Звездни компромати - част 347

  • 114 940
  • 744
# 90
Деси Радева не я видях, но Деси Банова е до бившия президент на Българската Коледа
Виж целия пост
# 91
Фенките на Вергов да си пуснат Българската Коледа по БНТ1... Водещ е. Аз пак да си кажа, че грам нищо не харесвам в него Trollface Весела Коледа
Виж целия пост
# 92
Вергов нещо не е в кондиция. Представи Орлин Горанов като Павлов, Михаела Филева аха да я изпрати като Маринова.
Виж целия пост
# 93
Вергов нещо не е в кондиция. Представи Орлин Горанов като Павлов, Михаела Филева аха да я изпрати като Маринова.
hahaha Ей за това ида да кажа и аз. Сега пък Мариана Попова имала две дъщери. Тоз човек кръкнал ли е? Crazy И да, като доцент Банков ми харесва, ма като Вергов ... не.
Виж целия пост
# 94
Виола Дейвис с мъжа си и детето
Скрит текст:
Тя ми се струва много остаряла.
Виж целия пост
# 95
А на Доню наред ли му е всичко  newsm78
Направо се е стопил. Детенцето дето пя с Нета тяхно ли е?
Виж целия пост
# 96
Стресирах се от вида на Дони! Rolling Eyes Той е голям мъж, направо се е затрил. Дано е здрав и само тибетските му залитания да са довели до тоя вид. Нети изглежда великолепно, да, момиченцето е тяхната дъщеря.
Васко Найденов ме разочарова, освен че е напълнял и одъртял, тоя плейбек беше обида някак си. Пък и накрая от къде го измъдри тоя номер за СМС-и... Tired
Виж целия пост
# 97
Съвсем съм офтопик, ама да кажа в продължение на публикацията Меркантилна Grinning.
ДА, ВИНАГИ ИМА ТАКИВА УСЛУЖЛИВКИ УСМИХНАТИ! По магазини, по кафенета, ресторанти, даже в Еконт оня ден една много отзивчиво изслушва тирадата на някакъв ленивец, дето жена му го пратила да прибере пратките от Джъмбо. И нагла! Вика му: "Следващия път я прати тя да си ги вземе!" Викам си, ейййй това мъжете, ако ще най-голямото пропадалище да е, пак ще се намери някоя скубла да го прибере.
Какви пратки от Джъмбо,сайт на Джъмбо на Бг има ли?
Виж целия пост
# 98
Аз имам параноя към онкологични заболявания и изтръпнах като видях Дони. Дано е здрав и се погрижи за себе си, ако по желание се е докарал така. Не му отива никак.
Виж целия пост
# 99
Съвсем съм офтопик, ама да кажа в продължение на публикацията Меркантилна Grinning.
ДА, ВИНАГИ ИМА ТАКИВА УСЛУЖЛИВКИ УСМИХНАТИ! По магазини, по кафенета, ресторанти, даже в Еконт оня ден една много отзивчиво изслушва тирадата на някакъв ленивец, дето жена му го пратила да прибере пратките от Джъмбо. И нагла! Вика му: "Следващия път я прати тя да си ги вземе!" Викам си, ейййй това мъжете, ако ще най-голямото пропадалище да е, пак ще се намери някоя скубла да го прибере.
Какви пратки от Джъмбо,сайт на Джъмбо на Бг има ли?

Никаква идея, цитирам дословно какво чух Grinning.
Виж целия пост
# 100
Дони още преди 2 години много отслабна. С някаква японска диета, която сваля по 25 кг се вталява. И ми се стори, че не само Кеца пя на плейбек.
Виж целия пост
# 101
Мерки, доусмихна  ми деня! 😂😍❤ 

Честито Рождество! Светлина и любов в сърцето ви винаги да има!
Виж целия пост
# 102
Защо я нямаше Деси Радева редом до Президента, тя да изпусне такова събитие ?
Виж целия пост
# 103
Честито Рождество Христово и от мен  bouquet
Меркантилница, усмихна ме и мен  bouquet
Относно Дони - гледах в сутрешното предаване на Бтв, че се е натровил със стар шоколад. Преди седмица някъде беше. Дано да е това.
Виж целия пост
# 104
Бихте ли показали Дони да го видя, че чак утре ще мога да върна концерта пък ми стана любопитно
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия