГ, не знам откога не сме били, ама то не било никак лошо честно казано. Хубаво беше, че можех да се излегна Simple Smile

На мен най-много ми харесва 3-тото заглавие на ina05 Simple Smile
Виж целия пост
# 702
Честита нова година и Честит имен ден на всички празнуващи днес... Flowers Cherry Blossom
Искам да попитам освен February2018, коя от вас може да ме добави на първата страница, понеже и писах, но още ме няма...
Виж целия пост
# 703
Честита Нова Година!
Успех във всичко, което умее, късмет във всичко, което не зависи от нас и сбъдване на всичко за което мечтаем!

Честита нова година и Честит имен ден на всички празнуващи днес... Flowers Cherry Blossom
Искам да попитам освен February2018, коя от вас може да ме добави на първата страница, понеже и писах, но още ме няма...
Ще те добавя по-късно, че сега съм през телефона и не е мн удобно.

Ще пусна и анкета за новата тема, та който имя предложения да ги дава, че мен хич ме няма в “писателската” дейност Wink
ПрЕдложенията до тук са чудесни, но имаме поне 1 тема да изпишем до като стигнем февруари Simple Smile (поне според мен, но ако кажете ще е някое от тях)
Виж целия пост
# 704
Честита нова година!

Ето и малко заглавия от мен:
В наедрелите коремчета, шават февруарски бебчета.
Февруарско бебче търпение няма, че скоро ще се гушка в мама.
С огромен копнеж чакаме февруарски бебевалеж.
Да е здрава и щастлива Новата Година за мами и бебоци от февруарската дружина.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия