АЛИВЕДЕРЧИ офЕцЯлен прЪвУписТ - 111

  • 72 246
  • 737
# 645
Цитат
ако ще и задно салдо да направи пред шефа
Виж целия пост
# 646
Цитат
говорите на позария
Виж целия пост
# 647
Цитат
аз съм натиснала Побликувай
Цитат
надявам се да съм оцелил правилния раздел
Цитат
Идваха от ''четери лапи'' да прибират животните уж щеше да ги дава
Виж целия пост
# 648
 
Цитат
женена със едно дете..

 и сега живеем заедно на семейни на чела

проблема е там, че мисля, че той вече не чувства нищо към мен.

Нямам на кои да споделя

сигорна съм, че тук има доста жени със по-голям опит в брака

Тези хора как издържат да живеят на челата си?
Виж целия пост
# 649
??? Grinning
Цитат
по-скоро забравили сте, но изплашили са се.
Проблеми с пунктуацията:
Цитат
една мома изпищяла черна ръка

Цитат
детска страх
Цитат
сняката
Виж целия пост
# 650
Цитат
Само не прави глешката да се хванеш с някой даскъл. Simple Smile Иначе възможности да срещнеш мъде колкото искаш....
Срещат се, вярно, много има. Joy
Виж целия пост
# 651
Цитат
булшинството мъже
Виж целия пост
# 652
Цитат
Попринцип е нормално
Цитат
Ще се бъде добър помощник у дома.
Виж целия пост
# 653
Цитат
би трябвало да ги съжеви
ЖЕв е той, жЕв е! Там на Балкана....  Rolling Eyes
Цитат
имам три доблиращи се
Виж целия пост
# 654
Цитат
Задавали сами въпроси, на които  нямам или не знам как да  отговоря.

Сливат думи, разделят думи... Всички през просото.
Виж целия пост
# 655
Цитат
Ако има мая в козунака може ли и бахпулвер?


Абе това ще се ядели ??? Нямали да ви е жал?

Шедиоври

Добър вечер грубичка искам днеска да се похваля от моя сърпуг че днеска той на прави фунийки .руска салата .и Свински пържоли Бебо мнг ти благодаря че ми помогна Весели празници

Виж целия пост
# 656
Цитат
Рачичката в устата
Цитат
имаме училище градина и ясла аз съм гиминала сички тези неща с моето дете и съм много доволна много добри ина нево учители без агресия и турмоз на децата сичкое супер за нормален живод аз живеятам поне от 26години и нищо лошо не сам видяла поне за дететоми илекаря миемного добър и учителите садобри итака че виницае много хубавомясто зажевеене и пного редовен транспорт имаме супер е

Цитат
да влиаем на други както си предциним
какви системи исползваш
а се занимавма с влиания

Цитат
Има ли тук хира вярващи? Вие знаете ли на кий служите
и вие коитобпитате
Виж целия пост
# 657
Цитат
Иначе, станаха кар-со-та! Heart Eyes
Виж целия пост
# 658
Цитат
имам честа да познавам доста от тези които се занимават
Виж целия пост
# 659
Да преЗслевдваме и да съжЕвим прЪвУписТната кАр-со-та

Или просто:

Да съжЕвим прЪвУписТната кАр-со-та

Laughing

пОбликуваме един куБ безплатни прЪвУписТни сеанси
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия