Концерти

  • 115 186
  • 765
# 600
Сайтът работи и няма чакане сега.
Виж целия пост
# 601
И няма желаните места. Мерси съм.
Виж целия пост
# 602
Тъпото е,че познавам хора,които нямат идея имат ли билети,нямат ли. Парите са дръпнати,но потвърждения няма.
И докато минат 72 часа или проведат сто разговора със сайта, места може и да няма вече за нова покупка.
Виж целия пост
# 603
И няма желаните места. Мерси съм.

Стори ми се, че има всякакви категории.
Виж целия пост
# 604
Na Ya, сега специално заради теб влезнах в сайта и ми даде да се логна и в профилът ми има само една поръчка с 3 билети. Първата поръчка въобще я няма, предполагам, че не е била успешна. Пробвай да се логнеш на ticketstation.bg.

Благодаря! Аз като се логнах в профила ми и в Моите билети пише "Няма намерени резултати". Май ще трябва да купя и аз отново...
Виж целия пост
# 605
Na Ya, сега специално заради теб влезнах в сайта и ми даде да се логна и в профилът ми има само една поръчка с 3 билети. Първата поръчка въобще я няма, предполагам, че не е била успешна. Пробвай да се логнеш на ticketstation.bg.

Благодаря! Аз като се логнах в профила ми и в Моите билети пише "Няма намерени резултати". Май ще трябва да купя и аз отново...

И при мен така, но имам блокирани пари... Аз успях да се свържа с фирмата. Момичето, което вдигна ме увери, че ще си получа билетите, да чакам 72 часа. Щом съм стигнала до " oh noo" почти сигурно било, че плащането е минало. Сега не знам на сайта ли да вярвам или на нея...
Виж целия пост
# 606
И няма желаните места. Мерси съм.
Стори ми се, че има всякакви категории.
Места, не категории. За предпоследен ред в категорията, напр. няма да платя. Просто няма да отида.
В Румъния билетите са по-евтини. Поне за терен. Добре, че не е концерт на желан артист.
След цял ден главоболия, дори и блокираните пари да са за реални билети, вече ми се отщя. Да не говорим, че ще имаме поредни главоболия да продаваме 2 билета, че и мъжът ми цъка от друго устройство и резултатът при него е същият - блокирани пари, билети няма.

Сайтът не работи на таблет 🫥  Не знам какви са тези, но за толкова време, откакто се попнаха, изглеждат като пълни измекяри.
Виж целия пост
# 607
Още нямам имейл за потвърждение. Влязох в сайта с регистрацията, също нямам билети в профила. Дано все пак имам билети щом взеха парите. Но не е нормално да изхабиш камара нерви, че и пари да похарчиш 😊
Виж целия пост
# 608
Главата ми не побира, кой гений е измислил тази сложна, тромава и нефункционираща организация, но не искам да чувам вече за концерт в България.
Виж целия пост
# 609
Na Ya, сега специално заради теб влезнах в сайта и ми даде да се логна и в профилът ми има само една поръчка с 3 билети. Първата поръчка въобще я няма, предполагам, че не е била успешна. Пробвай да се логнеш на ticketstation.bg.

Благодаря! Аз като се логнах в профила ми и в Моите билети пише "Няма намерени резултати". Май ще трябва да купя и аз отново...

И при мен така, но имам блокирани пари... Аз успях да се свържа с фирмата. Момичето, което вдигна ме увери, че ще си получа билетите, да чакам 72 часа. Щом съм стигнала до " oh noo" почти сигурно било, че плащането е минало. Сега не знам на сайта ли да вярвам или на нея...

Благодаря за инфото! Дано наистина да получим билети, но "почти сигурно плащането е минало", не е 100%... И аз не знам какво да правя. Преди твоя коментар се канех да купувам отново, въпреки че никак не ми се иска да купувам нови билети с кофти места, но много ми се искаше да отида на концерта...
Виж целия пост
# 610
Линкът от получения мейл за потвърждение вече работи.
Има си касова бележка, потвърдени са ми всички билети за местата, които искахме.
Но нервите и усилията днес бяха напълно излишни, кому беше нужно цялото това
усложняване на процедурата. Ще речеш, че се бием за безплатни места до Марс.
Организираторите да се стягат, че се плаша как ще е на самия концерт.
Виж целия пост
# 611
Къде е този линк в имейла? Нещо не го виждам.
Виж целия пост
# 612
Здравейте,
Информация за Вашата поръчка и билети, може да видите ТУК
Е, ТУК е линк,него натисни
Виж целия пост
# 613
Имената на кирилица или латиница ги изписахте?
Виж целия пост
# 614
Имената на кирилица или латиница ги изписахте?

Аз на кирилица.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия