Звездни компромати - част 347

  • 114 940
  • 744
# 390
Много ми е грозен на мен. Не е хубаво така да се говори, ама... Чар не знам къде виждате. Grinning
Виж целия пост
# 391
В усмивката. В дълбокия чувствен глас. В походката, преливаща от енергия. В погледа.
Виж целия пост
# 392
Благо е като остарял Кен 🙈😂
Виж целия пост
# 393
Много ми е грозен на мен. Не е хубаво така да се говори, ама... Чар не знам къде виждате. Grinning
+1
Виж целия пост
# 394
Ужасни грозотии- Светлана Василева и приятелка, нямам обяснение как решават, че изглеждат добре, снимат се и се показват пред хората 😱 - https://www.instagram.com/p/BdTE2mdnWug/
Виж целия пост
# 395
Много ми е грозен на мен. Не е хубаво така да се говори, ама... Чар не знам къде виждате. Grinning
И аз не виждам никакъв чар в него. Ужасно грозен ми е. В 2 филма съм го гледала и никаква харизма не видях и в движение.
Виж целия пост
# 396
Много ми е грозен на мен. Не е хубаво така да се говори, ама... Чар не знам къде виждате. Grinning
+1

И аз се присъединявам. Направо ме е яд да го гледам в Междузвездните, а съм голям фен. Гледам го де, но дори и това не може да ме накара да го харесам поне мъничко. Confused
Виж целия пост
# 397
Никога не съм виждала испански циганин, нито испански тореадор, но си ги представям точно като този Адам Драйвър.
Виж целия пост
# 398
Федерер в реклама на Барила.
видео: https://www.youtube.com/watch?v=W7rOLRlqhuM

Виж целия пост
# 399
Кака Ванче в Дубай. Вероятно е завела младото гадже да го разходи и може би зарад него се опитва, не сполучливо, да младее... Екипчето е топа и позата, бе изобщо, клас🤪🤪

https://instagram.com/p/BdVNniFFmWx/

Гаджето?
https://instagram.com/p/BdVM4VeF9ZS/

Джей Ло и Ким
https://instagram.com/p/BdQEwomlGg8/


Като казахте грозници- моят любим такъв:
https://instagram.com/p/BdTKT31BQmn/

И като по- млад😘😘
https://instagram.com/p/BdSPKKyBcR4/
Виж целия пост
# 400
И аз много го харесвам,но само за проектче де,
Виж целия пост
# 401
Тоя Адам Драйвър е такъв тип, че ми харесва. Thinking Има големи ръце, с това ме спечели, ако ги напълни и с малко мръвка, ще е още по-добре. Изобщо, да качи 6-7 кила.
изпонапрочетох ви Cold Sweat нямам сили да изкоментирам всичко, но това, Лили, ме...как да кажа... бе, не е петък ще мълча Laughing Laughing Laughing това преди да дочета коментара ти, де, после Innocent

ПП. божеее, колко модни икони Joy
Виж целия пост
# 402


Като казахте грозници- моят любим такъв:
https://instagram.com/p/BdTKT31BQmn/

И като по- млад😘😘
https://instagram.com/p/BdSPKKyBcR4/
На мен Венсан не ми е грозен, малко му е странна, нетипична физиономията, но грозен не е.
Виж целия пост
# 403


Уау,направо огладнях!
Виж целия пост
# 404
Ирини е пуснала клип как децата отварят подаръци, които са сгънати листи - самолетни билети до Барселона. Много се развълнуваха и плакаха. Доколкото видях - Ава най-много.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия