iHerb.com - най-добрият сайт за хранителни добавки и козметика - 93

  • 83 223
  • 747
# 210
denis Благодаря Flowers Hibiscus . Нали се правеше почивка при прием на колаген или бъркам?
Виж целия пост
# 211
denis Благодаря Flowers Hibiscus . Нали се правеше почивка при прием на колаген или бъркам?
Не е задължително, може и да не правиш почивки - това си е нещо като чиста храна, протеин.
За кожа /коса, нокти и т.н. естетични "дефекти"/  се приема около 6 месеца, за кости, стави, сухожилия - 3 месеца, но ефект може да има и по-рано, зависи колко големи са нуждите на тялото в момента.
Не забравяй да пиеш повече вода през деня - тя е важна за синтеза на колаген.
Да напомня и за вит. С - поне 200-300мг/дн., ако има дефицит на вит. С, това пречи или забавя синтеза на колаген.

iHerb® Код:    YUL919
дава още 5% намаление - за нови и стари клиенти
Виж целия пост
# 212
Денис,
някъде в предишните теми, май беше писала, че биотина може вместо да се пие да се втрива директно в скалпа, така ли е или бъркам?

Ако ДА, можеш ли да кажеш начин. С маска за коса или се слага в шампоана?
Искам нещо което да засили косата и да успокои скалпа ми.

Това съм си поръчала и чакам тези дни да си го получа
https://www.iherb.com/pr/Natrol-Biotin-Plus-Beauty-Extra-Strengt … -60-Tablets/69073


Код за % отстъпка на нови и стари клиенти RMN536
Виж целия пост
# 213
За стрес какво е добре да поръчам - Ашваганда (дано го пиша правилно) или видях, че има някакви витамини за стрес? (с хашимото съм, дано въпросът ми е адекватенн)  bouquet

Код за 5% отстъпка от iHerb: MIH4702
Виж целия пост
# 214
Този колаген:
https://www.iherb.com/pr/Z-NT-Collagen-Hydrolysate-Pure-Protein-16-oz-454-g/71745
нещо ми стана много гаден за пиене... Отначало не усещах вкус, но след това започнах да го усещам и ми е много неприятен. Какво мога да му добавя за оправяне на вкуса, при положение че се пие на гладно? Ще пречи ли, да речем, половин лъжичка от някой от зелените коктейли на Amazing Grass, или пък малко пресен сок от портокал или мандарина?

Тъмнозелена Flowers Hibiscus ,
То е ясно ,че няма да е много приятен за пиене, поне  забелязала ли си ефект върху кожата
Скрит текст:
иначе и  аз съм го сложила в кошницата с още два, които бяха коментирани в темата и не съм решила ,кой да си поръчам
в момента пия https://www.iherb.com/pr/Country-Life-Maxi-Collagen-C-A-plus-Bio … -5-oz-213-g/75757 също е гадничък , ама щом искаме да си  запазим свежестта и младостта...
Твърде отскоро го приемам за да търся ефект. Чета в ревютата на колагените, че се вижда след пое месец. Горе-долу така беше и след гликоловата киселина - отначало нищо не забелязвах, след известно време просто ми светна лицето  Simple Smile Там обаче малка грешка направих, не мажех шия и деколте и стана доста очевидна разликата. Но има време да компенсирам, поне още 2-3 месеца мога да ползвам продуктите /препоръчват ги в периоди, когато не е силно слънцето/.   

Код за намаление в iHerb: PAR2643
Виж целия пост
# 215
Денис,
някъде в предишните теми, май беше писала, че биотина може вместо да се пие да се втрива директно в скалпа, така ли е или бъркам?

Ако ДА, можеш ли да кажеш начин. С маска за коса или се слага в шампоана?
Искам нещо което да засили косата и да успокои скалпа ми.

Това съм си поръчала и чакам тези дни да си го получа
https://www.iherb.com/pr/Natrol-Biotin-Plus-Beauty-Extra-Strengt … -60-Tablets/69073
От биотина, косата само расте по-бързо, но не става по-силна, по-здрава, по-жизнена.
Да, коментирахме с някой - доколкото си спомням, да се добавя в продукт за коса и мисля, че няма проблем. Може да добавяш по една щипка в маската за коса - защото трябва време за да се абсорбира през скалпа и би трябвало да действа локално на скалпа - без да преминава през СЧТ - кръвта и след това скалпа. Той е водоразтворим и може би трябва първо да се разтвори във вода и след това да се добави към другите елементи..
За по-силна, здрава коса, ползвай формули-добавки, които включват много и различни елементи за подпомагане на растеж, здравина и т.н. - те имат синергично действие.
Често си правя маски за коса и отскоро добавям по щипка кафе /разтворимо, инстантно/ - и тъй като стоя с маската около 2 часа, колкото време имам, много добре се чувствам от него / с енергия, тонус/ - защото иначе, това ми е много противна процедура, но тъй като много добре ми се отразява, не мога без нея. Кофеинът също стимулира растежа.
Виж целия пост
# 216
За биотина аз питах, и вече го пробвах в маска. Точно същото си мислех, че трябва да се разтвори предварително във вода, защото маските, които ползвам са изцяло от масла. Обаче не го направих и стоеше на песъчинки. Едва ли се е усвоил особено.
С втриване директно в скалпа - няма да стане  Peace
Виж целия пост
# 217
За стрес какво е добре да поръчам - Ашваганда (дано го пиша правилно) или видях, че има някакви витамини за стрес? (с хашимото съм, дано въпросът ми е адекватенн)  bouquet
Ашвагандата влияе на ЩЖ - понижава нивата на ТСХ и ако си на медикамент, е добре да се консултираш с лекар и да следиш нивата на Т4 и ТСХ.
Свещеният босилек/Тулси е подходящ /ако търсиш адаптоген/
https://www.iherb.com/pr/Organic-India-Tulsi-Holy-Basil-90-Veggie-Caps/45301

Първо се консултирай обаче с лекар, защото зимните месеци, синтеза на Т4, физиологично, се понижава /респ. ТСХ се повишава/ а това води до състояния на стрес - напрежение, безпокойство, тремор, сърцебиене, нервност и т.н. - все симптоми, свързани с функцията на ЩЖ/. Иначе стрес е много общо понятие и може да се дължи на какво ли не, а ти имаш постоянна предпоставка за това / т.е имаш причина - и в случая, първо тя трябва да се провери/. Функцията на ЩЖ влияе на синтеза на кортизол -  като най-честа причина за тези състояния.
Ето и МВ:
https://www.iherb.com/pr/Nature-s-Plus-Source-of-Life-Garden-Wom … gan-Tablets/79237

Виж целия пост
# 218
Здравейте и ви благодаря за прекрасната тема която правите!
Ето това поръчах на майка ми за болки в ставите и скованост  https://www.iherb.com/pr/21st-Century-Arthri-Flex-Advantage-Vita … ted-Tablets/37348 .Едната почти я изспи и поръчах втора опаковка. Трябва ли да се прави почивка или може да продължи с приема? Може и друго да ми предложите бих го заменила за нещо по-ефикасно.
Да помоля да ми препоръчате и нещо за диабет тип 2 искам да поръчам за баба ми.

Виж целия пост
# 219
Денис - Благодаря!
Bradley Cooper -Благодаря!

И все пак , никой ли не е ползвал слънцезащитен крем за лице /за мазна кожа/ -уточнявам,да е от безвредните марки
някой с отзиви за това https://www.iherb.com/pr/kiss-my-face-sun-spray-lotion-spf-30-su … l-oz-236-ml/18374  -дали става за лице?

Виж целия пост
# 220
Имаше много доволни от този продукт, дори поръчваха голямата опаковка.
Става за лице, но пръскай в дланта на ръката и след това нанасяй на лицето.
Виж целия пост
# 221
Мога ли да приемам по малко колаген от този https://www.iherb.com/pr/Doctor-s-Best-Best-Collagen-Types-1-3-P … -1-oz-200-g/19109 при бременност?
Гледах в интернет, нямаше нещо специално...
Виж целия пост
# 222
Този колаген:
https://www.iherb.com/pr/Z-NT-Collagen-Hydrolysate-Pure-Protein-16-oz-454-g/71745
нещо ми стана много гаден за пиене... Отначало не усещах вкус, но след това започнах да го усещам и ми е много неприятен. Какво мога да му добавя за оправяне на вкуса, при положение че се пие на гладно? Ще пречи ли, да речем, половин лъжичка от някой от зелените коктейли на Amazing Grass, или пък малко пресен сок от портокал или мандарина?

Тъмнозелена Flowers Hibiscus ,
То е ясно ,че няма да е много приятен за пиене, поне  забелязала ли си ефект върху кожата
Скрит текст:
иначе и  аз съм го сложила в кошницата с още два, които бяха коментирани в темата и не съм решила ,кой да си поръчам
в момента пия https://www.iherb.com/pr/Country-Life-Maxi-Collagen-C-A-plus-Bio … -5-oz-213-g/75757 също е гадничък , ама щом искаме да си  запазим свежестта и младостта...
Твърде отскоро го приемам за да търся ефект. Чета в ревютата на колагените, че се вижда след пое месец. Горе-долу така беше и след гликоловата киселина - отначало нищо не забелязвах, след известно време просто ми светна лицето  Simple Smile Там обаче малка грешка направих, не мажех шия и деколте и стана доста очевидна разликата. Но има време да компенсирам, поне още 2-3 месеца мога да ползвам продуктите /препоръчват ги в периоди, когато не е силно слънцето/.   

Код за намаление в iHerb: PAR2643

Тъмнозелена,
Ти коя гликолова киселина използваш.Защото и аз съм решила да пробвам ефекта и и се чудех коя да поръчам?
Благодаря!
Виж целия пост
# 223
Мога ли да приемам по малко колаген от този https://www.iherb.com/pr/Doctor-s-Best-Best-Collagen-Types-1-3-P … -1-oz-200-g/19109 при бременност?
Гледах в интернет, нямаше нещо специално...
Защо трябва да приемаш колаген при бременност?
По-добре Протеин - има медицински, напр. Syntrax - Nectar Medical
Виж целия пост
# 224
denis  Hug, би ли  ми  препоръчала МВ за човек , който е склонен да повишава кръвната  захар. Условието е да са  смучещи или  в краен случай течни . Ако са и органични ще е най-добре.
Бях се спряла на тези https://www.iherb.com/pr/Nature-s-Plus-Source-of-Life-Organic-Fa … e-Chewables/73606 ,пише ,че имат захар newsm78
Благодаря, bouquet

тъмнозелена, благодаря за споделеното Hug


действащ код 5  % за стари и нови клиенти  iHerb :  PEP491
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия