Забременели след ин витро - Тема 42

  • 100 593
  • 768
# 375
Честита девойка, Кети !
Жива и здрава, и само хубави емоции да имате покрай нея.
На теб, бързо възстановяване ! Hug
Виж целия пост
# 376
Кети, да ти е жива и здрава девойката и да носи само радост и усмивки у дома. ❤
Виж целия пост
# 377
Кети дда ви е жива и здрава малката. Simple Smile Сама си е избрала датата на която да се появи. Simple Smile
Виж целия пост
# 378
Кети,да ви е жива и здрава принцеската .Бързо възстановяване ти желая 😍
Виж целия пост
# 379
Честита радост, Кети bouquet
Виж целия пост
# 380
Честито Кети,да ти е жива и здрава и много да те радва малката принцеса.
Виж целия пост
# 381
Честито! Къде роди все пак, защото помня, че имаше колебания Simple Smile
Виж целия пост
# 382
Кети, честита ти дъщеричка!  Heart Eyes Жива и здрава да е и много да ви радва, а на теб бързо възстановяване!
Виж целия пост
# 383
Честита радост, ketti. Да сте живи и здрави!!! Hug
Виж целия пост
# 384
Честито, ketti! Да е жива, здрава и много щастлива малката принцеса. Прекрасно име сте избрали. Бързо възстановяване!
Виж целия пост
# 385
Честито, Кети,
Да е здрава, щастлива и да й върви в живота!
Виж целия пост
# 386
Кети,честита дъщеричка! Heart Много хубаво,че малката сама си е избрала датата.И нашият така реши да излиза седмица преди определената дата за секцио. Simple Smile
Виж целия пост
# 387
Кети, честита дъщеричка! Да ви е жива и здрава и много да радва мама и тати! Много хубаво, че сама си е избрала датата! Доста бебета в групата така се родиха, което е мн.хубаво!
Виж целия пост
# 388
Честита радост,Кети!
Виж целия пост
# 389
Честито! Къде роди все пак, защото помня, че имаше колебания Simple Smile
В Надежда.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия