Kara Sevda - Любовта побеждава тайните в премиерния сериал "Черна любов" по DIEMA FAMILY - тема 8

  • 126 947
  • 725
# 105
До 31-32 оригинален епизод .
Виж целия пост
# 106
 wavey wavey wavey wavey
Мераба къзлар  Hug Hug
аз съм вече на 66 епизод оригивален. Чооок карашък е всичко ама и доста развръзки се видяха. Сега вече предстои голямата борба на Нихи и Кемо за дългоочакваното щастие. Че тия двамата брат и сестра Козджоолу нямат спирачки пред нищо  #2gunfire #2gunfire.
Виж целия пост
# 107
Момичета ,защо вече никой не пише в темата ? Или няма търпеливки като мен ,които да гледат сериала дублиран  Laughing Laughing

Много се губи от дублажа, повярвай ми, има ги с бгсибтитри. Гласа на Бурак е секси
Виж целия пост
# 108
Момичета ,защо вече никой не пише в темата ? Или няма търпеливки като мен ,които да гледат сериала дублиран  Laughing Laughing

Много се губи от дублажа, повярвай ми, има ги с бгсибтитри. Гласа на Бурак е секси

Нади  Hug ооо ,знам много добре гласа на Бурак  Sunglasses Sunglasses  Просто ,ако сега го изгледам ,няма какво да гледам вечер , а и като скъсят Сега и завинаги ,идеално ще съчетавам двата сериала  Laughing Laughing
Виж целия пост
# 109
Не знам докъде са стигнали по Диема, но аз изгледах целия сериал и втори сезон. Сега малко даже съжалявам ,че го започнах втория. Хубав филм, но доста драматичен и с ужасен край. То зависи от гледната точка разбира се. Искат се здрави нерви Simple SmileВтори сезон го превърнаха в американски екшън и макар доста интересен, с нови лица  и държащ в напрежение чак ми беше прекалено на моменти. По много от всичко -драма, романтика, екшън , чат-пат комедия имаше мисля наградата са я получили точно заради втория сезон. Така ми се струва може и да греша.

Един от красивите моменти на клипче, което няма субтитри и  мисля спокойно мога да пусна тук. Поздравявам почитателките на сериала за утрешния празник с него. Бъдете обичани!
https://www.youtube.com/watch?v=9gYbq0SW3S0

Flowers Hibiscus Hearts

Даа, заслужава си наградата, танца е страхотен, подходящ поздрав от двамата влюбени
Виж целия пост
# 110
wavey wavey wavey wavey
Мераба къзлар  Hug Hug
аз съм вече на 66 епизод оригивален. Чооок карашък е всичко ама и доста развръзки се видяха. Сега вече предстои голямата борба на Нихи и Кемо за дългоочакваното щастие. Че тия двамата брат и сестра Козджоолу нямат спирачки пред нищо  #2gunfire #2gunfire.
Котелина, хошкайлинс, май че е така, ти се изгуби във втория сезон май...Събирай сили, разкошни моменти те чакат към 70, 71 серия. Аз срам не срам започнах наново да го гледам и все преоткривам нещо, което не съм видяла. с интерес следя дали още в началото не намекват за Асу. Има подсказки в погледите, които мята.
Виж целия пост
# 111
wavey wavey wavey wavey
Мераба къзлар  Hug Hug
аз съм вече на 66 епизод оригивален. Чооок карашък е всичко ама и доста развръзки се видяха. Сега вече предстои голямата борба на Нихи и Кемо за дългоочакваното щастие. Че тия двамата брат и сестра Козджоолу нямат спирачки пред нищо  #2gunfire #2gunfire.
Котелина, хошкайлинс, май че е така, ти се изгуби във втория сезон май...Събирай сили, разкошни моменти те чакат към 70, 71 серия. Аз срам не срам започнах наново да го гледам и все преоткривам нещо, което не съм видяла. с интерес следя дали още в началото не намекват за Асу. Има подсказки в погледите, които мята.

Нади Hug ти го превъртя ли вече? Машшала бе Grinning. Ааа аз към ти сон-а по яваш го карам Joy, че сонра и аз шъ трябва го превъртам Rolling EyesJoy
Виж целия пост
# 112
wavey wavey wavey wavey
Мераба къзлар  Hug Hug
аз съм вече на 66 епизод оригивален. Чооок карашък е всичко ама и доста развръзки се видяха. Сега вече предстои голямата борба на Нихи и Кемо за дългоочакваното щастие. Че тия двамата брат и сестра Козджоолу нямат спирачки пред нищо  #2gunfire #2gunfire.
Котелина, хошкайлинс, май че е така, ти се изгуби във втория сезон май...Събирай сили, разкошни моменти те чакат към 70, 71 серия. Аз срам не срам започнах наново да го гледам и все преоткривам нещо, което не съм видяла. с интерес следя дали още в началото не намекват за Асу. Има подсказки в погледите, които мята.

Нади Hug ти го превъртя ли вече? Машшала бе Grinning. Ааа аз към ти сон-а по яваш го карам Joy, че сонра и аз шъ трябва го превъртам Rolling EyesJoy
Даа, няма кво да гледам. Няколко епизода на черната перла ме чакат, ама нещо ми отслабна интереса към него, нищо че другия убавец е там. Докато чакаме Бурак да блесне някъде, ще е превъртаме Кара Севда
Виж целия пост
# 113
Мили момичета, почитателки на любимия сериал- специален поздрав от мен за Свети Валентин

https://www.youtube.com/watch?v=a3xFCZaIZCo



Виж целия пост
# 114
 Аз наваксвам с гледането на сериите , които дават по ТВ , защото нямах време през миналите седмици.
 Дразнят ме млада и стара Сойдере . Зейнеп ми е много неприятна със самочувствието си, със сценките си , с целия си образ. Много искам да си получи заслуженото за разигравките с Озан и за мръсотиите, които сътвори. Майка ѝ пък-  аман с нейните претенции. Ни един кандидат не прие . То бива претенции, но тя пък прекалява. Предубедена е и към Озан , и към Нихан , и към Бану Angry Само Асу я омилява Rolling Eyes

  Истината е ,че малко ми доскуча - имам чувството, че се въртят в омагьосан кръг и тъпчат на едно място. Извинявам се на феновете, но в момента така го усещам сериала. Neutral Face

Ааа забравих да споделя нещото, което ме впечатли  : Туфан - снайперист Smirk

ПП: ще се редактирам, защото нещата се раздвижиха и стана интересно Scream Само г-н Хакъ защо постъпи така не разбрах. Жалко за Асу, но Кемал Бей ще я спаси Simple Smile Сигурна съм!
Виж целия пост
# 115
Здравейте, момичета. Simple Smile
Аз в момента съм на 46ти оригинален епизод и честно казано съм изключително очарована от цялостната тематика на сериала, много е смислен и те кара както да заобичаш едни герои, така и да намразиш други. Аз успях да намразя само Асу, Фехиме и Галип, но Емир и Зейнеп въпреки злодеянията им, така и не намразих. Заради финала много пъти съм изпадала в дилема дали да го продължавам, но предвид това, че сериала както казах ми се струва много смислен и рядък, изобщо няма да го спирам, дори за един ден изгледах 4 епизода. Такава химия има  между Нихан и Кемал, Емир и Зейнеп... такава хармония между актьори не съм виждала откакто гледах "Любов под наем". 
Виж целия пост
# 116
Аз наваксвам с гледането на сериите , които дават по ТВ , защото нямах време през миналите седмици.
 Дразнят ме млада и стара Сойдере . Зейнеп ми е много неприятна със самочувствието си, със сценките си , с целия си образ. Много искам да си получи заслуженото за разигравките с Озан и за мръсотиите, които сътвори. Майка ѝ пък-  аман с нейните претенции. Ни един кандидат не прие . То бива претенции, но тя пък прекалява. Предубедена е и към Озан , и към Нихан , и към Бану Angry Само Асу я омилява Rolling Eyes

  Истината е ,че малко ми доскуча - имам чувството, че се въртят в омагьосан кръг и тъпчат на едно място. Извинявам се на феновете, но в момента така го усещам сериала. Neutral Face

Ааа забравих да споделя нещото, което ме впечатли  : Туфан - снайперист Smirk

ПП: ще се редактирам, защото нещата се раздвижиха и стана интересно Scream Само г-н Хакъ защо постъпи така не разбрах. Жалко за Асу, но Кемал Бей ще я спаси Simple Smile Сигурна съм!
Мариса, сакън...не защитавай Асу, по-голяма гадина няма в сериала, е и Емко също, ама то си има причина- няма да издавам. А тая Фехимето и мен ужасно ме дразни, ама ще има преобразяване по-късно
Виж целия пост
# 117
Здравейте, момичета. Simple Smile
Аз в момента съм на 46ти оригинален епизод и честно казано съм изключително очарована от цялостната тематика на сериала, много е смислен и те кара както да заобичаш едни герои, така и да намразиш други. Аз успях да намразя само Асу, Фехиме и Галип, но Емир и Зейнеп въпреки злодеянията им, така и не намразих. Заради финала много пъти съм изпадала в дилема дали да го продължавам, но предвид това, че сериала както казах ми се струва много смислен и рядък, изобщо няма да го спирам, дори за един ден изгледах 4 епизода. Такава химия има  между Нихан и Кемал, Емир и Зейнеп... такава хармония между актьори не съм виждала откакто гледах "Любов под наем". 
Абсолютно съм съгласна, КемНих невероятни, красиви, влюбени
Виж целия пост
# 118
Здравейте, момичета. Simple Smile
Аз в момента съм на 46ти оригинален епизод и честно казано съм изключително очарована от цялостната тематика на сериала, много е смислен и те кара както да заобичаш едни герои, така и да намразиш други. Аз успях да намразя само Асу, Фехиме и Галип, но Емир и Зейнеп въпреки злодеянията им, така и не намразих. Заради финала много пъти съм изпадала в дилема дали да го продължавам, но предвид това, че сериала както казах ми се струва много смислен и рядък, изобщо няма да го спирам, дори за един ден изгледах 4 епизода. Такава химия има  между Нихан и Кемал, Емир и Зейнеп... такава хармония между актьори не съм виждала откакто гледах "Любов под наем".  

betinaplm, сакън, джанъм, не го спирай! Hands Plus1 Още повече, че си разбрала що за сериал е Черна Любов. Много рядко се попада на нещо толкова стойностно. Пък края ако искаш може и да го пропуснеш. Аз много често съм казвала, че краят беше малко попресилен. Единственото нещо с което не бях съгласна в този иначе великолепен и без забележки сериал. И не защото занулиха Кемал, а защото вкараха някакви мини необезвредими, все едно са на война и някакъв неуловим супер командос, дето за една серия обезсмисли всичко. Дори и Айхан и Зехир ги превърнаха в балъци... И всичко това беше за по-голям героизъм, а и да видим невероятното изпълнение на Неслихан и Бурак в последната им обща сцена.Innocent

Виж целия пост
# 119
Здравейте момичета Hug
Почти съм на  финала вече Stuck Out Tongue Winking Eye на 72 епизод на го гледам вече 3 дни, поради липса на време мога само вечер за 20-30 минути докато готвя, а през деня нямам време. Обаче и не бързам понеже знам какъв е финала. Тъй като съм убедена, че ще падне голям рев, то последните два епизода си ги държа за уикенда.
Аз също след Любов под наем не бях срещнала такава хармонична двойка ГГ като Несли и Буболин. Страхотни са просто. Сериала колкото е Кара, толкова е и смислен! Поне за мен. Накара ме да почуствам и болката и радостта и вълнениеята на героите. Отделно провокира в мен много размисли за живота, за това какво имаме, на какво се радваме, колко всъщност е кратък и как наистина трябва да изживяваме всеки миг като последен. И то хубавите и щастливите мигове, защото за съжаление в днешно време разочарованията и препятствията пред нас са повече.  Започнах да си записвам над какво се замислих по време на сериала, така че като го изгледам, ще ги споделя с вас . Както писах и в началото за за мен сценария е много добър, а каста на екипа го допълни изцяло. Пълна хармония и спойка според мен на сценарии и каст.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия