Сняг ела и вирусите умори, мамите от ИБ с децата да се забавляваме с весели игри

  • 50 423
  • 753
# 735
Разсмяхте ме, благодаря 😃
Както повечето вече знаете от групата - в болница сме с баткото. Малкият на АБ и инхалации с Пулмикорт вкъщи. Направих им план на приемите на лекарства на ден - 18 броя...
Виж целия пост
# 736
Моменце, силни палци бързо да оздравеят момчетата. Силно гуш!
Моето пък като е гладно и е пред телевизора може да изяде една тенджера със супа. Уловката е че излиза от млечната кухня. Тази жена ще ѝ платя за един кулинарен курс.
Вчера Вилизар не е спал цял ден, което значи, че ще е обсебен от зли духове към края на деня. Така и стана ... върви и реве от умора. Заспа в 20:00 и още спи. Това ще ми излезе солено днес.
Виж целия пост
# 737
Оо,като е за ядене моето все някъде го боли.
Моме,да се оправят скоро децата.
На нас сутринта ни забравиха за кръв.Сега минаха визитация и докторката каза,че ще ни изпратят на снимка и евентуално и кръв тогава ще ни вземат.За изписване я питах и каза,че ще видят снимката и тогава ще решат.
Виж целия пост
# 738
Ама като почне да я дига и се почва с другия спектакъл-боли ме крачето,боли ме коремчето, боли ме дупето и какво ли не я боля днес.
все едно у нас като на Ема й се приспи .. боли я най-вече зъбче и дупе Grinning
Виж целия пост
# 739
Дани, какво стана днес? Изписаха ли ви?
Виж целия пост
# 740
На нас днеска ни изписаха.Малко късно стана,че ни забавиха със снимката и изследванията,но се прибрахме след обяд.Продължаваме вкъщи с Аугументин ЕС,Проспан и Ксиламетозолин и поне още седмица каза докторката,която ни изписа никаква градина,а ако може и повече.Утре ще ходя за болнични и епикриза и после при педи да видим тя още какво ще ми даде.
Виж целия пост
# 741
А какво стана с микробиологията Дани? Вземи му задължително някакъв хубав имуностимулант на това дете, дори и профилактика с Авирон да направите, няма да е лошо, според мен.

Аз да ви се оплача, че отлагам за сега процедура, явиха се странични неща, но ако ви се слуша ще ви мрънкам във фейса....
Виж целия пост
# 742
Прахче,микробиология за АБ не направихме,защото той си пиеше АБ реално вече.За имунната система ще давам Имунохелт пак,че имам едно цяло шише и после Коластра с мултивитамини на Греен Мастер.Питах педи и каза,че може и Саменто,ако не давам друго.
Сега ще съм болнични още една седмица до 27.02.и ще се гледаме,а после и да искам няма как и ще го пусна на градина.Само се моля да е здрав и да не лепне нещо пак,че вече ще откача.
Виж целия пост
# 743
Дани,  разбирам,  че ти е трудно,  ама 1 седмица вкъщи след пневмония и толкова тежко боледуване,  изобщо няма да е достатъчна. Голям човек не може да дойде на себе си,  а какво остава за дете....
Прах,  сподели,  ако имаш желание.
Виж целия пост
# 744
Арвенче,знам,че е малко,но педи ми даде само толкова болнични и каза,че не може повече,а след това няма кой да го гледа.Не мога да го оставя сам да се гледа все пак.Баща му нарочно му звъннах и му казах,че е болен,да си вземе някой ден той,ако може или отпуска,но категорично ме отряза.Като съм си имала дете и съм го разболяла да съм си го гледала.
Виж целия пост
# 745
Баси тъпака.
Виж целия пост
# 746
То малко след дъжд качулка, ама трябваше от болницата да искаш повече дни/даже виж дали не може те да ти пуснат, а пък да анулира личния неговият, ама утре още провери/....макар че като са за детето , не си спомням можеха ли те да издават, иначе за мен са пускали, колкото си поискам и за един обикновен полип , какво остава за такава тежка болест и то на дете, те могат да издават до 30 дни, защото имат лекарско комисия при тях.

Ако  щеш ми се сърди, ама аз на такъв нехранимайко, детето само през трупа ми ще оставя, пълен бездарник е.
Виж целия пост
# 747
Прахче,не могат.Аз днеска питах,но ми казаха,че там издават само за болничния престой,а останалите дни от личния лекар на детето.То,ако можеше щеше да искам повече от тях.На всичкото отгоре са ми объркали и някакъв ЛАК номер в болницата и утре пак ще ходя да го оправят.
А за баща му аз му казах,че от тук нататък да не ме търси за нищо и да не иска да му дам детето да го гледа.
Виж целия пост
# 748
Дани, вашите не могат ли да се завъртят някак да го гледат? Някоя комшийка?  Или да си вземеш отпуск? Платен, неплатен - все тая.
Виж целия пост
# 749
НОВАТА ТЕМА
Пускам я в стария и вид, но просто нямам време сега да я оправям. Утре ще я разкрася и вкарам в пролетна тематика.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия