Откраднат живот - Чуждо тяло 25

  • 59 585
  • 754
# 645
  Angry comp03
А това за  умовете  , които създават филма  fight До петък ще пукнем от скука .
 Сега ще  гледам  откровената  испанска  тъпня "Новите съседи" .
Виж целия пост
# 646
Приемам го повече като затишие пред буря Smile
Виж целия пост
# 647
Много е разочароващо, в момента искам само да мрънкам. Дори няма за какво да се хвана да обсъдя.

Е добре де, yahoo, толкова ли не могат да запълнят пет епизода, та трябва да чакаме последните два?
Виж целия пост
# 648
Май като гледам промото следващия епизод няма да е много интересен. И не знам защо, но в последните няколко епизода  Банков и Огнянова изобщо не ги представят като двойка, някак си ми стоят доста дървени, ако мога така да се изразя. Химията им сякаш нещо изчезна, по скоро ми изглеждат като двама приятели.  А епизода като цяло успя да ме просълзи, най вече сцените с Буковска. Уникални! Карат те да се замислиш върху доста неща.
Виж целия пост
# 649
Очаквам в петък да ни ударят в сърцето с гадости една след друга....та да се чудим откъде е дошло.
Дойде ми в повече  мъките около Виолета, колкото  и добра да е Буковска ме натовариха адски много.
Виж целия пост
# 650
Тъй,тъй питай го yahoo,да обясни веднага,що така се излагат от продукцията:D Grinning
Виж целия пост
# 651
Сетих се единственото нещо, което ми хареса много - това, че Банков и Виолета не решиха излишно да лицемерничат. „Смяташ ли, че мога да се преродя в добрата фея?” „едва ли” Grinning
Виж целия пост
# 652
От тях би излязла страхотна двойка.
Каквито са умни,страстни,хора пълни с енергия...а пък и първокласни актьори..щеше да е двойката на века !!
Виж целия пост
# 653
От тях би излязла страхотна двойка.
Каквито са умни,страстни,хора пълни с енергия...а пък и първокласни актьори..щеше да е двойката на века !!

Аз отначало си мислех, че ще създадат някаква авантюра помежду им.
Виж целия пост
# 654
Щеше да в много различна, Амбър. И нямаше да я има тази нежна романтика, която има в момента. По-скоро само пожари.
Виж целия пост
# 655
Тъй,тъй питай го yahoo,да обясни веднага,що така се излагат от продукцията:D Grinning
yahoo също си губи обедната почивка (при нас е обед) за да гледа любимия си сериал (единствения който все още ме задържа от доста години насам) и също очаква много повече в замяна.
Виж целия пост
# 656
Малко й остава още. Ще издържим. Също малко съм разочарован, че се отклоняват от същественото въпреки силните моменти с Буковска.

А кое е същественото?
Виж целия пост
# 657
То май доста тук предполагахме, че Виолета ще завърти Банков, ама ей на.....
Виж целия пост
# 658
Щеше да в много различна, Амбър. И нямаше да я има тази нежна романтика, която има в момента. По-скоро само пожари.
Е нямаше ли да е интересно? Пожари,потушаване на пожари....и после пак отначало! Simple Smile
Виж целия пост
# 659
Егати скуката, значи ! Нито Биляна роди, нито Виолета умря, нито Банков и Огнянова показаха, само се мотаят в тази болница и си разменят безсмислени реплики.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия